0
مرکزآهنناودانی سپهر ایرانیان

ناودانی سپهر ایرانیان

1 کارخانه
ناودانی سپهر ایرانیان
ناودانی سپهر ایرانیان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۲:۰۹

ناودانی ها با توجه به ظاهر U شکل خود خواص منحصر به فردی همچون مقاومت ضربه ای بالا، عمر کاری زیاد، سبک سازی سازه و تسریع در ساخت و پیشرفت سازه ها در کاربردهایی از جمله چهارچوب ها، تأسیسات دریایی، نمای ساختمان ها، خرپاها و ماشین آلات مختلف کاربرد دارند به طوریکه که این مقطع از اوایل قرن بیستم در کاربردهای صنعتی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

این مقطع صنعتی از جنس های فولادهای کربنی و گالوانیزه، آلومینیم و فولاد St ساخته می شود. ناودانی ها از نظر نحوه تولید به ناودانی فابریک (دو نوع نورد گرم و سرد) و پرسی، از نظر شکل ظاهری به ناودانی ساده و مشبک و از نظر کاربرد به ناودانی سبک و سنگین تقسیم بندی می شوند. بنابراین قبل از خرید باید اطلاعات کاملی از نوع ناودانی مورد نیاز خود داشته باشید که در صورت نیاز می توانید با کارشناسان مرکز آهن تماس فرمایید.

ناودانی ها دارای سطح مقطعی شامل یک جان به صورت افقی و دو بال به صورت عمودی می باشند. چنانچه بال ها صاف و موازی باشتد نوع UPE و چنانچه مخروطی شکل باشند از نوع UPN می باشند. ناودانی اروپایی یا UNP نیز که بیشتر در کاربردهای صنعتی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند دارای صخامت و وزن بیشتری می باشند.

مشخصات ناودانی سپهر ایرانیان

کارخانه فولاد سپهر ایرانیان از سال 1388 در استان تهران (شهرک زواره ای واقع در اتوبان تهران-ساوه) زمینی به مساحت 22 هزار متر با هدف تولید مقاطع فولادی از جمله میلگردهای آجدار شروع به فعالیت کرد. این شرکت هم اکنون با پرسنل 1500 نفری خود به ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن دست یافته است.

این شرکت که دارای واحد کنترل کیفی مجهزی می باشد انجام آزمون های شیمیایی، مکانیکی و فیزیکی مورد نیاز هر یک از محصولات خود را به طور پیوسته در دستور کار خود قرار داده است. محصولات تولیدی موجود در بازار این شرکت شامل میلگرده ساده ( سایز 8 الی 32 میلی متر در گرید A1)، میلگرد آجدار ( سایز 8 الی 32 میلی متر در گرید A2 و A3)، نبشی (سایز 3 الی 6 میلی متر) و ناودانی (6 الی 12 میلی متر) می باشد.

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان با توجه به موقعیت قرارگیری کارخانه در پایتخت برای پروژه های موجود در استان های مرکزی با توجه به کاهش هزینه های حمل و نقل بسیار مناسب می باشد.

علاوه بر این، بالا بودن کیفیت این محصول، دارا بودن گواهینامه های استاندارد ملی و بسته بندی های یکسان و مطئمن، ناودانی سپهر ایرانیان را در زمره گزینه های جذاب در کاربردهای مربوط قرار می دهد.

قیمت ناودانی همچون دیگر مقاطع صنعتی از عواملی همچون نوسانات ارزی، سیاسی و اقتصادی جامعه تأثیر می پذیرد. قیمت روز ناودانی سپهر ایرانیان به صورت روزانه در سایت مرکز آهن قابل مشاهده است.

اگر به دنبال خرید مطمئن و دقیق این محصول هستید پیشنهاد می شود پس از دریافت راهنمایی و دریافت اطلاعات دقیق تر از مشاوران فروش و فنی که شماره تلفن آن ها در سایت مرکز آهن وجود دارد، اقدام به خرید نهایی خود بفرمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید