0
مرکزآهنقیمت تیرآهنقیمت تیرآهن نرمال

قیمت تیرآهن نرمال

1 کارخانه
قیمت تیرآهن نرمال
قیمت تیرآهن نرمال
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۲:۰۹

در بازار اصطلاحا به شاخه های زیر 12 متر تیرآهن نرمال گفته می شود و تولیدکنندگانی اعم از ذوب آهن اصفهان، فولاد غرب، فایکو و آریان فولاد در حال حاضر به تولید این محصول مشغول می باشند. با این حال تیرآهن نرمال ذوب آهن اصفهان بالاترین کیفیت را در میان سایر تولیدکنندگان دارا می باشد. قیمت تیرآهن نرمال اصفهان را می توانید به صورت روزانه در لیست زیر مشاهده نمایید.

قیمت تیرآهن نرمال قیمت تیرآهن نرمال

تیرآهن نرمال ذوب آهن اصفهان

تیرآهن نرمال یکی از مقاطع پرکاربرد در ساخت و ساز بوده که در جهت مقاوم سازی و ایمن سازی سازه استفاده می گردد. لازم به ذکر است که در حال حاضر برخی تولیدکنندگان این محصول را در شاخه های 6 و 8 متری نیز به فروش می رسانند. با این حال شما به راحتی می توانید تیرآهن را در سایز دلخواه به کارخانه های ذکر شده سفارش داده و پس از برش آن را تحویل بگیرید. به طور کلی تیرآهن نرمال شرکت ذوب آهن اصفهان در دسته های بال نیم پهن موازی IPE، بال پهن موازی IPB و تیرآهن بال باریک شیب دار قرار دارند و خریداران می توانند هریک از محصولات ذکر شده را با توجه به نیاز پروژه خود خریداری نمایند.

تیرآهن های نرمال بال نیم پهن موازی براساس استاندارد 1791 ایران تولید شده و دارای کیفیت بالایی می باشند. همچنین تیرآهن های بال پهن موازی نیز براساس استاندارد ملی ایران ISIRI تولید گشته و طرفداران زیادی را در میان فعالان حوزه ساخت و ساز به خود اختصاص می دهند. در میان کارخانجات تولید این محصول، شرکت ذوب آهن اصفهان بالاترین کیفیت را به بازار ارائه می نماید. برای اطلاع از قیمت تیرآهن نرمال ذوب آهن اصفهان می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین برای استعلام قیمت تیرآهن می توانید علاوه بر سایت به اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مجموعه نیز مراجعه نمایید.

خرید تیرآهن نرمال اصفهان

شما می توانید جهت خرید تیرآهن نرمال ذوب آهن اصفهان به سایت مجموعه مرکزآهن مراجعه نمایید و با جست و جوی محصول موردنظر خود پس از استعلام قیمت با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. در هنگام خرید تیرآهن نرمال دقت نمایید که این محصول بسته به نوع کاربرد در ابعاد و جنس های متفاوتی تولید شده و لازم است براساس نیاز خود مناسب ترین تیرآهن را انتخاب نمایید.

کارشناسان مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی نموده و با شما تماس خواهند گرفت. همچنین در صورتی که می خواهید از قیمت تیرآهن نرمال اطمینان یابید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان مرکزآهن مشاوره بخواهید. قیمت تیرآهن نرمال ذوب آهن براساس وزن و طول محصول متفاوت بوده و پس از برش توسط شرکت قیمت گذاری می گردد. شما می توانید این محصول را در شاخه های 6 و 8 متری تهیه نموده و یا چنانچه به سایز دیگری نیاز داشتید اقدام به سفارش آن نمایید. برای انتخاب مناسب ترین ابعاد می توانید از کارشناسان مرکزآهن در بخش خرید تیرآهن نرمال راهنمایی بخواهید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

لیست قیمت تیرآهن نرمال را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت تیرآهن نرمال را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه تیرآهن نرمال ذوب آهن اصفهان در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه تیرآهن نرمال اصفهان را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید