5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت فولاد تهران

شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران در سال ۱۳۷۷، در ۱۷ کیلومتری جاده تهرا ن ساوه و در شهرک صنعتی چهاردانگه تاسیس گردید. بعد از طی سال ها فعالیت و کسب تجربه در زمینه ساخت محصولات فولادی، این شرکت در سال ۱۳۹۰ از شرکت های وابسته به فولاد مبارکه گردید و در حال حاضر به عنوان نماینده فوش محصولات فولاد مبارکه به فعالیت خود ادمه می دهد. این شرکت تجارب بسیاری در زمینه فعالیت های گوناگون از مشاوره تا فعالیت های بازرگانی و تجاری و تولیدی در زمینه صنعت فولاد دارد.

آقای مرتضی صدیقیان کاشی در حال حاضر مدیر عامل این شرکت می باشد. سبد محصولات تولیدی این شرکت در انواع متنوعی بوده و در کل به سه دسته محصولات گرم و اسیدشویی، محصولات سرد و محصولات پوشش دار دسته بندی می شوند. ظرفیت تولیدی این شرکت به میزان ۱۶۸ هزار تن محصول فولادی در سال است. این شرکت تولیدی در راستای حفظ ارزشها و پاسخگویی به جامعه و نیازکارکنان خود تاکنون فعالیت های زیادی را به همراه پرسنل خود انجام داده است که سبب شده اعضای این شرکت و نام شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران در میان مردم از شهرت خاصی برخوردار باشد.

از جمله این فعالیت ها می توان به کمک های نقدی پرسنل شرکت به خیریه، اهداء خون توسط کارکنان، ایجاد هیئت و برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شیهدان، انجام مسابقات ورزشی، جشن های تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان را می توان نام برد که همه این فعالیتها در ارتقای فرهنگ اجتماعی و مذهبی کارکنان این مجموعه نقش بسزایی را داشته است. همچنین این شرکت برای ارتقای دانش تولیدی خود، در سال ۱۳۹۶ همایش R&D را برگزار نمود و تاکنون موفق به کسب تقدیرنامه ۳ ستاره گردیده است.

شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران

معرفی محصولات شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران

محصولات این کارخانه شامل انواع ورق گرم و کلاف های اسید شوی، کلاف و ورق سرد و انواع ورق و کلاف قلع اندود، کلاف گالوانیزه و رنگی و اسلب است. در ادامه به بیان خصوصیات هر کدام از این محصولات خواهیم پرداخت.

 • ورق و کلاف گرم شرکت فولاد تهران

در این واحد تولیدی انواع ورق و کلاف گرم که به عنوان ماده اولیه برای محصولات نهایی زنجیره فولادی هستند، تولید می شود. کلاف گرم این شرکت دارای ضخامت ۱۶-۵/۱ میلی متر است و عرض آن ۱۸۵۰-۶۰۰ میلیمتر بوده و وزن هر کلاف گرم به میزان ۲۹/۵-۵/۳ تن می باشد؛ و هر ورق گرم با ضخامت ۱۶-۵/۱ میلی متر و عرض ۱۸۵۰-۶۰۰ میلیمتر و طول ۱۲۰۰۰-۱۰۰۰ میلی متر است. وزن هر بسته وررق گرم تولیدی این کارخانه بین ۵/۷-۲ تن است.

 • کلاف اسید شویی کارخانه فولاد تهران

هر کلاف اسید شویی تولید این شرکت دارای ضخامت ۳/۵- ۸/۱ میلیمتر و عرض ۱۵۳۰-۶۰۰ میلیمتراست و وزن هر کلاف اسید شویی شده بین ۷/۲۵-۲/۲ تن است.

 • کلاف و ورق سرد آهن و فولاد صنیع

ضخامت کلاف سرد تولیدی این شرکت ۳-۳۵/۰ میلیمتر بوده و دارای عرض ۱۵۳۰-۶۰۰ است و وزن هر کلاف به میزان ۸/۲۲-۴/۵ تن است. هر ورق سرد نیز دارای ضخامت ۳-۳۵/۰ میلیمتر و عرض ۱۵۱۰-۶۰۰ میلیمتر و طول ۴۰۰۰ – ۷۵۰ میلیمتر است و وزن هر بسته ورق سرد تولیدی این کارخانه بین ۵-۱ تن است.

 • ورق و کلاف قلع اندود شرکت فولاد تهران

هر ورق قلع اندود این شرکت دارای طول ۱۲۰۶-۴۵۷ میلیمتر و عرض ۱۰۰-۶۰۰ میلیمتر و ضخامت ۴/۰-۱۸/۰ است. کلاف قلع اندود نیز دارای عرض ۱۰۳۰-۶۰۰ میلیمتر و ضخامت ۴/۰ – ۱۸/۰ میلیمتر است. محدوده وزنی هر ورق قلع اندود بین ۲-۱ تن و هر کلاف قلع اندود شامل ۵/۱۶-۸/۱ است.

 • کلاف گالوانیزه و رنگی و اسلب کاوه تهران

کلاف گالوانیزه تولیدی این شرکت دارای ضخامت ۲-۲۵/۰ میلیمتر و عرض ۱۵۱۰-۷۵۰ میلیمتر و محدوده وزنی ۸/۲۳-۷/۲ تن میباشد. هر کلاف رنگی نیز ضخامت ۵/۱-۲۵/۰ میلیمترو عرض ۱۵۰۰-۷۵۰ و وزن ۹/۱۱-۲/۲ تن دارد. اسلب تولیدی این کارخانه دارای ضخامت ۷۰-۵۰ میلیمتر بوده و عرض ۱۰۰۰ میلیمتر دارد و وزن هر کلاف اسلب در محدوده ی ۱۳-۶ تن میباشد.

۵
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری