فولادسازان سپاهان

1 ماه پیش2583بازدید0دیدگاه1.7امتیاز (3 رای)
فولادسازان سپاهان

معرفی شرکت فولادسازان سپاهان

شرکت فولادسازان سپاهان در سال 1381 با هدف تولید انواع ورق فولادی و لوله و پروفیل تاسیس گردید و در حال حاضر به یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید، خرید و فروش انواع آهن آلات تبدیل گشته است. شرکت تولیدی قطعات فولادسازان سپاهان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل آغاز نموده و طرح های توسعه گسترده ای در برنامه خود دارد.

معرفی انواع محصولات تولیدی فولادسازان سپاهان

فولادسازان سپاهان با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و پرسنل مجرب امکان تولید انواع مقاطع فولادی اعم از پروفیل، نبشی، قوطی و لوله فولادی در ابعاد متنوع و با کیفیت بالا را دارا می باشد. از جمله محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قوطی های سایز 20*20 الی 130*130 از ضخامت 1.5 الی 4 میلی متر: پروفیل های فولادی در صنایع خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی و ساخت کرکره های مغازه مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به عنوان نرده های فلزی برای در و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات و زمین های محصور شده و نرده پیاده روها و خیابان ها به کار می روند.

فولادسازان سپاهان

نبشی از ضخامت 2.5 الی 4 میلی متر با سایز 33 تا 40 میلی متر: از نبشی ها در اتصالات پل ها به ستون ها و یا تیرآهن ها به بیم های باربر و اتصالات ستون ها به صفحات فونداسیون و همچنین جهت ساخت ستون و خرپا مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله با ضخامت 2 الی 4 میلی متر با قطر 1 الی 6 اینچ: لوله های فولادی در سیستم های لوله کشی صنعتی و فرآیندی، پالایشگاه ها، کارخانه های پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز، سیستم های انتقال آب؛ سیستم های تاسیساتی، صنایع بویلرسازی و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل زد با ضخامت 2 الی 3 میلی متر: از پروفیل زد در اتصال سازه های اسکلت فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای زیرسازی سقف های شیب دار در کارهای ساختمانی و کشتی سازه نیز استفاده می شود.

زهوار با ضخامت 1.5 الی 2.5 میلی متر: کاربرد پروفیل زهوار ثابت نگه داشتن و محکم کردن شیشه بر روی پروفیل درب و پنجره می باشد.

انواع پروفیل های 507، 508 و 509 ضخامت 1.5 الی 2.5 میلی متر

آدرس کارخانه فولادسازان سپاهان

اصفهان، منطقه صنعتی سه راه مبارکه، نبش خیابان یازدهم

آدرس دفتر

خیابان نظر شرقی، کوی آسیاب، مجتمع آسیاب، طبقه اول

آدرس تهران

خیابان کریم خان زند، روبروی پارک بهجت آباد

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد