3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا

شرکت فولاد آپادانا در سال 1383 در زمینی به مساحت 37 هزار متر مربع در شهرک صنعتی جی واقع در استان اصفهان تاسیس شد. هدف اصلی از راه اندازی این مجموعه تولید لوله و پروفیل های صنعتی و ساختمانی، تامین محصولات مورد نیاز در زنجیره فولادی کشور، انواع قوطی و مقاطع فولادی صنعتی و ساختمانی و صادرات لوله بود که متعاقبا زمینه ساز اشتغال بالغ بر 120 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم گشت. دو دهه تلاش و فعالیت مستمر در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی شرکت فولاد آپادانا را به تولیدکننده سرشناس استان اصفهان تبدیل نموده است.

کارخانه لوله و پروفیل آپادانا اصفهان با هدف تامین لوله و پروفیل مورد نیاز بازار داخلی در شهرک صنعتی جی استان اصفهان واقع شده است.

کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا یکی از تولیدکنندگان پروفیل های ساختمانی فولادی در سطح کشور با ظرفیت تولید 60 هزار تن در سال می باشد. پروفیل فولاد آپادانا فعالیت های خود را در محل کارخانه واقع در شهرک صنعتی جی آغاز نمود. کارخانه شامل  بخش هایی چون انبار مواد اولیه، سالن تولید لوله و پروفیل آپادانا، انبار نگهداشت محصولات تولیدی و بخش های اداری می باشد. وجود کادر مجرب و پرسنل فنی موجب شد مجموعه فولاد لوله آپادانا بتواند بخشی از بازار داخلی و صادرات ایران را به خود اختصاص دهد.

محصولات شرکت فولاد آپادانا

مجموعه فولاد آپادانا تولیدکننده انواع پروفیل های صنعتی و ساختمانی به صورت بسته بندی های 6 یا 12 متری در سایزهای متنوع، با ضخامت های 2، 2.5، 3 و 4 میلی متر تولید و برای فروش به بازار عرضه می شوند. از مهم ترین فعالیت ها و تولیدات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تولید انواع قوطی آپادانا
 • انواع لوله های فولادی
 • پروفیل های صنعتی و ساختمانی
 • تامین مواد اولیه مورد نیاز خطوط تولید محصولات فولادی
 • تامین بخشی از زنجیره فولادی بازار داخلی و خارجی
 • پخش کننده لوله و پروفیل آپادانا در سطح استانی و کشور

فولاد لوله آپادانا

خط تولید کارخانه فولاد آپادانا

پروفیل های تولید شده در  کارخانه بر اساس استانداردهای DIN 2395 و JIS G3466 از ضخامت های 2 الی 4 میلی متر با ورق های ST37 به مرحله تولید می رسند. این دسته از محصولات زنجیره فولادی برای مصرف در ساختمان سازی و صنعت کارایی دارند. از آن جایی که نقش پروفیل در ساخت و ساز قابل چشم پوشی نیست تهیه محصولی با کیفیت و مقاومت بالا حائز اهمیت است بر همین اساس انتخاب محصولات تولید شده از مجموعه های بنام و معتبر می تواند تصمیم معقول و منطقی باشد. محصولات تولید شده شرکت فولاد آپادانا با استحکام بالا و وزن مناسب می تواند جایگزین بسیار مناسبی با هدف سبک سازی سازه های فولادی باشد. محصولات تولیدی در ضخامت های متنوع در طول 6 یا 12 متری یا بنابر سفارش خریدار برش می خورند.

وجود بخش های کنترل کیفی و بازرسین خطوط، نقش به سزایی در کیفیت نهایی محصولات فولاد لوله آپادانا ایفا می کنند. در هر مرحله بازرسین و ناظرینی در کنار خطوط تولید حاضر شده و با بررسی روند تولید متوجه نقص های فنی در محصولات خواهند بود. شایان ذکر است از کلیه محصولات تولیدی نمونه برداری شده، جهت آنالیز و بررسی خواص شیمیایی و ظاهری به بخش کنترل کیفی هدایت می شوند. در صورت وجود نقص در نمونه ها، محصولات به بخش ضایعات عودت داده می شوند تا مجددا مورد ارزیابی قرار گیرند. سایر محصولات تولیدی پس از تایید نهایی بازرس بسته بندی شده و به انبار نگهداشت محصولات فولادی کارخانه لوله و پروفیل آپادانا هدایت می شوند. شایان ذکر است محصولات این مجموعه با نام های قوطی و پروفیل آپادانا، پروفیل دوغی،  قوطی و پروفیل اصفهان شناخته می شوند.

شرکت لوله و پروفیل آپادانا اصفهان

چشم انداز و خط مشی مجموعه پروفیل فولاد آپادانا

اصفهان فولاد آپادانا با دو دهه فعالیت مستمر، تلاش شبانه روزی پرسنل و همت مسئولین زمینه تولید، تامین و پخش محصولات فولادی چون انواع لوله و پروفیل را فراهم ساخته است. هدف اصلی مجموعه افزایش ظرفیت تولیدی سالیانه و تامین نیازهای بازار داخلی می باشد. بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، تلاش های بی وقفه کارکنان فنی، مشتری مداری و ارتقاء سطح کیفی محصولات از اهداف این مجموعه تا افق 1400 است. امید است شرکت فولاد آپادانا با افزایش ظرفیت های تولیدی خود موفق به اخذ  سهمی از بازار جهانی شده و موجبات سربلندی و افتخار سرزمینمان در آن سوی مرزها گردد.

3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0