0

نبشی نستا

1 کارخانه
نبشی نستا
نبشی نستا
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۱۰۳:۰۹

شرکت فولاد نستا در سال 1385 در شهرک صنعتی شمس‌آباد تاسیس‌شد و محصولاتی اعم از نبشی و ناودانی تولید می‌کند. این واحد تولیدی در حال حاضر به تولید انواع نبشی بال مساوی با ضخامت 3 و 4 میلی‌متر مشغول است. محصولات تولیدی فولاد نستا با بالاترین کیفیت و حداقل تلرانس ابعادی تولید و روانه بازار مصرف می‌شود. نبشی نستا در سازه‌های مختلف مورداستفاده بوده و به دو صورت مرکب و منفرد در ساختمان به‌کار برده می‌شود. برای اطلاع از قیمت نبشی نستا می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت نبشی نستا

نبشی تولیدی شرکت فولاد نستا براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی به شیوه گرم‌نوردیده تولید می‌شود و دارای مصارفی اعم از فونداسیون‌های صنعتی و ساختمانی است. نبشی‌ها با دو مشخصه بال و ضخامت شناسایی شده و نبشی نستا در ضخامت‌های 3 و 4 و در ابعاد 30*30*3 و 40*40*4 و بالاترین کیفیت تولید می‌شود.

پس از تولید این محصولات به روش نوردگرم، در واحد کنترل کیفی، آزمایشات مربوطه انجام‌گرفته و پس از بررسی و بسته‌بندی به مشتری تحویل داده می‌شود. نبشی‌های این کارخانه به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم‌بندی شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین در دسته‌بندی دیگری این محصول به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم‌بندی شده و نبشی تولیدی کارخانه نستا در دسته بال مساوی قرار می‌گیرد. در حال‌حاضر این کارخانه به تولید انواع نبشی و ناودانی فولادی در تهران، شهرک صنعتی شمس‌آباد مشغول بوده و شما عزیزان می‌توانید قیمت روز  نبشی نستا را به صورت روزانه در سایت مرکزآهن دریافت کرده و یا جهت خرید این محصول با کارشناسان از طریق شماره های تماس مرکزآهن حاصل‌نمایید.

قیمت نبشی نستا

کارخانه نبشی نستا

نبشی نستا به دو صورت فابریک و پرسی در بازار موجودبوده و قیمت آن براساس نرخ دلار، قیمت مواد اولیه و نوسانات بازار تغییر می‌کند. این کارخانه علاوه بر نبشی، به تولید انواع ناودانی و میلگرد باکیفیت بالا و ابعاد مختلف نیز مشغول است. نبشی کارخانه فولاد نستا که با نام نبشی نستا نیز در بازار شناخته می‌شود عموما در ساختوساز مورداستفاده بود و با حرف L در نقشه‌ها مشخص می‌شود. محصولات این کارخانه با کمترین میزان خطا و براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌شود. برای خرید نبشی نستا می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و با جست‌وجوی محصول موردنظر خود گزینه خرید را انتخاب کنید. کارشناسان مجموعه در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهندکرد.

وزن نبشی نستا

 وزن نبشی نستا براساس سایز و انواع مختلف در جدول زیر قابل مشاهده‌است. به دلیل افزایش قیمت نبشی نستا با افزایش وزن، بهتر است پیش از خرید نسبت به وزن دقیق محصول موردنظر اطلاعات لازم را کسب کنید. برای اطلاع از مشخصات این محصول و استعلام قیمت می‌توانید با شماره های مرکزآهن تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

1- فروش ویژه نبشی نستا در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه نبشی نستا در تمامی ضخامت ها را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

2- کارخانه نبشی نستا چه محصولاتی را تولید می کند؟

نبشی نستا تولید کننده نبشی و ناودانی در تمام ضخامت های 3 ، 4 ،5 ، می باشد. برای خرید نبشی منظومه میتوانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید