0/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت فولادسازان سپاهان

شرکت فولادسازان سپاهان در سال ۱۳۸۱ با هدف تولید انواع ورق فولادی و لوله و پروفیل تاسیس گردید و در حال حاضر به یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید، خرید و فروش انواع آهن آلات تبدیل گشته است. شرکت تولیدی قطعات فولادسازان سپاهان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل آغاز نموده و طرح های توسعه گسترده ای در برنامه خود دارد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولادسازان سپاهان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی انواع محصولات تولیدی فولادسازان سپاهان

فولادسازان سپاهان با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و پرسنل مجرب امکان تولید انواع مقاطع فولادی اعم از پروفیل، نبشی، قوطی و لوله فولادی در ابعاد متنوع و با کیفیت بالا را دارا می باشد. از جمله محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قوطی های سایز ۲۰*۲۰ الی ۱۳۰*۱۳۰ از ضخامت ۱٫۵ الی ۴ میلی متر: پروفیل های فولادی در صنایع خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی و ساخت کرکره های مغازه مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به عنوان نرده های فلزی برای در و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات و زمین های محصور شده و نرده پیاده روها و خیابان ها به کار می روند.

فولادسازان سپاهان

نبشی از ضخامت ۲٫۵ الی ۴ میلی متر با سایز ۳۳ تا ۴۰ میلی متر: از نبشی ها در اتصالات پل ها به ستون ها و یا تیرآهن ها به بیم های باربر و اتصالات ستون ها به صفحات فونداسیون و همچنین جهت ساخت ستون و خرپا مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله با ضخامت ۲ الی ۴ میلی متر با قطر ۱ الی ۶ اینچ: لوله های فولادی در سیستم های لوله کشی صنعتی و فرآیندی، پالایشگاه ها، کارخانه های پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز، سیستم های انتقال آب؛ سیستم های تاسیساتی، صنایع بویلرسازی و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل زد با ضخامت ۲ الی ۳ میلی متر: از پروفیل زد در اتصال سازه های اسکلت فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای زیرسازی سقف های شیب دار در کارهای ساختمانی و کشتی سازه نیز استفاده می شود.

زهوار با ضخامت ۱٫۵ الی ۲٫۵ میلی متر: کاربرد پروفیل زهوار ثابت نگه داشتن و محکم کردن شیشه بر روی پروفیل درب و پنجره می باشد.

انواع پروفیل های ۵۰۷، ۵۰۸ و ۵۰۹ ضخامت ۱٫۵ الی ۲٫۵ میلی متر

آدرس کارخانه فولادسازان سپاهان

اصفهان، منطقه صنعتی سه راه مبارکه، نبش خیابان یازدهم

آدرس دفتر

خیابان نظر شرقی، کوی آسیاب، مجتمع آسیاب، طبقه اول

آدرس تهران

خیابان کریم خان زند، روبروی پارک بهجت آباد

۰
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری