5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

فولاد امیرکبیر خزر

شرکت فولاد امیر کبیر خزر در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی رشت تاسیس و در سال ۱۳۸۵ با دو خط تولید میلگرد آجدار به بهره برداری رسید. این کارخانه با ظرفیت تولید ۵۰۰ هزار تن میلگرد در سال آغاز به کار کرد. فولاد امیر کبیر خزر با هدف اشتغالزایی، ۴۰۰ نفر نیروی انسانی را مشغول به کار نمود و در سال ۱۳۹۲ در راستای اهداف توسعه طلبانه خود خطوط تولید میلگرد را با ظرفیت ۲۵۰ هزار تن در سال گسترش داد.

با اجرای این طرح و راه اندازی خطوط تولید جدید در این کارخانه تولیدی ۲۰۰ نفر دیگر به مجموعه شاغلین این کارخانه پیوستند و در مجموع ۶۰۰ نفر به طور مستقیم و ۳۰۰۰ نفر به طور غیرمستقیم برای این مجموعه تولیدی در حال فعالیت هستند. با داشتن مدیریت مجرب و کارکنان پرتلاش در این شرکت، فروش این کارخانه از مرزهای داخلی پا را فراتر نهاده و توانست در سال ۱۳۹۱ صادرات خود به کشورهای دیگر را آغاز نماید.

فولاد خزر با داشتن چشم انداز کلان در خصوص تربیت متخصصین مجرب در جهت پاسخگویی بهتر به مشتری و ایجاد رضایت هر چه بیشتر برای مشتریان، مدل EFQM را در سازمان خود پیاده سازی می نماید. بر مبنای این مدل که در زمینه سرآمدی در کسب و کار یا همان تعالی سازمانی است، اهداف توسعه طلبانه سازمان ها باید در قالب استراتژی های بلند مدت پی ریزی شوند و سازمان را بایستی همچون موجود زنده شناخت و در راستای این شناخت می توان مشکلات و پی آمدهای آن را پیش بینی و برای آنها برنامه ریزی صحیحی انجام داد که این مهم فقط در سایه هدفگذاری بلند مدت بدست می آید و نه کوتاه مدت.

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر را می توانید از فروشندگان این محصول در سراسر کشور دریافت نمایید.

معرفی گواهینامه ها و افتخارات فولاد خزر

فولاد خزر به دلیل تلاش شبانه روزی کارکنان مجرب و متخصصین کارآمد خود توانسته گواهینامه های متعدد بین المللی را در زمینه های مختلف از آن خود کند. از جمله این گواهینامه ها می توان به گواهینامه ISO 18001: 2007 در زمینه مدیریت بهداشت و امنیت شغلی، گواهینامه ISO1400H: 2004 در زمینه سیستم مدیریت محیط زیست و گواهینامه ISO9001: 2008 در زمینه سیستم مدیریت کیفیت اشاره کرد. از جمله دستاوردها و افتخارات شرکت فولاد امیرکبیر خزر ، کسب عنوان کارآفرین برتر در سال ۱۳۸۶ و ۱۳۸۹، کسب عنوان واحد تولیدی برتر در سال ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ و اخذ رتبه برترین واحد در حوزه صادرات و واردات در سال ۱۳۹۱ است.

فولاد امیرکبیر خزر

معرفی محصولات شرکت فولاد امیرکبیر

فولاد خزر انواع میلگرد آجدار را در سازهای ۸ تا ۳۲ و در انواع گرید A2، A3 و A4 تولید می نماید. میلگردهای تولیدی این کارخانه تحت استاندارد ملی ۳۱۳۲ و استانداردهای روسی تهیه می شوند که در ادامه به معرفی مشخصات این میلگردها خواهیم پرداخت.

 • میلگرد آجدار A2

میلگرد A2 تولیدی این شرکت در سایز ۱۰ میلیمتر و به صورت شاخه ای به بازار مصرفی تهیه و عرضه می گردد. این نوع میلگرد دارای گرید ۳۴۰ و با تنش تسلیم ۳۴۰ و استحکام نهایی ۶۰۰ نیوتن بر میلیمتر مربع تولید می شود.

 • میلگرد A3

میلگرد A3 تولیدی این شرکت در سایزهای ۱۲ تا ۳۲ و به صورت شاخه ای تولید می شود. این نوع از میلگرد دارای گرید ۴۰۰ و با تنش تسلیم ۴۲۰ و استحکام نهایی ۶۰۰ نیوتن بر میلیمتر مربع است.

 • میلگردA4

میلگرد شاخ های A4 در سایز ۲۰ در این کارخانه با حداقل تنش ۵۰۰ و استحکام نهایی ۶۵۰ نیوتن بر میلیمتر مربع تولید می شود. میلگرد A4 از شمش هایی با کربن معادل پایین تهیه می شود و دارای قابلیت جوش پذیری و مشخصات مکانیکی مطلوب، همراه با داکتیلیتی مناسب است.

۵
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری