0

تیرآهن ماهان

1 کارخانه
تیرآهن ماهان
تیرآهن ماهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۹۱۰:۰۹

مجموعه لوله و پروفیل صنعت ماهان در سال 1383 با هدف تولید 300 هزار تن انواع لوله و پروفیل فولادی فعالیت های خود را در شهرستان گرمسار واقع در استان سمنان آغاز نمود. این کارخانه قریب به 4 سال پس از تاسیس مورد بهره برداری قرار گرفت. تولیدات انواع تیرآهن ماهان با ظرفیتی بالغ بر 50 هزار تن به صورت سالیانه از جمله برنامه هایی بود که در بدو تاسیس مجموعه به صورت رسمی کلید خورد. قیمت تیرآهن ماهان به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید پس از استعلام قیمت تیرآهن نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت تیرآهن ماهان قیمت تیرآهن ماهان

قیمت روز تیرآهن ماهان در بازار تهران

مجموعه تیرآهن ماهان با مجوز بهره برداری 39553 که امروزه به یکی از تولیدکنندگان انواع لوله های فولادی در کشور تبدیل گشته قادر است بخش هایی از نیاز به محصولات فولادی از جمله تیرآهن را تامین نماید. از بارزترین خصوصیات تیرآهن ماهان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تیر آهن ماهان حالتی I شکل دارد.
  •  طول جان به صورت یکنواخت می باشد.
  • از استانداردهای ملی و بین المللی تبعیت نموده است.
  • دارای طول عمر مناسبی می باشد.
  • مستحکم و قادر به تحمل فشارهای ناشی در ساخت و ساز است.

این دسته از محصولات کارخانه پروفیل ماهان به صورت شاخه های فولادی 12 متری با تبعیت از استانداردهای ملی و بین المللی تولید و روانه بازار می شوند. برای اطلاع از قیمت روز تیرآهن ماهان در بازار می توانید علاوه بر سایت، به اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن مراجعه نمایید.

وزن تیرآهن ماهان انواع سایز و وزن تیرآهن ماهان

وزن تیرآهن ماهان

هر شاخه بر اساس جدول اشتال استاندارد تیرآهن مطابق با سایز خود دارای وزن مشخصی است. به عنوان مثال با مراجعه به جداول استاندارد مربوطه نسبت های زیر را برای وزن تیرآهن ماهان داریم:

  • شاخه 12 متری در سایز 14 با وزن حدودی 125 کیلوگرم
  • شاخه های 12 متری سایز 16 معادل 170 کیلوگرم
  • شاخه 12 سایز 18 قریب به 205 کیلوگرم

به منظور تشخیص اصالت محصولات فولاد ماهان بالاخص تیرآهن می توان علامت انحصاری PSM حک شده روی شاخه را بررسی نمود که نشانی دال بر غیر تقلبی بودن آن ها می باشد.

قیمت تیرآهن 14 ماهان

قیمت تیرآهن 14 ماهان و سایر سایزها بر اساس وزن تقریبی آن ها محاسبه می گردد. هر محصول فولادی بر اساس سیاست فولاساز و تصمیمات مجموعه از ترکیبات شیمیایی و استاندارد خاصی تبعیت نموده و دارای خواص مکانیکی خاص خود است. بر همین اساس قبل از تهیه محصول باید از شیوه تولید و نوع محصول اطلاع حاصل نمود.
تیر آهن ماهان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بر اساس استاندارد IPE تولید می گردد. بر همین اساس طول جان حالتی یکنواخت دارد و اگر از زاویه بالا سطح محصول را بررسی نمود جان در ابتدا و انتها دارای ضخامتی یکسان می باشد. این دسته از محصولات فولاد ماهان اغلب در ساخت و ساز، پروژه های عمرانی، پل سازی، ستون بندی، مستحکم سازی سقف، در ساخت تیر آهن لانه زنبوری، ساخت خرپا و… مورد استفاده قرار می گیرند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مقاطع فولادی و قیمت تیرآهن ماهان با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

قیمت روز تیرآهن ماهان را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت تیرآهن ماهان را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی منتشر میکند.

فروش ویژه کارخانه تیرآهن ماهان در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه تیرآهن ماهان را در سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید