فولاد دنا پارس آسیا

5 سال پیش2844بازدید0دیدگاه2.3امتیاز (3 رای)
فولاد دنا پارس آسیا

صنایع بین المللی دنا پارس آسیا

صنایع بین المللی دنا پارس آسیا از سال 1385 با مدیریت شهرام باقری در زمینه تولید انواع کنسانتره آهن ، گندله آهن و آهن اسفنجی به شکل گندله و کلوخه با ظرفیت سالانه 3 میلیون و 200 تن در منطقه سقاوه مارگون شهرستان بویر احمد فعالیت دارد. این واحد تولیدی آهن آلات در زمینی به مساحت 300 هکتار تاسیس گردیده و در فاز نخست به 400 مگاوات برق نیاز دارد. از لحاظ تامین منابع آبی و برق نیز مشکلی بر سر راه شرکت دنا پارس آسیا وجود نخواهد داشت. یکی از مزایای قرارگیری این کارخانه در استان کهگیلویه و بویر احمد دسترسی آسان به بنادر جنوبی و استان های بزرگ کشور از جمله اصفهان و فارس می باشد. این شرکت در فاز نخست برای 1000 نفر ایجاد اشتغال نموده و قصد دارد پس از راه اندازی 3 فاز دیگر برای بیش از 4000 هزار نفر اشتغال زایی نماید. در حال حاضر مشکلاتی بر سر راه تولید دنا پارس آسیا وجود داشته که از جمله آن ها می توان به سرمایه گذاری در این بخش اشاره نمود.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولاد دنا پارس آسیا

محصولات تولیدی شرکت دنا پارس آسیا

کنسانتره آهن

یکی از محصولات تولیدی صنایع دنا پارس آسیا کنسانتره آهن می باشد. این محصول را می توان یکی از محصولات ثانویه تولیدی از سنگ آهن به شمار آورد که هدف از تولید آن افزایش عیار سنگ آهن می باشد. به طوری کلی کنسانتره آهن پودری بوده که از سنگ آهن استخراج شده و در صنایع مختلفی از جمله ذوب آهن مورد استفاده قرار می گیرد. از کنسانتره برای تولید گندله آهن و یا آهن اسفنجی نیز استفاده می شود.

فولاد دنا پارس

گندله آهن

گندله به گلوله های تولید شده از نرمه سنگ آهن اطلاق می شود و برای تولید آهن در کوره بلند با روش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع دستگاه های تولید گندله آهن می توان به استوانه دوار، دیسک گندله ساز و دیگواره گندله ساز اشاره کرد.

آهن اسفنجی

این محصول از احیای مستقیم سنگ آهن تولید می گردد. شکل ظاهری آهن اسفنجی به صورت قطعات کروی متخلخل بوده و دارای درصد بالایی از آهن می باشد. درصد آهن موجود در آهن اسفنجی مابین 84 تا 95 درصد می باشد و به همین دلیل منبع مناسبی جهت تولید آهن و فولاد به حساب می آید. روش های تولید آهن اسفنجی شامل تولید با گاز طبیعی، زغال حرارتی و روش میدرکس می باشد. از این محصول به عنوان ضایعات آهن استفاده می گردد.

آدرس شرکت دنا پارس آسیا

یاسوج، کیلومتر 20 جاده نقاره خانه

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت فولاد دنا پارس آسیا در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد