نبشی سدید

1 کارخانه
نبشی سدید
نبشی سدید
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۷۰۲:۱۲

مجتمع فولاد سدید کاوه در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی شکوهیه واقع در استان قم  با شماره ۱۲۰۵۰۰ به ثبت رسید. این مجموعه با هدف تولید انواع نبشی نسبت به تهیه، نصب و راه‌اندازی خطوط تولیدی خود اقدام نمود و بعد از فراهم‌سازی تجهیزات مربوطه، به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. کارخانه سدید قم امروزه قادر است بالغ بر ۷۰۰ هزار تن محصولات فولادی را به صورت سالیانه تولید و روانه بازار گرداند. برای اطلاع از قیمت نبشی سدید قم می‌توانید به صورت روزانه به جدول انتهای صفحه مراجعه کنید.

قیمت نبشی سدید قم امروز

این محصول به صورت بال مساوی و سبک مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی به تولید رسیده و پس از بررسی و گذر از واحد کنترل کیفی برای آنالیز ترکیبات شیمیایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. نمونه‌های انتخاب شده از محصولات تولیدی به آزمایشگاهی منتقل گشته و تست‌هایی چون خمش و برش بر روی آن صورت می‌پذیرد. در نهایت پس از تایید بازرس مربوطه محصول برای برش و بسته‌بندی به خطوط بعدی منتقل می‌شود. محصولات فاقد کیفیت مطلوب و دارای اشکال به انبار ضایعات هدایت می‌شوند. این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می‌توانید با خیال راحت از نبشی سدید قم در پروژه‌های خود استفاده کنید. قیمت نبشی سدید قم به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و جهت اطلاع از نحوه خرید و مشخصات محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت نبشی سدید

قیمت نبشی در قم

این مجموعه که یکی از کارخانه‌های تولید نبشی در قم بوده، امروزه به محبوبیت بالایی در میان خریداران دست یافته‌است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت نبشی در قم به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و پس از جست‌وجوی ابعاد موردنظر، خرید خود را ثبت کنید. کارشناسان مجموعه پس از ثبت سفارش نسبت به درخواست شما اقدام خواهند کرد.

کارخانه نبشی سدید کاوه قم

مجموعه فولاد قم به صورت سهامی خاص در زمینه ساخت فلزات اساسی کشور در حال فعالیت است و توانسته بخش‌هایی از نیاز بازار قم به محصولاتی اعم از نبشی فولادی را تامین نماید. نبشی‌های تولیدی این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و حجم بالایی از نیاز کشور را تامین می‌کند. برای اطلاع از قیمت نبشی سدید کاوه قم می‌توانید علاوه بر سایت به اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی مجموعه نیز مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید