0
مرکزآهنقیمت عرشه فولادیقیمت عرشه فولادی تاراز چهارمحال

قیمت عرشه فولادی تاراز چهارمحال

1 کارخانه
قیمت عرشه فولادی تاراز چهارمحال
قیمت عرشه فولادی تاراز چهارمحال
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۸۱۲:۰۹

کارخانه تاراز شهرکرد را می‌توان نخستین تولیدکننده ورق گالوالوم نامید. تاسیس این کارخانه به سال 1387 برمی‌گردد که در همان زمان، خط تولید پیوسته عرشه فولادی تاراز شهرکرد با ظرفیتی برابر 260 هزار تن (سالانه) احداث گردید. لازم به ذکر است این کارخانه برای پوشش ورق‌های خود از محلول کروم 3 ظرفیتی استفاده می‌کند، زیرا آسیبی به محیط زیست نمی‌زند، اما برخی از کارخانه‌ها بدون توجه به محیط زیست، کروم 6 ظرفیتی مصرف  می‌کنند.

قیمت عرشه فولادی تاراز چهارمحال قیمت عرشه فولادی کارخانه تاراز چهارمحال

ورق عرشه فولادی گالوانیزه تاراز

اگر جایی عبارت ورق عرشه فلزی metal decking به گوشتان خورد، منظور همان ورق عرشه فولادی یا Steel decking است. در واقع همان ورق‌های گالوانیزه هستند که پس از خمکاری، ظاهری ذوزنقه‌ای پیدا کرده و به عنوان پوشش عایق‌ها به کار می‌روند. استفاده از آنها را اغلب در اجرای سقف یا کف سازه‌ها می‌بینیم. اجرای سقف یا کف سازه با عرشه فولادی گالوانیزه تاراز چهارمحال، منجر به وزن سبک در عین مقاومت بالا خواهد شد. اگر ورق عرشه فولادی تاراز به صورت اصولی و مطابق با استانداردها اجرا شود، حدودا تا 50 سال سالم مانده و  نیاز به تعمیر، نخواهد داشت.

قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه تاراز چهارمحال

عوامل مختلفی می‌توانند قیمت عرشه فولادی گالوانیزه تاراز را تحت تاثیر قرار دهند. برخی از این فاکتورها به صورت مستقیم و برخی از آنها غیر مستقیم قیمت عرشه فولادی را دچار نوسان می‌سازند که به آنها عوامل فرعی نیز گفته می‌شود. به همین دلیل ممکن است در ساعات و روزهای مختلف، قیمت‌های متفاوتی از این محصول دریافت کنید.

از طرفی برای پیمانکاران و مهندسان، اطلاع از قیمت نهایی این ورق، هنگام خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در همین راستا مجموعه مرکزآهن به صورت روزانه، آخرین قیمت ورق عرشه فولادی تاراز چهارمحال را از کارخانه استعلام کرده و در صورت تغییر، آن را بروزرسانی می‌کند تا کاربران بدون دغدغه و تنها با چند کلیک ساده از قیمت جدید مطلع شوند.

مشخصات ورق عرشه فولادی تاراز ویژگی و مشخصات ورق عرشه فولادی تاراز چهارمحال

مشخصات عرشه فولادی تاراز شهرکرد

برخی از مشخصات ورق عرشه فولادی تاراز چهارمحال عبارتند از:

  • با فرایند cold forming یا همان نورد سرد تولید می‌شود.
  • شیارهای موازی با روش خمکاری روی آن به چشم می‌خورد که منجر به استحکام آن شده است.
  • اغلب طول آنها متناسب با کاربرد است اما به دلیل شرایط حمل و نقل از 12 یا 13 متر بیشتر نمی‌شود.
  • عرض آنها استاندارد بوده و به صورت مربعی است.
  • در عین مقاومت بالا، وزن بسیار کمی دارند.
  • وظیفه اصلی عرشه فولادی گالوانیزه، تحمل بار ساختمان است.
  • فاصله گام‌ها از یکدیگر 300 mm است.

خرید عرشه فولادی تاراز چهارمحال

مجموعه مرکزآهن به عنوان نماینده کارخانه فولاد تاراز چهار محال، وظیفه تامین ورق عرشه فولادی تاراز را بر عهده دارد، برای خرید این محصول، کافی است با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید؛ کارشناسان مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در صورت نیاز شما، پیش فاکتور در کمتر از 15 دقیقه ارسال خواهد شد تا از ریز هزینه‌ها باخبر شوید و خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است هنگام خرید برای طول عرشه فولادی تاراز چهارمحال و بختیاری، محدودیتی وجو ندارد و تا هر طولی که تریلی قادر به حمل آن باشد برای مشتریان قابل ارسال است.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید