0
مرکزآهنقیمت ورق سیاهقیمت ورق a283 اکسین

قیمت ورق a283 اکسین

1 کارخانه
قیمت ورق a283 اکسین
قیمت ورق a283 اکسین
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۲:۰۶

کارخانجات اندکی در داخل کشور قادر به تولید ورق a283 با کیفیت بالا هستند. یکی از این تولیدکنندگان محبوب اکسین اهواز بوده که ورق a283 را با دقت ابعادی بالایی به بازار وارد می‌کند. این محصول به دلیل استفاده در ساخت مخازن با نام ورق مخزنی نیز در بازار شناخته می‌شود. علاوه بر اکسین اهواز، تولیدکنندگان خارجی همچون ایلیج اوکراین و پوسکو کره نیز این محصول را به بازار ایران وارد می‎کنند.

ورق a283 اکسین اهواز به دلیل تولید در داخل کشور، علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. ورق این کارخانه با وجود تولید در داخل کشور تحت‌تاثیر عواملی همچون نرخ ارز دچار نوسان می‌شود. مرکزآهن جهت دسترسی آسان خریداران به نرخ روز، قیمت ورق a283 اکسین را به صورت لحظه‌ای در سایت مجموعه اعلام می‌کند.

قیمت ورق a283 اکسین قیمت ورق a283 فولاد اکسین

ورق a283 فولاد اکسین اهواز

ورق a283 تولیدی شرکت فولاد مبارکه و اکسین اهواز از بهترین نمونه‌های تولید داخلی هستند و خریداران زیادی دارند. این محصول در چهار گرید A، B، C و D تولید شده که این ورق‌ها در میزان کربن با یکدیگر متفاوت هستند. تفاوت درصد کربن در ورق A283 گریدهای مختلف منجر به تفاوت در خصوصیات مکانیکی، شیمیایی و کاربرد این محصولات شده است.

در میان گریدهای ذکر شده نوع C از کاربرد بیشتری برخوردار بوده و دلیل این امر را می‌توان قابلیت ماشین‌کاری و شکل‌دهی بالای آن دانست. بیشترین میزان تولید ورق a283 اکسین اهواز به گرید c تعلق دارد. همچنین به دلیل تقاضای بیشتر برای خرید این محصول، قیمت روز ورق a283 اکسین نیز در گرید c دچار نوسانات بیشتری می‌شود.

قیمت ورق a283 فولاد اکسین

عوامل متعددی بر قیمت ورق a283 فولاد اکسین تاثیرگذار هستند که یکی از مهمترین آنها گرید محصول است. کمترین میزان کربن در ورق گرید a موجود بوده و ورق گرید d بیشترین درصد کربن را دارد. با افزایش میزان درصد کربن، مقاومت ورق‌ها نیز افزایش یافته و این امر بر قیمت نهایی آن‌ها تاثیرگذار است. ابعاد، ضخامت و وزن ورق a283 اکسین خوزستان نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت ورق آلیاژی این کارخانه خواهد داشت.

یکی دیگر از مهمترین عوامل موثر بر قیمت روز ورق a283 اکسین هزینه باربری و تولید است. لازم به ذکراست که این کارخانه به دلیل قرارگیری در کنار رود کارون هزینه تولید کمتری نسبت به سایر کارخانجات دارد. همچنین نزدیک بودن شبکه ریلی نیز موجب کاهش هزینه باربری کارخانه اکسین اهواز می‌شود. هزینه حمل و نقل و تولید پایین در کنار کیفیت بالا موجب محبوبیت این ورق در میان خریداران شده است.

مشخصات ورق a283 اکسین ویژگی و مشخصات ورق a283 فولاد اکسین

مشخصات ورق a283 اکسین

یکی از مهمترین مشخصات این ورق نوع گرید بوده که به آن اشاره کردیم. ورق تولیدی این کارخانه در ضخامت 3 تا 60 میلی‌متر و عرض 1500 تا 4500 میلی‌متری در بازار موجود است. درواقع تنوع ابعادی بسیار بالای ورق a283 اکسین را می‌توان یکی از مهمترین مزایای آن در برابر تولیدات خارجی دانست. نوع ارائه این محصول به صورت شیت بوده و ورق رولی اکسین اهواز قیمت بیشتری دارد.

از دیگر نکاتی که در هنگام خرید این محصول باید به آن توجه داشته باشید نحوه محاسبه قیمت ورق a283 اکسین اهواز براساس وزن محصول بوده که با افزایش وزن و ابعاد شاهد افزایش قیمت هستیم. برای اطلاع از سایر مشخصات این محصول و استعلام دقیق قیمت ورق a283 پیش از خرید نیز می‌توانید با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید.

خرید ورق a283 فولاد اکسین

برای خرید ورق a283 فولاد اکسین لازم است به نکات زیادی دقت کنید. یکی از مهمترین نکات توجه به گرید ورق موردنظر و بررسی ازلحاظ کاربرد و قیمت است. همانطور که ذکرشد گریدهای مختلف این ورق به دلیل تفاوت درصد کربن دارای مشخصات متفاوتی هستند. بنابراین لازم است پیش از خرید از کاربرد موردنظر خود اطلاع یافته و مناسب‌ترین گرید را براساس نیاز خود انتخاب کنید.

روش‌های متعددی برای خرید این محصول در بازار داخلی وجود دارد که هریک مزایا و معایبی دارند. برای مثال خرید مستقیم از کارخانه هرچند ممکن است قیمت پایین‌تری داشته باشد ولی تنها برای تناژهای بالا امکان‌پذیر است. بهترین روش خرید ورق a283 اکسین اهواز مراجعه به نمایندگی‌های معتبر فروش این محصول است. مرکزآهن یکی از معتبرترین مراکز فروش انواع آهن‌آلات برندهای مختلف در کشور است. برای خرید ورق a283 اکسین اهواز از مرکزآهن می‌توانید به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید