قیمت میلگرد نگین اردکان

1 کارخانه
قیمت میلگرد نگین اردکان
قیمت میلگرد نگین اردکان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۷۱۰:۱۲

قیمت میلگرد اردکان امروز برای اکثر سایزها 20000 تومان اعلام شده است. قیمت میلگرد تولیدی شرکت فولاد نگین اردکان طی هفته گذشته تغییر زیادی نداشته و ثابت بوده است. برای اطلاع از قیمت روز این محصول و نمودار تغییرات میلگرد اردکان طی بازه‌های زمانی مختلف به جدول فوق مراجعه کنید.
مجتمع مقاطع فولادی اردکان واقع در یزد، یکی از بهترین تولیدکنندگان میلگرد در اردکان است. نگین اردکان یزد از اولین شرکت‌های خصوصی تولید میلگرد در ایران شناخته می‌شود. جالب است بدانید، بخش بسیار بزرگی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانه نگین اردکان برای تولید مقاطع فولادی، توسط خود مجموعه برآورده می‌شود و به این ترتیب، قسمتی از نیاز میلگرد کشور، توسط کارخانه میلگرد نگین اردکان برطرف می‌شود. در جدول پیش رو قیمت میلگرد امروز اردکان یزد قابل استعلام است.

میلگرد نگین اردکان

نکته قابل توجهی که در رابطه با کارخانه میلگرد اردکان وجود دارد، قابلیت تولید مواد اولیه در خود کارخانه و خودکفایی آن است؛ به همین دلیل قیمت اعلامی میلگرد این کارخانه در مقایسه با دیگر کارخانه‌ها، منصفانه‌تر به نظر می‌رسد. البته بازهم میلگردهای این کارخانه از نوسان‌ قیمت در امان نیستند.

 • میلگرد ۱۴ نگین اردکان

میلگرد 14 کارخانه نگین اردکان در دسته میلگردهای آجدار قرار داشته و علاوه بر صنعت ساخت و ساز در صنایع مختلفی از جمله تولید ابزار یا خودروسازی نیز کاربرد دارند. آخرین قیمت میلگرد 14 نگین اردکان در جدول همین صفحه به صورت روزانه اعلام می‌شود.

 • میلگرد ۱۶ نگین اردکان

از میلگرد 16 نگین اردکان برای افزایش پایداری سازه‌های بتنی استفاده می‌شود. برای ساخت سازه‌هایی با عظمت زیاد نمی‌توان از میلگردهای سایز 22 یا بیشتر استفاده کرد، زیرا با استفاده از آن‌ها وزن سازه، افزایش پیدا کرده و از حالت استاندارد خارج می‌شوند.

 • میلگرد ۱۸ نگین اردکان

میلگرد 18 نگین اردکان برای آرماتوربندی گزینه خوبی است، وزن هر شاخه 12 متری این میلگرد، عددی بین 22 الی 25 کیلوگرم است. اگر وزن میلگردد 18 کارخانه‌ای خارج از این محدوده بود، می‌توان آن را غیر استاندارد دانست. جهت استعلام قیمت میلگردد 18 نگین اردکان، کافیست با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • میلگرد 20 نگین اردکان

میلگرد ۲۰ نگین اردکان در دسته میلگردهای سنگین وزن قرار می‌گیرد. وزن هر شاخه 12 متری این محصول فولادی حدودا 30 کیلوگرم است. این مقطع فولادی برای جوشکاری مناسب نبوده و برای پروژه‌هایی که تغییر شکل میلگرد لازم است، کاربرد چندانی ندارد. اما برای بتن‌ریزی کف سازه از گزینه‌های محبوب و پرکاربرد است.

قیمت میلگرد نگین اردکان قیمت میلگرد اردکان در سایزهای 8 تا 32 و گریدهای A2، A3

قیمت میلگرد اردکان

قیمت میلگرد نگین، بسته به سایز مورد نیاز شما متفاوت است. میلگردهای اردکان از سایز 8 تا 32، در گریدهای A2 و A3 تولید می‌شوند. میلگرد سایز 8 دارای کمترین وزن بوده که متناسب با وزن، قیمت کمتر و میلگرد سایز 32 که در دسته میلگردهای قطور و وزین قرار می‌گیرد به نسبت دارای قیمت بالاتری است. این نکته را فراموش نکنید که وزن پایین، نشانه عدم کیفیت و وزن بالا نشانه باکیفیت بودن میلگرد نیست!

سایز و وزن میلگرد به فراخور پروژه و استفاده از آن متفاوت است. به جز وزن، عوامل دیگری وجود دارند که به صورت نامحسوس و غیر مستقیم، می‌توانند قیمت میلگرد اردکان را تحت تاثیر قرار دهند؛ به عنوان مثال نوسان ارز، میزان عرضه و تقاضا، تغییر فصل، سیاست‌های داخلی، قیمت مواد اولیه، روش تولید، تورم جهانی و غیره از جمله این عوامل تاثیر گذار هستند. قیمت میلگرد اردکان در جداول همین صفحه، مرتبا در حال بروزرسانی هستند.

محصولات کارخانه میلگرد اردکان

ظرفیت تولید کارخانه اردکان یزد 960 هزار تن در سال است. میلگردهای این کارخانه، نیاز اغلب صنایع را پوشش می‌دهد و در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 به بازار عرضه می‌شوند. هر کدام از سایزهای ذکر شده دارای وزن متفاوتی هستند اما همه آنها در شاخه‌های 12 متری تولید می‌شوند. در کارخانه نگین اردکان یزد، محصولات، مطابق با استانداردهای روسیه تولید می‌شوند. میلگردهای کارخانه نگین اردکان شامل موارد زیر است:

 • میلگرد A2: نیمه آجدار
 • میلگرد A3: آج سخت

برای تشخیص اصالت میلگردهای کارخانه نگین اردکان یزد، باید پلاک اطلاعاتی آن را مشاهده کنیم که بهترین روش برای تشخیص اصالت میلگرد اردکان یزد است. در پلاک مذکور به اطلاعات مختلف مانند برند تولید کننده میلگرد، شماره بسته، تاریخ تولید محصول، وزن و سایز محصول و اطلاعات فنی اشاره شده است. درج عبارت ساخت ایران نیز می‌تواند در تشخیص اصالت کمک کننده باشد. البته به جای توجه به موارد فوق، بهتر است از مراجع معتبر و با سابقه‌ای همچون مرکزآهن برای خرید اقدام کنید.

خرید میلگرد نگین اردکان از مرکزآهن نمای کارخانه میلگرد کارخانه نگین اردکان

خرید میلگرد نگین اردکان از مرکزآهن

روش‌های متفاوتی برای خرید میلگرد نگین اردکان، وجود دارد، شاید از نظر شما بهترین راه، خرید مستقیم از کارخانه باشد، اما باید یادآور شویم که خرید از کارخانه، تنها در تناژهای بالا امکان‌پذیر است و خریداران خرد، باید از طریق دیگری برای خرید اقدام نمایند. مجموعه مرکزآهن به عنوان نماینده کارخانه نگین اردکان و نه به عنوان یک واسطه؛ قادر است هر میزان میلگرد این کارخانه را برای شما تامین و در اسرع وقت ارسال نماید.

برای خریدی بدون دغدغه، کافیست با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید؛ پس از هدایت به کارشناس مربوطه می‌توانید ابهامات مربوط به قیمت امروز میلگرد، هزینه‌های جانبی، زمان ارسال و غیره را بر طرف ساخته و سفارش خود را تکمیل کنید. لازم به ذکر است در صورت درخواست خریدار، پیش‌فاکتور سفارش در کمترین زمان ممکن برای مشتری ارسال خواهد شد تا قیمت میلگرد نگین اردکان با جزئیات کامل در اختیارتان قرار گیرد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر 0930950**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
  قیمت میلگرد نگین که تو سایت زدید رو هر چند وقت یکبار بروز می کنید؟
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   قیمت میلگرد نگین اردکان بصورت لحظه ای در سایت مرکزآهن بروز می شود.