0

نبشی پارسه

1 کارخانه
نبشی پارسه
نبشی پارسه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۰۰۹:۰۷

نبشی یکی از انواع محصولات باکیفیت و درجه یک شرکت فولاد پارسه است. نبشی از نظر ظاهری یک مقطع فولادی به شکل L است. این مقطع L شکل را با بال‌های مساوی و نامساوی تولید می‌شوند و قابل استفاده در ساخت و ساز هستند. نبشی‌ها را به عنوان یکی از مقاطع پراستفاده در صنعت می‌شناسند. یکی از مواردی که ابعاد نبشی را مشخص می‌کند، کارخانه تولیدی آن است. به‌طورکلی سایز نبشی‌ها در رنج 50 تا 150 میلی‌متر تعریف شده است. دو نمونه از نبشی‌های پرکاربرد کارخانه فولاد پارسه، در ابعاد 50×50 تولید می‌شوند. این نبشی‌ها را می‌توان با ضخامت 3 و 4 میلی‌متری خریداری کرد. برای اطلاع از قیمت نبشی پارسه می‌توانید به جدول انتهای صفحه مراجعه کنید.

قیمت نبشی فولاد پارسه امروز

قیمت نبشی پارسه همانند سایر مقاطع فولادی با توجه به ابعاد، ضخامت، نوسانات بازار آهن و کارخانه با نوسانات روبه‌رو می‌شود. برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای و روز نبشی پارسه می‌توانید از طریق سایت یا تلفن‌های مرکز آهن قیمت را استعلام کنید. خرید انواع نبشی‌های پارسه با بهترین قیمت روز در فروشگاه اینترنتی مرکز آهن امکان‌پذیر است. شما همچنین می‌توانید برای محصولات به‌صورت جداگانه تغییرات قیمت را در هفته جاری مشاهده کنید.

قیمت نبشی پارسه

خرید نبشی فولاد پارسه

ازآنجایی‌که نبشی‌ها استفاده‌های خیلی زیادی در ساخت و ساز دارند، خرید نبشی باید پس از شناسایی نیاز کاربر صورت بگیرد. انتخاب بین سایز، طول، ضخامت و … از اهمیت بالایی برخوردار است. برای خرید نبشی ذوب فولاد پارسه، شرکت مرکزآهن یکی از بااعتمادترین مراکز در کشور است. شما می‌توانید برای خرید از طریق تلفن‌های شرکت، سایت و اپلیکیشن اقدام کنید.

وزن نبشی پارسه

وزن نبشی پارسه با توجه به نوع نبشی مورد نظر شما متغیر است. به همین دلیل برای اطلاع دقیق از وزن نبشی‌های کارخانه فولاد پارسه بهتر است به جدول اشتال نبشی‌ها مراجعه کنید و یا با کارشناسان مرکز آهن تماس گرفته و وزن دقیق را استعلام بگیرید.

کارخانه نبشی پارسه

شرکت فولاد پارسه ساوه یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید نبشی در کشور است که امروزه محبوبیت بالایی در میان خریداران پیدا کرده است. برای خرید نبشی 4 پارسه و سایر ابعاد می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و یا با شماره 03135155 تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید