نبشی سدید
1 کارخانه 1 محصول حذف فیلترها

نبشی سدید

مجتمع فولاد سدید کاوه در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی شکوهیه واقع در استان قم  با شماره ۱۲۰۵۰۰ به ثبت رسید. این مجموعه با هدف تولید انواع نبشی نسبت به تهیه، نصب و راه اندازی خطوط تولیدی خود اقدام نمود و بعد از فراهم سازی تجهیزات مربوطه، به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت. این مجموعه امروزه قادر است بالغ بر ۷۰۰ هزار تن محصولات فولادی را به صورت سالیانه تولید و روانه بازار گرداند.

مجموعه فولاد قم به صورت سهامی خاص در زمینه ساخت فلزات اساسی کشور در حال فعالیت است و توانسته بخش هایی از نیاز بازار قم به محصولاتی اعم از نبشی فولادی را تامین نماید.

نبشی سدید کاوه قم به صورت بال مساوی و سبک مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به تولید رسیده و پس از بررسی و گذر از واحد کنترل کیفی برای آنالیز ترکیبات شیمیایی مورد بررسی قرار می گیرد. نمونه های انتخاب شده از محصولات تولیدی به آزمایشگاهی منتقل گشته و تست هایی چون خمش و برش بر روی آن صورت می پذیرد. در نهایت پس از تایید بازرس مربوطه محصول برای برش و بسته بندی به خطوط بعدی منتقل می گردد. محصولات فاقد کیفیت مطلوب و دارای اشکال به انبار ضایعات هدایت می شوند.

بروزرسانی ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۸
ردیفنامسایزکارخانهضخامت(mm)طول(m)واحدمحل بارگیریقیمتنمودارخرید
180*80*8سدید قم86کیلوگرمکارخانه سدید قم 12950

‌ لینک های مفید