0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی مجموعه دانا صنعت فجر

شرکت دانا صنعت فجر به مدیریت آقای رضایی در سال ۱۳۹۰ با هدف تولید میلگرد آجدار فولادی تاسیس و به بهره برداری رسید. این شرکت هم اکنون با ظرفیتی بالغ بر ۳۶ هزار تن در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول فعالیت می باشد. از فعالیت های این واحد تولیدی می توان به تولید میلگرد نمره ۸ تا ۴۰ در کارخانه به روش نورد گرم و سپس فروش محصولات در دفتر مرکزی واقع در تهران اشاره کرد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت دانا صنعت فجر

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

محصولات شرکت دانا صنعت فجر

اصلی ترین محصولات شرکت دانا صنعت فجر میلگرد آجدار فولادی در سایزهای مختلف می باشد. همان طور که می دانید میلگرد یکی از پروفیل های مهم در صنعت ساخت و ساز بوده که بیشتر از جنس فولاد ساخته می شود. بیشترین کاربرد این محصول در صنعت راه و ساختمان و در بتن ریزی می باشد. از دیگر کاربردهای میلگرد فولادی نیز می توان به شبکه بندی ها، تقویت کننده ها و نگهدارنده ها اشاره کرد. مهمترین معیار برای نامگذاری این محصولات اندازه قطر آن ها می باشد به این صورت که به میلگردی که قطر آن ۱۴ میلی متر باشد میلگرد نمره ۱۴ گفته می شود. قطر میلگرد در کشورهای مختلف از ۸ تا ۲۵۰ میلی متر بوده و در ایران این محصول در محدوده اندازه ۸ تا ۴۰ میلی متر می باشد. هر یک از میلگردها با توجه به سایز مورد نظر برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین با توجه به ترکیب شیمیایی و نحوه ساخت آن ها دارای خواص مکانیکی منحصر به فردی نیز می باشند.

به طور کلی میلگردها به سه دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم بندی می شوند. میلگرد A1 همان میلگرد ساده می باشد که با نام س ۲۴۰ نیز در بازار مصرف شناخته می شود. میلگرد A2 با نام آج ۳۴۰، A3 با نام آج ۴۰۰ و میلگرد A4 به نام آج ۵۰۰ نیز نامیده می شوند. این محصولات به دو دسته ساده و آجدار تقسیم گشته که میلگرد A1 ساده بوده و سه دسته دیگر آجدار محسوب می شوند.

دانا صنعت فجر

از لحاظ طول آرماتورها به صورت کلاف یا شاخه ۱۲ یا ۶ متری در بازار مصرف موجود بوده و به شاخه های زیر ۱۲ متر میلگرد نرمال گفته می شود. این محصولات پس از تولید به صورت بندیل بسته بندی شده و از بندیل ۲ تن تا ۵٫۵ تن بسته به کارخانه تولیدی موجود می باشد.

میلگردهای تولیدی شرکت دانا صنعت فجر با روش نورد گرم تولید می شوند به طوری که ابتدا شمش های فولادی با مقطع مشخص درون کوره های حرارتی گرم شده و پس از رسیدن به درجه مورد نظر به خط نورد هدایت می شود. پس از نورد میلگردهای تولیدی به طول های مورد نظر ۶ یا ۱۲ متری برش داده شده و در بسته بندی های بندیل قرار می گیرند. پس از تولید در کارخانه این محصولات در دفتر فروش مرکزی واقع در تهران در قطرهای مختلف به فروش می رسند.

آدرس شرکت دانا صنعت فجر

نشانی کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – خیابان دکتر حسابی شرقی – بعد از سامان سوله – قطعه ۶۷۸ و ۶۷۹

دفتر مرکزی : تهران – خیابان شریعتی – پایین تر از بهار شیراز – کوچه جوهرچی – پلاک ۷ – طبقه سوم

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری