0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت جهان پروفیل تهران بزرگترین گروه صنعتی تولیدی مصنوعات فلزی در کشور

شرکت پروفیل جهان در سال ۱۳۶۱ در اتوبان تهران ساوه، خروجی صبا شهر تاسیس گردید. این شرکت با داشتن کادر فنی و با گذشت بیش از یک ربع قرن تجربه و مهارت در تولید مصنوعات فلزی صنعتی و ساختمانی و استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان، توانسته گام های عظیمی را درصنعت تولید محصولات فولادی بردارد. ظرفیت تولید این شرکت به میزان ۴۷۷۰۰۰ تن در سال می باشد و علاوه بر تامین بازار داخلی، محصولات خود را به کشورهایی نظیر افغانستان، ارمنستان، ترکمنستان، تاجیکستان، عراق و سایر کشورها صادر می نماید.

از جمله طرحهای توسعه طلبانه این شرکت گسترش خطوط لوله از سایز ۸ تا ۵۶ اینچ جهت کاربردهای نفتی و گازی است. انواع محصولات کارخانه جهان پروفیل پارس شامل لوله های صنعتی و داربستی، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل های درب و پنجره و مقاطع باز است. این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا و آزمایشات کنترل کیفی و با استفاده از مجهزترین ابزارها توانسته بیش از ۴۰۰ نوع سطوح مقطع در اندازه های مختلف را تولید و به بازار مصرفی عرضه نماید.

زیرمجموعه های این گروه صنعتی شامل شرکت کوشانوین، شرکت برشکاری ایران پاک، شرکت جهان صنعت فولاد، شرکت مجتمع فولاد اردکان، شرکت قائم پروفیل رازی و شرکت فورج پرند می باشند. شرکت کوشا نوین با ظرفیت تولید ۶۰۵ هزار تن مصنوعات فلزی دارای ۱۲ خط تولید می باشد و محصولات خود را به کشورهای آسیای میانه صادر می نماید. شرکت ایران پاک دارای ظرفیت تولید ۲۰۰۰ تن در سال انواع پروفیل باز و ورق نورد است.

جهان صنعت در سال ۱۳۸۵ تولید سوله های صنعتی، سازه های سنگین و تجهیزات صنعتی را آغاز نمود. مجتمع فولاد اردکان با ظرفیت تولید سالانه ۹۶۰ هزار تن آهن اسفنجی در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده است. قائم پروفیل رازی نیز در سال ۱۳۸۷ با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال انواع مقاطع فولادی مانند میلگرد و پروفیل احداث گردید. شرکت فورج پرند انواع لوله های بدون درز با روش فلو فرمینگ و فورج گرم را با تحمل فشار بالا جهت مصارف صنعتی مانند نفت و گاز و پتروشیمی تهیه و تولید می نماید.

معرفی افتخارات و استانداردهای دریافتی شرکت جهان پروفیل پارس

جهان پروفیل در سایه تلاش و همت کارکنان و مدیران با تجربه خود طی این سالها توانسته افتخارات متعددی را کسب نماید. دریافت لوح زرین از دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در سال ۱۳۹۴، لوح تقدیر از سوی وزارت صنعت و معدن در سال ۱۳۹۰، لوح تقدیر از اداره کل کار و امور اجتماعی، عنوان صادر کننده نمونه در سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳، عنوان واحد نمونه و ممتاز صنعتی سال ۱۳۹۲ و لوح سپاس از پنجمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در مسکن از جمله این افتخارات می باشد. همچنین این شرکت موفق به اخذ گواهینامه OHSAS 18001: 2007 و ISO 14001: 2004 در زمینه مدیریت محیط زیست و ISO 9001: 2008 در زمینه مدیریت کیفیت و پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سوی سازمان ملی استاندارد ایران گردیده است.

تحقیق در مورد شرکت جهان پروفیل پارس

 همچنین این شرکت لوح سپاس هشتمین همایش سراسری آهن و فولاد کشور در بهارستان، لوح تقدیر دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، لوح سپاس از سوی استانداری تهران، عنوان کارآفرین برتر در سال ۱۳۹۰، لوح زرین تولید و اشتغال در سال اقتصاد مقاومتی از سوی اتاق تعاون ایران در سال ۱۳۹۶، یادمان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال ۱۳۹۵ و نشان افتخار از هیجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در سال ۱۳۹۷ را کسب نموده است.

معرفی تولیدات و محصولات شرکت جهان پروفیل پارس

محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع لوله های صنعتی و داربستی، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل درب و پنجره، مقاطع باز، لوله های مبلی و نبشی و ناودانی است. در ادامه به بررسی جزئیات هر کدام از این محصولات خواهیم پرداخت.

 • لوله های صنعتی و داربستی

لوله های صنعتی و داربستی تولیدی این شرکت در سایزهای ۳ تا ۲۱۹ میلیمتر و در ضخامت های ۷/۰ تا ۶۵/ ۳ میلیمتر است. این محصولات براساس استاندارد DIN 2394 تولید می گردند.

 • قوطی های صنعتی و ساختمانی

قوطی های صنعتی و ساختمانی جهان پروفیل در سایز های ۱۵*۱۵ تا ۱۸۰*۱۸۰ و ۱۰*۲۰ تا ۱۰۰*۱۸۰ و در ضخامت ۰٫۶ تا ۶٫۵ میلیمتر می باشند. قوطی های مربع و مستطیلی نیز بر اساس استاندارد DIN 2395 تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردند.

 • مقاطع باز

مقاطع باز تولیدی ، چهارچوب در و پروفیل Z است. نبشی ها در انواع بال مساوی و از سایز ۳۰*۳۰*۵/۲ تا ۴۰*۴۰*۴ میلیمتر  در طول ۶ متر می باشند. پروفیل Z از سایز ۱۸ تا ۲۰ و عرض ۲ تا ۳٫۵ میلیمتر تهیه و تولید می گردد. چهارچوب درب در سایزهای ۱۲ تا ۱۶ و هر متر از آن به میزان ۶/۶ کیلوگرم است. این محصولات بر اساس استاندارد DIN 59413 می باشند.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری