0
مرکزآهنقیمت پروفیلقیمت پروفیل آپادانا

قیمت پروفیل آپادانا

1 کارخانه
قیمت پروفیل آپادانا
قیمت پروفیل آپادانا
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۰۵۰۸:۰۷

شرکت جهان فولاد آپادانا در اصفهان (شهرک صنعتی جی) واقع شده است و حدود 309 هکتار از زمین‌های این منطقه را اشغال کرده است. هدف اصلی مجموعه آپادانا، تولید انواع لوله و پروفیل‌ بوده است. در گام بعدی این کارخانه موفق به صادرات مقاطع فولادی شده و علاوه بر رفع نیاز داخل، بخش بزرگی از نیاز پروفیل و دیگر مقاطع فولادی خارج را با صادرات به کشورهای همسایه، برطرف کرده است. محصولات این کارخانه با ضخامت‌های مختلف (مطابق با استاندارهای جدول اشتال) تولید می‌شود. مقاطع تولیدی این کارخانه در دو طول 6 و 12 متری است.

قیمت روز پروفیل آپادانا

پروفیل از آن دسته محصولاتی است که قیمت ثابتی ندارد. مخصوصا این روزها، نوسان قیمت ارز، التهاب قیمت انواع مقاطع فولادی را افزایش داده است. مهندسان و پیمانکاران برای تخمین بودجه، پیش از خرید به دنبال مراجع معتبر و سایت‌های فعال هستند تا قیمت‌ روز پروفیل آپادانا را بررسی کنند. در همین راستا مجموعه بزرگ مرکزآهن به عنوان نماینده، قیمت انواع پرفیل آپادانا را از کارخانه مربوطه استعلام گرفته و به صورت روزانه در جداول مربوطه همین صفحه قرار می‌دهد تا از قیمت‌ روز پروفیل مطلع شوید. فاکتورهای مختلف دیگری وجود دارند که به صورت مستقیم و غیرمستقیم به روی قیمت روز پروفیل آپادانا اثرگذار هستند:

  • تورم جهانی و افزایش قیمت مواد اولیه
  • نحوه بسته بندی
  • فاصله کارخانه تا محل پروژه شما (جهت هزینه حمل و نقل)
  • حجم خریداری شده توسط شما
  • فصل خریداری و میزان عرضه و تقاضا در آن فصل
  • اوضاع بورس کشور
  • وضعیت اقتصادی داخلی و خارجی

خرید پروفیل آپادانا

پیش از خرید پروفیل و فولاد آپادانا، لازم است نیاز خود را بررسی نمایید، زیرا ضخامت‌های مختلفی از این مقطع تولید می‌شود که هر کدام از آنها با توجه به وزن، کاربرد ویژه خود را دارند. این آگاهی قبل از خرید می‌تواند منجر به صرفه جویی در بودجه و مخارج پروژه شما شود. در صورت عدم آگاهی، ضخامت و ابعاد پروفیل مورد نظرتان، می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت مرکزآهن تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان باتجربه ما بهره‌مند شوید.

 خرید پروفیل و فولاد آپادانا از طریق درگاه‌های مختلف برای کاربران عزیز میسر شده است، تماس تلفنی، خرید از اپلیکیشن، خرید از سایت، خرید از تلگرام و خرید از طریق چت آنلاین راه‌های پیش روی شماست. در صورت سفارش از طریق سایت، کارشناسان با شما تماس گرفته و موارد مختلف، مانند زمان ارسال بار و تایید نهایی محموله را با شما مجددا چک می‌کنند.

شرکت جهان فولاد آپادانا

شرکت جهان فولاد آپادانا همه محصولات فولادی تولید شده خود را پیش از عرضه به بازار، توسط بازرس‌های کنترل خطوط بررسی کرده و بعد اطمینان از بی نقص بودنشان، آنها را روانه بازار می‌کند. وجود بازرس‌ها و ناظرین باعث شده روند تولید محصولات با دقت بالا تحت نظر قرار بگیرند و کیفیت محصول افزایش پیدا کند؛ این موضوع نهایتا منجر به رضایت مصرف کنندگان کارخانه پروفیل آپادانا شده است. لازم به ذکر است در صورت مشاهده هر گونه نقصی (فنی یا ظاهری) در محصولات، به بخش ضایعات انتقال داده خواهد شد تا بررسی‌های لازم، دومرتبه صورت گیرد.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

لیست قیمت روز محصولات کارخانه پروفیل فولاد آپادانا در سایت مرکزآهن بروز است؟

مرکزآهن قیمت پروفیل فولاد لوله و پروفیل آپادانا را به صورت روزانه در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر میکند.

مرکزآهن تامین کننده شرکت پروفیل آپادانا در چه ضخامت هایی می باشد؟

مرکزآهن تامین کننده تمامی مقاطع پروفیل مهر سهند در تمامی ضخامت ها می باشد و جهت استعلام قیمت پروفیل تبریز تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید