پروفیل ساوه
0 کارخانه 0 محصول حذف فیلترها
دفتر مرگزی پروفیل ساوه

پروفیل ساوه

دفتر مرگزی پروفیل ساوه قیمت پروفیل کارخانه ساوه امروز

**کلیه قیمت ها با احتساب ارزش افزوده می باشد**

سرمایه گذاری سنتی یا نوگرا و جوان، کدامیک حاشیه سود بیشتری خواهد داشت؟ با وجود اوضاع پرنوسان در فضای کنونی و نوسانات شدید قیمت دلار و تاثیر آن بر قیمت محصولات فولادی اعم از قیمت پروفیل ساوه، فکری که به ذهن بسیاری از افراد خطور می کند این است که بهترین راه سرمایه گذاری در کدامین بازار می باشد؟

تعدادی از فعالان بازار بهترین راه سرمایه گذاری را سرریز نقدینگی به بازار طلا یا دلار می دانند و عده ای دیگر بهترین راه را سرمایه گذاری در بازار آهن آلات متصور می شوند. در حال حاضر فضای فعلی بر بازار دارای دو دستگی بوده و با دورویکرد کاملا متفاوت می باشد.

یکی از این اقشار دسته بازاری های قدیمی و در اصطلاح سنت گرا بوده که صبورتر می باشند و بازار با ثبات مسکن را به بازارهای پرنوسان سکه و ارز ترجیح می دهند. دسته ای دیگر نسل جدیدتر هستند که این قشر معمولا در کنار فعالیت اصلی خود به سرمایه گذاری در بازار سکه و ارز نیز می پردازند.

این دسته به عنوان نوسان گیران در بازارهای زود بازده مانند ارز، طلا و سکه فعالیت می نمایند و در کل کم صبرتر می باشند. در حال حاضر بایستی بررسی نمود که در شرایط فعلی و سرکوب بازارهای زود بازده، آیا نظریه گروه سنتی در ارجحیت قرار خواهد گرفت یا خیر؟ وآیا در این شرایط حجم نقدینگی سرگردان به این بازار سرازیر خواهد شد؟ البته برای پاسخ به این سوال زود بوده و هنوز نیاز به گذشت زمان دارد.

برای رسیدن به پاسخ این سوال نیاز است تا یک بازه سه ماهه برای ثبات ارز طی شود. در غیر اینصورت نوسانات مجدد را در بازارهای کاذب شاهد خواهیم بود. در این صورت مطمئنا قشر جوان از بازارهای کاذب و پرنوسان قطع امید کرده و به دنبال سرمایه گذاری در محل امنتری مانند حوزه ساختمان و مسکن خواهند بود. در این صورت می توان طی ماه های آینده به رونق مجدد بازار مسکن و به دنبال آن بازار فولاد و ایجاد ثبات در قیمت پروفیل ساوه امروز و سایر محصولات فولادی امیدوار بود

لینک های مفید