0
مرکزآهنقیمت میلگردقیمت میلگرد ذوب و نورد کرمان

قیمت میلگرد ذوب و نورد کرمان

1 کارخانه
قیمت میلگرد ذوب و نورد کرمان
قیمت میلگرد ذوب و نورد کرمان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۸۱۲:۰۳
نام محصولآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
میلگرد 8 ذوب آهن نورد کرمانA2کارخانهشاخه 12 متری8شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 10 ذوب آهن نورد کرمانA2کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 12 ذوب آهن نورد کرمانA2کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 14 ذوب آهن نورد کرمانA2کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 16 ذوب آهن نورد کرمانA2کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 10 ذوب آهن نورد کرمانA3کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 12 ذوب آهن نورد کرمانA3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت24,860
2,237
میلگرد 14 ذوب آهن نورد کرمانA3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت24,040
2,164
میلگرد 16 ذوب آهن نورد کرمانA3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت24,040
2,164
میلگرد 18 ذوب آهن نورد کرمانA3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت23,945
2,155

میلگرد ذوب نورد کرمان را می‌توانید با قیمت روز این کالا در جدول‌های زیر مشاهده کنید. این مقاطع کاربردی در کارخانه ذوب و نورد کرمان تولید می‌شود. کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان در سال ۱۳۸۵ با مدیریت رحیمی پور فعالیت خود را در زمینه تولید مقطع فولادی آغاز نمود. قیمت میلگرد امروز تولید شده در این کارخانه با توجه به کیفیت آن بسیار عالی است. در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت ۱۲۰ هزار تن به تولید میلگرد A3  و A2 از سایز 8 تا ۳۲ مشغول است. قیمت میلگرد این کارخانه با توجه به سایز این محصول برای هر کیلوگرم از آن در سایت، تلگرام و اینستاگرام مجموعه اعلام می‌شود.

انواع میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان

قیمت میلگرد ذوب نورد کرمان با گرید A2 و قیمت روز میلگرد کرمان با آنالیز A3 در سایزهای مختلف در جدول زیر بارگذاری شده است.  این کارخانه در چهار فاز مشغول فعالیت بوده و با ظرفیت سالانه ۳۵۰ هزار تن شمش فولادی و ۳۵۰ هزار تن انواع میلگرد A3 فعال است. فاز نخست این مجتمع در سال 87 فعالیت خود را آغاز و در زمینه تولید انواع میلگرد فولادی A3 فعالیت دارد. شما می‌توانید قیمت لحظه ای میلگرد کرمان را از طریق شماره‌های 03135155 و 03135156 استعلام بگیرید. برای خرید میلگرد کرمان و استعلام قیمت میلگرد ابرکوه و سایر کارخانجات در روزهای کاری با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان؛ انواع و قیمت

خرید میلگرد ذوب آهن کرمان

مرکزآهن یکی از نمایندگی‌های معتبر فروش میلگرد ذوب آهن کرمان در شهر اصفهان بوده که آماده ارسال بار به سراسر کشور است. برای خرید این محصول به صورت حضوری و آنلاین می‌توانید اقدام کنید. برای خرید میلگرد ذوب آهن کرمان تنها کافی است به سایت مرکزآهن مراجعه نموده و پس از استعلام قیمت محصول، باکلیک برروی گزینه خرید سفارش خود را ثبت کنید. همچنین برای اطمینان از قیمت لحظه‌ای میلگرد ذوب آهن کرمان، قیمت میلگرد سیرجان و سایر کارخانجات می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره سفارش خود را ثبت کنید.

چگونگی خرید میلگرد ذوب آهن کرمان

مشخصات میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان

سبد کالایی این کارخانه تنوع زیادی داشته و میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان در سایزهای 8 تا 32 تولید و به بازار ارائه می‌شود. میلگردهای تولیدی این کارخانه بااستفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای ملی و بین‌المللی عرضه می‌شود. میلگرد کارخانه ذوب و نورد کرمان در دو گرید آجدار A2 و A3 تولید و با علامت اختصاری KSMR CO شناخته می‌شود. این کارخانه دارای پروانه استاندارد بوده و محصولات پس از تولید در واحد کنترل کیفی موردتایید قرار می‌گیرند. توصیه می‌شود برای اطمینان از اصالت میلگرد ذوب آهن کرمان، این محصول را تنها از نمایندگی‌های معتبر فروش تهیه کنید. سایر مشخصات این محصول را می‌توانید در سایت راهکاران مجتمع ذوب و نورد کرمان مشاهده کنید.

وزن میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان

میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان با وزنی استاندارد و نزدیک به جدول اشتال تولید می‌شود. وزن این محصول را می‌توانید در کنار قیمت هر سایز در جدول ارائه شده مشاهده کنید. قیمت میلگرد این کارخانه همانند قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان براساس کیلوگرم محاسبه شده و با افزایش وزن شاهد افزایش قیمت میلگرد کرمان خواهیم بود. بنابراین توصیه می‌شود پیش از خرید به وزن میلگرد موردنظر توجه کنید. همچنین بهتر است پس از تحویل کالا با استفاده از باسکول و یا فرمول‌های مشخص، وزن میلگرد نورد کرمان را محاسبه و با وزن اعلام شده مقایسه کنید.

قیمت و وزن میلگرد ذوب آهن

قیمت میلگرد مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان

فاز دوم کارخانه ذوب و نورد کرمان نیز در سال ۸۹ راه اندازی و در زمینه ذوب و ریخته گری مداوم فعالیت دارد. ظرفیت فاز دوم آهن و نورد کرمان سالانه ۱۵۰ هزار تن شمش فولادی بوده که با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال راه اندازی شده است. میلگرد مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان به صورت شاخه های 12 متری تولید شده و به فروش می رسد. قیمت میلگرد نورد کرمان، قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان و سایر کارخانجات در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن برای یک کیلوگرم از این محصول قرار داده می شود. در زمان خرید این کالا می توانید از کارشناسان فروش تقاضای پیش فاکتور کرده و سپس برای خرید میلگرد نورد کرمان اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید