5/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت صنایع فولاد کرمان بردسیر

کارخانه میلگرد برد سیر کرمان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان فولاد در کشور ایران است. این مجتمع در سال ۱۳۶۹ در شهر کرمان به صورت سهامی عام به ثبت رسیده و در سال ۱۳۹۱ به بخش خصوصی واگذار شده است.

در حال حاضر اصلی ترین سهامداران این مجموعه خانواده معظم شهدا هستند. عمده فعالیت مجتمع فولاد کرمان در دو فاز نورد گرم و کارخانه فولاد سازی  انجام می گیرد.

هر کدام از این دو کارخانه به ترتیب در سال ۱۳۸۰ و ۱۳۹۴ راه اندازی و به بهره برداری رسیده است. ظرفیت تولید سالانه واحد نورد گرم ۱۵۰ هزار تن و ظرفیت تولید کارخانه فولادسازی سالانه ۴۲۰ هزار تن می باشد.

از دیگر فعایت ها این مجموعه راه اندازی واحد تولید شمش فولادی با ظرفیت تولید ۴۴۰ هزارتن شمش القایی است.

این مجتمع با تکیه بر تجهیزات پیشرفته تولیدی و آزمایشگاهی و بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص توانسته محصولات با کیفیت و دارای استاندارد ملی و بین المللی که قابل رقابت با نمونه های خارجی است را تولید و روانه بازار نماید.

از تولیدات این مجموعه می توان میلگرد بردسیرکرمان و سایر مقاطع فولادی مورد استفاده در صنعت ساختمان، راه و جاده و …را نام برد.

قیمت میلگرد بردسیر در مقایسه با سایر میلگردهای تولیدی از لحاظ کیفیت ساخت مناسب تر است.

میلگرد برسیرکرمان

رعایت اصول کیفی

این شرکت که اولین مجتمع فولادی جنوب شرق کشور می باشد، با التزام به قوانین و استاندارد های مدون ملی و بین المللی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، کارآمد.

و پیشرفته ترین دستگاهها و تجهیزات، و همچنین  واحدهای تولیدی و آزمایشگاههای کوانتومتری، متالوگرافی، خواص مکانیکی و کالیبراسیون، و بکارگیری تکنولوژی های روز در زمینه ی فن آوری اطلاعات.

تا کنون با تولید انواع میلگرد با کیفیت بالا به عنوان یکی از تکمیل کنندگان چرخه تولید محصولات فولادی فعالیت داشته.

اکنون با آغاز بهره برداری از کارخانه تولید شمش فولادی با ظرفیت ۴۴۰ هزار تن در سال با شایستگی می تواند نقش مهمتری را با توجه ویژه به اصل مشتری مداری در توانمند سازی صنعت فولاد کشور و در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال تر داشته باشد.

چشم انداز توسعه سازمانی و صنعتی

در سال ۱۳۹۱ شرکت پویش صالحین کل سهام مجتمع فولاد کرمان بردسیر را به نفع خانواده شهدا خریداری نمود. این مجتمع بر مبنای اقتصاد مقاومتی تمامی تولیدات خود را با اتکا به توان داخلی تامین و روانه بازار کرده است.

در راستای توسعه فرهنگ سازمانی و در جهت ارج نهادن به بیانات مقام معظم رهبری ، رعایت ارزش های اسلامی و انسانی، مشتری مداری و شایسته سالاری در قبال کار گروهی جهت بهبود مستمر فعالیت های مجموعه از ارکان اصلی تعیین خط مشی مدیران و کارکنان این مجموعه قرار گرفته است.

مدیران این مجموعه با فعالیت مستمر در جهت رشد سازمانی، اشتغالزایی، حفظ محیط زیست موفق به دریافت انواع گواهی نامه های مدیریت تولید و فروش و دریافت لوح های مدیر نمونه ی کشوری و مدیر جهادی شده اند.

مجتمع بردسیرکرمان در راستای توسعه فعالیت ها اقتصادی خود در صدد جذب سرمایه برای دستیابی به ظرفیت تولید سالانه ۲ میلیون تن میلگرد و سایر محصولات فولادی است.

از دیگر فعالیت های این مجتمع در جهت افزایش کیفیت و دستیابی به سطوح بالای تولید تجهیز آزمایشگاه های کوانتومتری، متالوگرافی است. راه اندازی دو کارخانه فرو منگنز و غبارگیر در جهت حفاظت از محیط زیست نیز از دیگر اقدامات پیش روی این مجتمع می باشد.

جهت دریافت قیمت میلگرد بردسیرکرمان با دفتر فروش اصفهان به شماره ۰۳۱-۳۵۱۵۵ تماس حاصل فرمایید.

۵
۲رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری