0
مرکزآهنقیمت میلگرد امروزقیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان

قیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان

1 کارخانه
قیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان
قیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۱۰:۰۹

میلگرد آریا فولاد تاکستان، در کارخانه فولاد تاکستان تولید و در بازار عرضه می‌شود. میلگردهای این کارخانه، مقاومت بالا نسبت به خوردگی داشته و انعطاف چندان خوبی ندارد. میلگردهای این کارخانه در پروژه‌های عمرانی، صنایع دریایی، حمل و نقل، ساخت پل و بسیاری از صنایع دیگر استفاده می‌شود. قیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان، نسبت به بعضی از انواع میلگردهای موجود در بازار، مقرون به صرفه بوده و طرفداران زیادی دارد.

قیمت روز میلگرد آریا فولاد تاکستان

این روزها قیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان، مانند دیگر مقاطع فولادی دارای ثبات چندان زیادی نیست؛ عوامل مختلفی می‌تواند نوسان قیمت این محصول را بوجود آورد. از طرفی پروژه‌های مختلف عمرانی و صنعتی به تناژ بالایی از میلگرد نیاز داشته و مقدار زیادی از بودجه باید برای این مقطع کنار گذاشته شود. پس مهندسان باید پیش از هر اقدامی، قیمت روز میلگرد آریا فولاد تاکستان را از مراکز معتبر استعلام بگیرند.

مجموعه مرکزآهن به عنوان یکی از مراکز معتبر، قیمت‌های این مقطع را به صورت روزانه از کارخانه آریا فولاد تاکستان استعلام گرفته و در جداول همین صفحه قرار می‌دهد. پس هر زمان که به این صفحه مراجعه کردید، با آخرین قیمت‌های اعلامی این کارخانه مواجه خواهید شد. اگر به پیش‌فاکتور نیاز دارید، می‌توانید از سیستم سایت مرکزآهن جهت گرفتن پیش‌فاکتور استفاده کنید. علل نوسان قیمت میلگرد آریا فولاد تاکستان عبارتند از:

  • کاهش یا افزایش عرضه و تقاضا
  • نوسان ارزهای خارجی مخصوصا دلار
  • میزان تورم خارجی و داخلی
  • هزینه مواد اولیه و کیفیت میلگرد

خرید میلگرد آریا فولاد تاکستان

میلگرد آریا فولاد تاکستان در تناژ مورد نیاز مشتری، بدون هیچ محدودیتی از طریق مجموعه مرکزآهن، قابل خریداری است. برای خرید میلگرد آریا فولاد تاکستان کافی است با شماره تلفن 03191009009 تماس بگیرید و سوالات خود را از کارشناسان مجموعه بپرسید. پس از ثبت سفارش، ادامه پروسه خرید را کارشناسان ما پیگیری کرده و محموله مورد نیازتان را در زمان مقرر به دست شما می‌رسانند. جهت اطلاع از قیمت امروز میلگرد به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

میلگرد آریا فولاد تاکستان

مشخصات میلگرد آریا فولاد تاکستان

مجموعه آریا فولاد تاکستان تنها در تولید میلگرد فعالیت دارد و میلگردهای خود را با شناسه AT به بازار عرضه می‌کند. میلگرد آج‌دار جناقی و میلگرد با آج مارپیچ از محصولات تولید شده در این کارخانه است. در ادامه  مشخصات فنی هر یک را به صورت جداگانه ارائه می‌دهیم.

مشخصات میلگرد تاکستان با آج جناقی

  • تحمل تنش تسلیم: 400
  • تحمل تنش نهایی: 600
  • میزان رواداری: 5 mm

کربن

سیلسیم

منگنز

فسفر

گوگرد

نیتروژن

0.22

0.6

1.6

0.045

0.045

0.012

 

مشخصات میلگرد تاکستان با آج مارپیچ

  • تحمل تنش تسلیم: 340
  • تحمل تنش نهایی: 500
  • میزان رواداری: 6 mm

کربن

سیلسیم

منگنز

فسفر

گوگرد

نیتروژن

0.32

0.6

0.75

0.045

0.045

0.012

 

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید