شرکت دانا صنعت فجر

2 سال پیش2134بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
شرکت دانا صنعت فجر

شرکت دانا صنعت فجر به مدیریت آقای رضایی در سال 1390 با هدف تولید میلگرد آجدار فولادی تاسیس و به بهره‌برداری رسید. این شرکت هم اکنون با ظرفیتی بالغ بر 36 هزار تن در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول فعالیت می‌باشد. از فعالیت‌های این واحد تولیدی می‌توان به تولید میلگرد نمره 8 تا 40 در کارخانه به روش نورد گرم و سپس فروش محصولات در دفتر مرکزی واقع در تهران اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت میلگرد کارخانجات مختلف می‌توانید به لینک مربوطه در سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت دانا صنعت فجر

معرفی مجموعه دانا صنعت فجر

اصلی‌ترین محصولات شرکت دانا صنعت فجر میلگرد آجدار فولادی و میلگرد نرمال در سایزهای مختلف می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید میلگرد یکی از پروفیل‌های مهم در صنعت ساخت و ساز بوده که بیشتر از جنس فولاد ساخته می‌شود. از لحاظ طول آرماتورها به صورت کلاف یا شاخه 12 یا 6 متری در بازار مصرف موجود بوده و به شاخه های زیر 12 متر میلگرد نرمال گفته می‌شود.

این محصولات پس از تولید به صورت بندیل بسته‌بندی شده و از بندیل 2 تن تا 5.5 تن بسته به کارخانه تولیدی موجود می‌باشد. بیشترین کاربرد این محصول در صنعت راه و ساختمان و در بتن‌ریزی می‌باشد. از دیگر کاربردهای میلگرد فولادی نیز می‌توان به شبکه بندی‌ها، تقویت کننده‌ها و نگهدارنده‌ها اشاره کرد. مهمترین معیار برای نامگذاری این محصولات اندازه قطر آن ها می‌باشد به این صورت که به میلگردی که قطر آن 14 میلی‌متر باشد میلگرد نمره 14 گفته می‌شود. قطر میلگرد در کشورهای مختلف از 8 تا 250 میلی‌متر بوده و در ایران این محصول در محدوده اندازه 8 تا 40 میلی‌متر می‌باشد. هر یک از میلگردها با توجه به سایز مورد نظر برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین با توجه به ترکیب شیمیایی و نحوه ساخت آن‌ها دارای خواص مکانیکی منحصر به فردی نیز می‌باشند.

محصولات شرکت دانا صنعت فجر

به طور کلی میلگرد دانا صنعت فجر به سه دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم‌بندی می‌شوند. میلگرد A1 همان میلگرد ساده می‌باشد که با نام اس 240 نیز در بازار مصرف شناخته می‌شود. میلگرد A2 با نام آج 340، A3 با نام آج 400 و میلگرد A4 به نام آج 500 نیز نامیده می‌شوند. این محصولات به دو دسته ساده و آجدار تقسیم گشته که میلگرد A1 ساده بوده و سه دسته دیگر آجدار محسوب می‌شوند.

دانا صنعت فجر

میلگردهای تولیدی شرکت دانا صنعت فجر با روش نورد گرم تولید می‌شوند به طوری که ابتدا شمش‌های فولادی با مقطع مشخص درون کوره‌های حرارتی گرم شده و پس از رسیدن به درجه مورد نظر به خط نورد هدایت می‌شود. پس از نورد میلگردهای تولیدی به طول‌های مورد نظر 6 یا 12 متری برش داده شده و در بسته بندی‌های بندیل قرار می‌گیرند. پس از تولید در کارخانه این محصولات در دفتر فروش مرکزی واقع در تهران در قطرهای مختلف به فروش می‌رسند.

آدرس شرکت دانا صنعت فجر

نشانی کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد - خیابان دکتر حسابی شرقی - بعد از سامان سوله - قطعه 678 و 679

دفتر مرکزی : تهران - خیابان شریعتی - پایین تر از بهار شیراز - کوچه جوهرچی - پلاک 7 - طبقه سوم

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد