میلگرد نوین متین

میلگرد نوین متین برای جبران مقاومت کششی پایین بتن در دو نوع ساده و آجدار در پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شوند. میلگرد ساده متین، از نظر نرمی، جوش‌پذیری، ظاهر و قیمت با میلگرد آجدار تفاوت دارند. میلگرد ساده به دو صورت شاخه و کلاف‌دار وجود دارد و بر اساس قطر نام‌گذاری می‌شود. این میلگردها به‌عنوان خاموت در سازه‌ها استفاده می‌شود. برای اطلاع از بهترین قیمت میلگرد ساده متین با مشاوران ما در مرکزآهن تماس بگیرید. انواع میلگرد ترانس روغنی، تک‌پولیش، دو پولیش، سنگ‌خورده و پیلینگ در صنایع نورد نوین متین تولید می‌شود. همه کسانی که در زمینه صنعت آهن فعالیت می‌کنند، می‌دانند که نورد نوین متین، سومین شرکت تولیدکننده میلگرد ساده، به‌عنوان یکی از انواع میلگرد است. قیمت میلگرد نوین متین را همین امروز از همکاران ما جویا شوید.

قیمت میلگرد ساده متین

قیمت میلگرد ساده نوین متین به عوامل متنوعی چون جنس، سایز، قطر، وزن و کیفیت آن بستگی دارد. برند تولیدکننده و رشد و نوسانات بازار آهن، عوامل دیگر تعیین‌کننده قیمت این نوع میلگرد است. برای پیش‌بینی قیمت میلگرد نورد نوین متین، باید میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد خام، نوسانات نرخ ارز و هزینه حمل‌ونقل را هم در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به جدول اطلاعات کالای زیر مراجعه کنید. استانداردهای تولید فولاد میلگرد ساده در کشورهای مختلف متفاوت است و هر استاندارد، طبقه‌بندی مشخصی برای خواص مکانیکی فولاد دارد. قیمت میلگرد ساده متین از میلگرد آجدار پایین‌تر است. قیمت دقیق این محصول را از کارشناسان واحد میلگرد مرکزآهن بپرسید.

قیمت میلگرد ساده متین

خرید و فروش میلگرد ساده نوین متین

میلگرد ساده فولاد نوین متین در اندازه‌های 10 تا 32 میلی‌متر ساخته می‌شود. سایز ۱۰ آن که بیشترین کاربرد را دارد، از سطحی صاف و ساده برخوردار است و نوعی میلگرد نرم به حساب می‌آید. این نوع میلگرد فولادی ساده متین، جوش‌پذیری بالایی دارد و به همین دلیل برای آهنگری، جوشکاری و کارهای صنعتی استفاده می‌شود. برای اطلاع از بهترین قیمت این محصول با مرکزآهن تماس بگیرید. قیمت بهترین میلگرد ساده متین با سایز ۱۰ از جنس فولاد، به خاطر شکل‌پذیری بالای آن از سایر نمونه‌ها بالاتر است. قیمت این محصول را از ما بپرسید. فروش میلگرد نورد نوین متین به صورت روزانه در سایت مرکزآهن انجام می‌شود.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ ۱۰:۰۱
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A1 کارخانه شاخه 6 متری 10 ساده کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
17,430
(9%) تومان
1,569
2 A1 کارخانه شاخه 6 متری 12 ساده کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
17,430
(9%) تومان
1,569
3 A1 کارخانه شاخه 6 متری 34 ساده کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
18,350
(9%) تومان
1,652
4 A1 کارخانه شاخه 6 متری 90 ساده کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
18,990
(9%) تومان
1,709
5 A1 کارخانه شاخه 6 متری 170 ساده کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
19,900
(9%) تومان
1,791
6 A1 کارخانه شاخه 6 متری 200 ساده کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0