0
مرکزآهنقیمت نبشینبشی فولاد نصر آذربایجان

نبشی فولاد نصر آذربایجان

2 کارخانه
نبشی فولاد نصر آذربایجان
نبشی فولاد نصر آذربایجان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۴:۰۹
ناودانی فولاد نصر آذربایجان
ناودانی فولاد نصر آذربایجان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۴:۰۹

مجتمع فولاد نصر آذربایجان تولیدکننده 400 هزار تن انواع تیرآهن، ناودانی و نبشی در سال بوده و خطوط ذوب‌آهن و ریخته‌گری این مجموعه با ظرفیت 500 هزارتن در سال مشغول به فعالیت است. این شرکت در زمینی به مساحت 83 هزارمترمربع از سال 1392 فعالیت دارد. فاز نخست این کارخانه ذوب و نورد تیرآهن‌های سنگین بوده و در حال حاضر 450 نفر نیرو به صورت مستقیم و 5 هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این مجموعه مشغول به کار هستند. برای اطلاع از قیمت نبشی فولاد نصر آذربایجان می‌توانید به لیست ارائه شده در انتهای صفحه مراجعه کنید.

قیمت نبشی فولاد نصر آذربایجان

محصول نبشی فولاد نصر از نورد گرم شمش‌هایST37، ST44  وST52  تولید می‌شود و در ساخت‌وساز، اتصال ستون‌ها و پل‌ها و ساخت ستون و خرپا و آسانسور به کار می‌رود. شماره استاندارد نبشی تولیدی نصر آذربایجان 13968 بوده و در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. نبشی‌های موجود در بازار دارای دو بال مساوی و به شکل L هستند. استاندارد ابعادی این محصول ISIRI 13968-1 ، استاندارد تلرانس ابعادی ISIRI 13968-1 یا DIN EN 10056-2 بوده و دارای استاندارد کیفیت سطح استاندارد ملی ISIRI 9702-3 یا EN 10163-3است. این محصولات به شکل شمش‌های فولادی در اندازه‌های متفاوت برش داده می‌شوند. قیمت نبشی نصر آذربایجان به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به‌روزرسانی می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت نبشی و نحوه خرید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فولاد نصر آذربایجان

شرکت فولاد نصر آذربایجان

کارخانجات صنعتی فولاد نصر شامل شرکت‌های ذوب آهن نصر آذربایجان، سوله فلز آذربایجان، گاز اکسیژن قلب آذربایجان و چندین بخش بازرگانی داخلی و خارجی هستند. با همکاری این کارخانجات فاز اول مجموعه فولاد نصر به تولید محصولات فولادی اعم از تیرآهن، ناودانی و نبشی از سال 1390 مشغول است. گروه صنعتی فولاد نصر با توجه به ظرفیت‌های بالای تولید و قابلیت‌های اساسی و زیر ساخت‌های اقتصادی ویژه در خصوص سرمایه‌گذاری تولید قادر به رقابت با محصولات خارجی و استانداردهای جهانی بوده‌است. راه‌اندازی فاز دوم این طرح با هدف تولید انواع شمش فولادی و ذوب‌آهن و ریخته‌گری یکی از عمده اهداف این شرکت بوده که به آن دست یافته است. آدرس فولاد نصر آذربایجان در تبریز، شهرک صنعتی شهید سلیمی واقع است. برای خرید نبشی نصر آذربایجان تنها کافی است به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و پس از جست‌وجوی محصول موردنظر خود سفارشتان را ثبت کنید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهندکرد.

اطلاعات بیشتر
nasr-steel-company
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید