سیم مفتول خشک

2 کارخانه
سیم مفتول خشک
سیم مفتول خشک
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲
کابل مفتول
کابل مفتول
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

سیم مفتول خشک یا سیم خشک یکی از انواع محصولاتی است که در سیم‌کشی داخلی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیم مفتول خشک از نظر ظاهری یک سیم تک رشته‌ای است که در بین عایق آن از هادی استفاده می‌شود. هادی کابل مفتولی از نوع خشک، در بیشتر مواقع از جنس مس انتخاب می‌شود چرا که با توجه به تحقیقات انجام شده این هادی از کیفیت بالاتری برخوردار است. البته شما می‌توانید سیم مفتول خشک را با هادی آلومینیوم و استیل نیز در بازار خریداری کنید. برای عایق این دسته سیم‌ها به طور معمول از PVC استفاده می‌شود. برای خرید سیم‌ مفتول خشک با آخرین تغییرات قیمت، مراجعه به سایت‌های قابل اعتماد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مرکزآهن قادر به ارائه آخرین قیمت روز برای سیم خشک است.

قیمت سیم خشک

اطلاع از قیمت سیم خشک برای تصمیم گیری و محاسبه هزینه‌های ساخت و ساز اهمیت بالایی دارد. از آنجایی که در سیم‌های خشک از هادی فلزی استفاده می‌شود، تغییر قیمت فلزات می‌تواند یکی از عوامل افزایش یا کاهش قیمت باشد. از طرفی کیفیت فلز نیز در این تغییرات تاثیرگذار است. علاوه بر جنس فلز، جنس و کیفیت عایق سیم نیز روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد. از آنجایی که فاکتورهای تعیین قیمت زیاد بالا و پایین می‌شوند، مرکزآهن پس از بررسی‌های دقیق این قیمت را روی سایت بارگذاری کرده و در خدمت مشتریان گرامی قرار می‌دهد. شما همچنین می‌توانید قیمت روز سیم مفتولی خشک را از طریق شماره‌های درج شده در سایت استعلام بگیرید.

قیمت سیم خشک

خرید سیم مفتولی خشک

برای خرید سیم مفتول خشک ابتدا باید سایز محصول مورد نظر را با توجه نیاز خود انتخاب کنید. سیم خشک مفتولی را می‌توانید در ابعاد 0.8×1، 0.97×1، 1.13×1 و ...و خریداری کنید. ضخامت عایق PVC استفاده شده برای این محصولات از 0.6 تا 1 میلی‌متر متغیر است. انواع سیم خشک برای مکان‌هایی مناسب هستند که فضا خشک بوده و سیم کشی در داخل انجام شود. برای خرید سیم مفتولی خشک در ابعاد و کیفیت‌های مختلف به مرکزآهن مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید