0

شرکت نورد گرم سمنان

4 سال پیش4104بازدید0دیدگاه
شرکت نورد گرم سمنان

کارخانه فولاد سمنان

شرکت نورد گرم سمنان در سال 1383 در 7 کیلومتری جاده سمنان دامغان و در انتهای شهرک صنعتی شرق تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید انواع میلگرد ساده و آجدار آغاز به کار کرد و مدیر عامل آن در حال حاضر آقای سید محمود تقوی است. ظرفیت تولید این کارخانه 230 هزار تن انواع مقاطع فولادی در سال است. در این راستا یکی از اهداف توسعه طلبانه کارخانه فولاد سمنان تولید شمش با ظرفیت 1 میلیون تن در سال است.

شرکت نورد گرم سمنان توانسته در راستای شعار اشتغالزایی خود در شهر سمنان، زمینه اشتغال 70 نفر را فراهم نماید. میلگرد سمنان به طور مستقیم از شمش 10*10 یا 15*15 ساخته و به بازار مصرف عرضه می گردد. به دلیل تجربه بالای این شرکت در زمینه تولید میلگرد از نورد گرم، مشاوره های متعددی را نیز در پروژه های این چنینی انجام داده است. مشاوره کارخانه فولاد سمنان در زمینه نورد گرم از طراحی کارگاه تا فرآیند نهایی تولید برای پروژه های نورد گرم متوسط و نیمه سنگین آماده عقد قرار داد است. این شرکت تولیدی با استفاده از دانش فنی و تجارب کارکنان خود توانسته دستگاه های مورد نیاز مشتریان را با یکسال ضمانت و خدمات فروش تولید و به سراسر ایران عرضه نماید.

کارخانه فولاد سمنان

معرفی محصولات شرکت نورد گرم سمنان

کارخانه میلگرد سمنان انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز 8 تا 25 تولید می نماید که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

  • میلگرد ساده

میلگرد ساده فولاد سمنان از سایز 8 تا 25 و به صورت شاخه ای تولید می گردد. نام دیگر میلگرد ساده آرماتور است که برای جبران کمبود کشش مقاومتی بتن در ساختمان سازی کاربرد دارد و در حقیقت پشتیبان بتن می باشد. البته میلگردهای ساده در مصارف صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند و در ساخت خاموت مصرف می شوند. معمولا میلگردها با کیفیت بهتر برای مصارف صنعتی و میلکردها با کیفیت پایین تر برای مصارف ساختمانی استفاده می شوند. میلگردهای ساده تولید این کارخانه تحت استاندارد ملی ISIRI 3132 تهیه و تولید می شوند. علامت مشخصه این نوع میلگرد س 240 است و ترکیبات شیمیایی آن شامل 24/0 کربن، 60/0 سیلیسیم، 85/0 منگنز، 055/0 فسفر و گوگرد است.

فولاد نوین سمنان

  • میلگرد آجدار فولاد سمنان

میلگرد آجدار این کارخانه با کیفیت A3، از سایزهای 8 تا 25 و بصورت شاخه ای تولید می گردند. میلگردهای آجدار در دوشکل آجدار و جناغی هستند که میلگرد آجدار تولیدی این کارخانه به صورت آجدار جناغی بوده و آج های آن به شکل هفت و هشت می باشد. این کیفیت تولید در سطح A3 از استانداردهای روسی است که دارای مقاومت تسلیم 4000 و مقاومت کششی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

این نوع از میلگرد به عنوان میلگرد ترد شناخته می شود. میلگرد های خشک یا ترد برای عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی مناسب می باشد. همچنینی از این نوع میلگرد می توان برای مصارف آهنگری یا تغیر شکل های فراوان با زوایای تند استفاده نمود. عمدتا میلگرد آجدار با کیفیت A3 برای ساختمان سازی کاربرد دارد و برای آرماتورهای طولی در فونداسیون از این نوع میلگرد استفاده می شود. علامت مشخصه میلگرد آجدار جناغی کارخانه نورد گرم سمنان آج 400 است و تحت استاندارد ASTM A615 G650 و JIS SD40 تهیه و تولید می گردد. ترکیبات شیمیایی این نوع از میلگرد شامل 39/0 کربن، 65/0 سیلیسیم، 70/1 منگنز و 050/0 فسفر و گوگرد است.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید