0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت فولادپردازان رادین

شرکت فولاد رادین از سال ۱۳۴۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع محصولات مفتولی اعم از انواع توری، پیچ و پرچ، سیم بکسل و سیم خاردار آغاز نمود و در حال حاضر به یکی از کارخانجات بزرگ در صنعت محصولات مفتولی تبدیل گشته است. علاوه بر ساخت محصولات مفتولی این شرکت در زمینه تولید انواع شافت های صنعتی مورد نیاز صنایع سبک و سنگین کارخانجات تولیدی، قطعات خودرو، فورج و کشاورزی نیز فعال می باشد. از مهم ترین اهداف این شرکت می توان به تامین رضایت مندی مشتریان براساس رعایت استانداردهای لازم اشاره نمود.

این شرکت با برخورداری از تجارب ۳۷ ساله مدیران آن از سال ۱۳۴۳ در صنایع مختلف از قبیل توری، پیچ، پرچ و سیم خاردار ثبت و در سال ۱۳۶۹ به صورت سهامی خاص تشکیل گردید. در راستای توسعه و پیشرفت صنایع داخلی این شرکت نیز خطوط تولیدی جدیدی جهت نیل به این هدف نصب و راه اندازی نموده که به شرح زیر می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولادپردازان رادین

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

فولادپردازان رادین

 • تولید انواع مفتول های صنعتی (سیاه، مسوار و شسته)
 • تولید شافت های صنعتی از قطر ۱۰ الی ۵۰ میلی متر
 • تولید سیم جوش در قطرهای مختلف
 • تولید شافت های صنعتی از قطر ۵۰ الی ۱۶۰ میلی متر
 • تولید شافت های سنگ خورده صنعتی از قطر ۶ الی ۱۰۰ میلی متر

محصولات فوق در تمامی صنایع سنگین و کلیه کارخانجات قطعات خودرو و فورج و کشاورزی قابل استفاده بوده و به کار می رود. در ضمن این شرکت همگام با دیگر کارخانجات داخلی و خارجی به منظور تامین کلیه نیازها و خواسته های مصرف کنندگان اقدام به ایجاد سیستم کیفیت بر اساس استانداردهای مرجع ایران ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۰ نموده و با سعی و تلاش مدیریت و پرسنل شرکت موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ گردیده است تا مشتریان و خریداران محصولات این شرکت اطمینان یابند که خواسته های آن ها براساس مستندات کنترل و اجرا شده است.

این شرکت پس از سال ها تجربه، تحقیق و تلاش مستمر در عرصه تولیدات صنعتی با استفاده از فناوری روز، اکنون مفتخر است انواع محصولات تولیدی واحدهای تحت پوشش این شرکت را به شرح ذیل خدمت کلیه مصرف کنندگان داخلی و خارجی معرفی نماید.

واحد کشش مفتول

این شرکت با داشتن سابقه طولانی در امر کشش و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات کشش و آبکاری در سه بخش تولیدی فعالیت دارد. محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع مفتول های فولادی، صنعتی و سیم جوش های جوشکاری تحت گاز محافظ CO2 و انواع سیم جوش های جوشکاری زیرپودری می باشد.

واحد تولید مفتول های صنعتی

در این بخش کلیه مفتول های فولادی به صورت سیاه، شسته و مسوار در اندازه های ۱٫۶ تا ۱۶ میلی متر و در بسته بندی های معمول (کلاف، قرقره آهنی و شاخه) براساس سفارش و مطابق با استانداردهای رایج تولید و عرضه می شود.

بخش تولید سیم جوش CO2

در این بخش انواع سیم جوش های CO2 در اندازه های ۰٫۸، ۱ و ۱٫۲ میلی متر مطابق با استانداردهای رایج تولید و عرضه می شود.

بخش تولید سیم جوش زیرپودری

در این بخش سیم جوش زیر پودری در اندازه های ۰٫۸ الی ۴ میلی متر مطابق استانداردهای رایج تولید و عرضه می شود.

واحد نورد گرم

این شرکت با مجهز بودن به خط نورد گرم، دارای قابلیت تولید و سایزینگ مقاطع شمش های فولادی در اندازه های مختلف تا ابعاد ۲۵۰ میلی متر و همچنین نورد انواع میلگردهای فولادی از قطر ۲۰ الی ۹۰ میلی متر براساس سفارش و مطابق با استانداردهای رایج است. مقاطع شمش های فولادی پس از پیش گرم شدن و رسیدن به دمای شکل دهی توسط قفسه های افقی سنگین خط نورد به انواع میلگردهای نوردی، نورد می گردد. این میلگردها به صورت هاترول عرضه می شود و یا پس از انجام عملیات نهایی و تحت کنترل های مربوطه در بسته بندی های معمول به مصرف کنندگان ارائه می گردد.

واحد سنگ سنترلس

در واحد سنگ سنترلس با بهره گیری از انواع دستگاه های سنگ سنترلس براساس سفارش و مطابق با استانداردهای رایج و متداول عملیات سنگ زنی و پرداخت نهایی بر روی انواع شافت های فولادی از قطر ۱۰۰ میلی متر جهت مصرف در کلیه صنایع انجام می گیرد.

محصولات تولیدی این واحد از لحاظ صافی سطح، تاب و موج و عیوب سطحی و تلرانس های ابعادی کنترل و مطابق سفارش عرضه می شود.

پیلینگ

شرکت صنایع فولاد پردازان رادین در واحد پیلینگ با بهره گیری از انواع دستگاه های پیلینگ نیمه اتوماتیک و اتوماتیک دارای قابلیت پیلینگ انواع شافت های فولادی از قطر ۱۶۵ میلی متر و در طول های ۳ الی ۱۰ متر بر اساس سفارش و مطابق با استانداردهای رایج جهت مصرف در کلیه صنایع ماشین سازی، قطعات خودرو و … می باشد.

پولیش

این شرکت در واحد پولیش با بهره گیری از انواع دستگاه های پولیش اتوماتیک به عنوان عملیات نهایی یا تکمیلی قابلیت پولیش انواع شافت های فولادی از قطر ۱۵ الی ۱۶۰ میلی متر و در طول های ۳ الی ۱۰ متر براساس سفارش مشتری و مطابق با استانداردهای رایج جهت کلیه مصارف صنعتی را دارا می باشد. محصولات تولیدی این واحد از لحاظ عیوب و صافی سطح، تاب و موج و تلرانس ابعادی، کنترل و مطابق سفارش عرضه می گردد.

واحد خمکاری

این شرکت در راستای توسعه فعالیت های تولیدی خود اقدام به خرید و راه اندازی ماشین CNC سه محوره جهت خمکاری انواع مفتول و لوله به شرح زیر مطابق با ۱۸ نوع استاندارد جهانی نموده است.

انواع مقاطع مفتولی از قطر ۲ الی ۱۴ میلی متر با فرم و طرح های مختلف

انواع مقاطع لوله ای فرم دار از قطر خارجی ۴ الی ۲۲ میلی متر و ضخامت جداره حداقل ۱٫۵ میلی متر

لازم به ذکر است تکرارپذیری محصول تولید شده، سرعت و تناوب بالا از مزایای استفاده و کاربرد این ماشین تمام اتوماتیک و مجهز خمکاری جهت تولید کلیه مقاطع فرم دار مورد نیاز صنایع فلزی خصوصا صنایع خودروسازی و لوازم خانگی می باشد.

آدرس کارخانه فولادپردازان رادین

کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج خیابان عاشری جنب بخش البرز

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری