0
مرکزآهنپشم سنگ پتویی

پشم سنگ پتویی

1 کارخانه
پشم سنگ پتویی
پشم سنگ پتویی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۰۶۱۰:۰۷

پشم سنگ پتویی یکی از انواع محصولات کاربردی است که برای عایق کاری ساختمان مورد استفاده افراد مختلف قرار می‌گیرد. این محصول با نام ایزوبلانکت نیز در بازار به فروش می‌رسد. پشم سنگ‌های پتویی با استفاده از پشم سنگ در دانسیته و ضخامت‌های متنوع تولید می‌شوند و وظیفه عایق سازی حرارتی را به عهده دارند. برای اطلاع از قیمت پشم سنگ پتویی در ضخامت‌های مختلف و خرید این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت مرکزآهن تماس گرفته و برای خرید این کالا اقدامات لازم را به عمل بیاورید.

قیمت پشم سنگ پتویی

پشم سنگ پتویی با توجه به ضخامت، دانسیته و نوسانات بازار قیمت گذاری می‌شود. به طور واضح قیمت پشم سنگ پتویی زمانیکه دانسیته آن پایین باشد کمتر تمام می‌شود، چراکه تعداد لایه‌های پشم سنگ استفاده شده در این محصول کمتر از محصولاتی است که دانسیته بالاتری دارند. زمانی که می‌خواهید قیمت پشم سنگ را بررسی کنید، ابتدا با مهندس مشاور بررسی کرده و نوع پشم سنگ پتویی را انتخاب کنید. آیا با توجه به آب و هوای محل ساخت، شما نیاز به محصولی با دانسیته و ضخامت بالا دارید؟ یا پشم سنگ‌ پتویی با ضخامت‌ پایین برای عایق سازی سازه شما کافی است؟
شما می‌توانید با توجه به نیاز خود قیمت روز پشم سنگ پتویی با ضخامت و دانسیته مورد نظر را در سایت مرکزآهن، اپلیکیشن و تلگرام بررسی کنید. شما همچنین می‌توانید نمودار قیمت مربوط به ضخامت‌های مختلف این کالا را در سایت مشاهده کنید.

پشم سنگ پتویی توری دار

پشم سنگ پتویی توری دار که در بیشتر مواقع برای مخازن، دیگ بخار، کوره، دیگ بخار، ساختمان و .... به کار می‌رود در سازهای متنوعی تولید و به مشتریان عرضه می‌شود. طول این محصول کاملا با توجه به نیاز شما قابا سفارش و اندازه گیری است. ضخامت و دانسیته پشم سنگ پتویی توری دار نیز تنوع بالایی دارد. دانسیته این کالا از 80 کیلوگرم بر متر مربع شروع می‌شود. ضخامت پشم سنگ پتویی توری دار از 30 تا 100 میلی‌متر قابل سفارش است. قیمت هر متر مربع پشم سنگ پتویی توری دار با توجه به تمام ویژگی‌های آن در سایت معتبر مرکزآهن قابل مشاهده و بررسی است.

خرید پشم سنگ پتویی

برای خرید بهترین پشم سنگ پتویی ابتدا باید نیاز خود را بررسی کرده، ویژگی‌های محصول را مشاهده و با توجه به آخرین تغییرات قیمت برای خرید اقدام کنید. توجه داشته باشید که در زمان خرید هر متر مربع پشم سنگ پتویی تنها آخرین قیمت بازار قابل قبول است. در زمان خرید میزان ارزش افزوده نیز در فاکتور نهایی اعمال خواهد شد. در صورتی که قبل از خرید پشم سنگ پتویی نیازمند راهنمایی و مشاوره هستید، کارشناسان مرکزآهن قادر هستند به صورت رایگان این نیاز را برطرف کنند. خرید با اطمینان و آسان انواع مصالح ساختمانی از جمله پشم سنگ پتویی را با مرکزآهن تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید