0
مرکزآهنقیمت ورق آهنورق آلوزینک هفت الماس

ورق آلوزینک هفت الماس

1 کارخانه
ورق آلوزینک هفت الماس
ورق آلوزینک هفت الماس
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۲۱۲:۰۷

قیمت ورق آلوزینک را می‌توانید روزانه در وبسایت مرکزآهن مشاهده کنید، تمام قیمت‌های ارائه شده در این وبسایت پس از بررسی‌های دقیق بازار اعلام می‌گردد. ورق آلوزینک محصولی است که در کارخانه هفت الماس به تولید می‌رسد و از کیفیت بالایی برخوردار است. این مقطع کاربردی به صورت رول تولید شده و در دو عرض 1 و 1.25 متر به فروش می‌رسد. کیفیت این مقطع بسیار بالا و کاربرد آن در صنعت و ساختمان مشاهده می‌شود. قیمت روزانه ورق آلوزینک را می‌توانید پس از تماس با شماره‌های درج شده در سایت نیز استعلام کنید.

قیمت ورق آلوزینک قیمت ورق آلوزینک

قیمت روز ورق آلوزینک

همان‌طور که گفتیم ورق آلوزینک هفت الماس روزانه قیمت گذاری می‌شود اما این قیمت‌ها بر چه اساسی بروزرسانی می‌شوند؟ در مرحله اول قیمت با توجه به کیفیت کارخانه مورد بررسی قرار گرفته و متعاقباً به مشتری اعلام می‌گردد؛ اما این تنها فاکتور تعیین قیمت نیست. قیمت لحظه‌ای ورق آلوزینک هفت الماس در مرحله بعد با توجه به وضعیت کلی بازار آهن و فولاد، قیمت ارز و دلار، نفت، مواد اولیه و … مشخص می‌شود. استعلام و دسترسی به قیمت ورق آلوزینک از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که خرید تنها با قیمت روز انجام خواهد شد. اطلاعات مربوط به ورق آلوزینک نه تنها در جداول زیر بلکه از طریق تماس با شماره 91009009-031 و 91009009-021 نیز به مشتریان مرکزآهن اعلام می‌گردد.

خرید ورق آلوزینک

افرادی که قصد خرید ورق آلوزینک را دارند باید به مراکز معتبر مراجعه کرده تا بتوانند محصول اصل و با کیفیت بالا دریافت کنند. در زمان تهیه کالا به این نکته توجه داشته باشید که ویژگی این مقاطع و در نتیجه کاربرد آن‌ها با هم متفاوت است پس حتما فاکتور را مناسب با نیاز خود درخواست کنید. در صورتی که از انتخاب خود اطمینان ندارید می‌توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. برای خرید بهترین ورق آلوزینک تولید شده در ایران با ضخامت و عرض متنوع همین امروز از طریق مرکزآهن اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید