0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی مجموعه دانا صنعت فجر

شرکت دانا صنعت فجر به مدیریت آقای رضایی در سال 1390 با هدف تولید میلگرد آجدار فولادی تاسیس و به بهره برداری رسید. این شرکت هم اکنون با ظرفیتی بالغ بر 36 هزار تن در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول فعالیت می باشد. از فعالیت های این واحد تولیدی می توان به تولید میلگرد نمره 8 تا 40 در کارخانه به روش نورد گرم و سپس فروش محصولات در دفتر مرکزی واقع در تهران اشاره کرد.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت دانا صنعت فجر

محصولات شرکت دانا صنعت فجر

اصلی ترین محصولات شرکت دانا صنعت فجر میلگرد آجدار فولادی و میلگرد نرمال در سایزهای مختلف می باشد. همان طور که می دانید میلگرد یکی از پروفیل های مهم در صنعت ساخت و ساز بوده که بیشتر از جنس فولاد ساخته می شود. از لحاظ طول آرماتورها به صورت کلاف یا شاخه 12 یا 6 متری در بازار مصرف موجود بوده و به شاخه های زیر 12 متر میلگرد نرمال گفته می شود.

این محصولات پس از تولید به صورت بندیل بسته بندی شده و از بندیل 2 تن تا 5.5 تن بسته به کارخانه تولیدی موجود می باشد. بیشترین کاربرد این محصول در صنعت راه و ساختمان و در بتن ریزی می باشد. از دیگر کاربردهای میلگرد فولادی نیز می توان به شبکه بندی ها، تقویت کننده ها و نگهدارنده ها اشاره کرد. مهمترین معیار برای نامگذاری این محصولات اندازه قطر آن ها می باشد به این صورت که به میلگردی که قطر آن 14 میلی متر باشد میلگرد نمره 14 گفته می شود. قطر میلگرد در کشورهای مختلف از 8 تا 250 میلی متر بوده و در ایران این محصول در محدوده اندازه 8 تا 40 میلی متر می باشد. هر یک از میلگردها با توجه به سایز مورد نظر برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین با توجه به ترکیب شیمیایی و نحوه ساخت آن ها دارای خواص مکانیکی منحصر به فردی نیز می باشند.

به طور کلی میلگردها به سه دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم بندی می شوند. میلگرد A1 همان میلگرد ساده می باشد که با نام س 240 نیز در بازار مصرف شناخته می شود. میلگرد A2 با نام آج 340، A3 با نام آج 400 و میلگرد A4 به نام آج 500 نیز نامیده می شوند. این محصولات به دو دسته ساده و آجدار تقسیم گشته که میلگرد A1 ساده بوده و سه دسته دیگر آجدار محسوب می شوند.

دانا صنعت فجر

میلگردهای تولیدی شرکت دانا صنعت فجر با روش نورد گرم تولید می شوند به طوری که ابتدا شمش های فولادی با مقطع مشخص درون کوره های حرارتی گرم شده و پس از رسیدن به درجه مورد نظر به خط نورد هدایت می شود. پس از نورد میلگردهای تولیدی به طول های مورد نظر 6 یا 12 متری برش داده شده و در بسته بندی های بندیل قرار می گیرند. پس از تولید در کارخانه این محصولات در دفتر فروش مرکزی واقع در تهران در قطرهای مختلف به فروش می رسند.

آدرس شرکت دانا صنعت فجر

نشانی کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – خیابان دکتر حسابی شرقی – بعد از سامان سوله – قطعه 678 و 679

دفتر مرکزی : تهران – خیابان شریعتی – پایین تر از بهار شیراز – کوچه جوهرچی – پلاک 7 – طبقه سوم

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0