کابل جوش

1 کارخانه
کابل جوش
کابل جوش
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۲/۱۹۱۱:۰۲

به دلیل اهمیت حرفه جوشکاری انتخاب بهترین وسایل برای انجام این عملیات بسیار ضروری بوده و کابل جوش نیز یکی از مهم ترین ابزارهای حرفه جوشکاری به حساب می آید. از این رو انتخاب کابل جوش باکیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. در حقیقت کیفیت کابل جوش به طور مستقیم بر نتیجه نهایی جوش تاثیر خواهد گذاشت. در ادامه به بررسی تمام خصوصیات این محصول مهم و ضروری خواهیم پرداخت. کابل جوش در دسته کابل های انتقال نیروی الکتریسیته قرار داشته که وظیفه اصلی آن تامین تغذیه مدار الکتریکی ژنراتور جوش می‌باشد. قیمت کابل جوش به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به‌روزرسانی شده و شما می‌توانید جهت استعلام قیمت و یا خرید این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت هر متر کابل جوشکاری

همان طور که گفتیم داشتن یک عملیات جوشکاری موفق نیازمند استفاده از ابزارآلات با کیفیت مناسب است بنابراین دقت در خرید کابل جوشکاری بسیار مهم تلقی می‌شود. چنانچه قصد خرید نوع دست دوم این محصول را دارید بهتر است ابتدا از کیفیت آن اطمینان یابید. این محصول را می توانید در سایزهای 10، 12، 14، 16 و 18 تهیه نمایید. در ادامه به بررسی تفاوت سایزهای مختلف کابل جوش خواهیم پرداخت.

قیمت هر متر کابل جوشکاری

خرید کابل جوشکاری 12، 14، 16

این سایز که برای تمامی تجهیزات جوشکاری مناسب می باشد دارای مقاومت بالایی بوده و تحمل دماهای بسیار پایین یا بسیار بالا را دارد. همچنین قیمت کابل جوش 12 نسبت به سایر سایزها مناسب تر بوده و از این رو از فروش بالایی نیز برخوردار است.

کابل جوشکاری 14 یکی از پرمصرف‌ترین سایزهای این محصول بوده و قیمت آن به عوامل مختلفی اعم از متراژ کابل، جنس و آلیاژ به کار رفته در آن وابسته است. از مهم ترین مزایای کابل جوشکاری 14 می توان به کیفیت ساخت بالای این محصول، انعطاف پذیری خوب، مقاومت بالا در برابر حرارت و کیفیت بالای آن اشاره کرد. از این کابل جهت جوشکاری با قوس الکتریکی و پلاسمایی در دماهای منفی 35 درجه تا مثبت 80 درجه سانتی‌گراد استفاده می‌گردد. برای اطلاع از قیمت کابل جوش 14 کافیست به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

این کابل که در سطح مقطع 1*50 تولید و به بازار عرضه می‌گردد. این نوع کابل دارای مزایای ویژه بسیاری اعم از انعطاف‌پذیری بالا، مقاومت در برابر سایش و تحمل دماهای مختلف است. از این رو در میان فعالان جوشکاری از محبوبیت بالایی برخوردار است. برای خرید کابل جوش 16 می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یا اینکه سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید