شرکت جهان نمای اصفهان

2 سال پیش2089بازدید0دیدگاه4.3امتیاز (3 رای)
شرکت جهان نمای اصفهان

معرفی شرکت جهان سوله

شرکت صنایع فلزی جهان نما از سال 1386 در زمینه ساخت انواع سوله های فلزی و جرثقیل سقفی مشغول فعالیت می باشد. مهمترین هدف این واحد تولیدی را می توان افزایش تولیدات و فعالیت در زمینه سوله سازی و عایق سقف سوله در سراسر کشور به علاوه صادرات محصولات به کشورهای دیگر به شمار آورد. چشم انداز شرکت جهان نما در حال حاضر استفاده از فناوری های روز دنیا در زمینه سوله سازی و ارائه بهترین قیمت و ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی شرکت می باشد. این شرکت همواره در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و افزایش سطح رضایت مشتریان گام برداشته و در جهت بهبود فعالیت های خود در سطح کشور و حتی سطح جهانی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت جهان نمای اصفهان

بخشی از پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان نما

ساخت یکی از بزرگ ترین سوله های ایران در شرکت کشتیبان جنوب بندر در ماهشهر به عرض 64 متر و طول 196 متر و ارتفاع 10 متر. ساخت این سوله به مدت 60 روز توسط جهان سوله انجام گرفت و در مدت 50 روز نصب و 15 روز نیز پوشش سوله صورت گرفت.

از ویژگی های این سوله می توان به وزن 740 تن اشاره کرد. این سوله دارای پخ در چهار گوشه و 16 ستون باد در سر و ته سالن می باشد. رنگ سازه نیز در سه لایه پرایمر زینک ریچ، اپوکسی میانی و پلی اورتان نهایی انجام گرفته است.

شرکت جهان نمای اصفهان

ساخت سوله شرکت نفت هفتکل در اهواز

ساخت این سوله نیز از نمونه پروژه های بزرگ شرکت جهان سوله به شمار می رود. مدت زمان ساخت سوله 10 روز به طول انجامید و به مدت 7 روز نیز نصب گردید. همچنین پوشش سوله به مدت 5 روز برای این پروژه به طول انجامید.

ساخت سوله و جرثقیل سقفی صنایع هفت تیر اصفهان

ساخت سوله صنایع هفت تیر اصفهان نیز توسط شرکت جهان سوله انجام گرفت. مدت زمان ساخت سوله و جرثقیل سقفی 24 روز ، مدت زمان نصب سوله و جرثقیل سقف 10 روز و مدت زمان پوشش سوله 7 روز به طول انجامید.

سوله سازی شهرک صنعتی میمه

ساخت سوله شهرک صنعتی میمه نیز یکی از پروژه های بزرگ شرکت جهان نمای اصفهان به شمار می رود. مدت زمان ساخت این سوله نیز به مدت 42 روز و نصب آن به مدت 9 روز و زمان پوشش سوله به مدت 5 روز به طول انجامید.

آدرس شرکت جهان نمای اصفهان

اصفهان، پلیس راه اصفهان تهران، جاده علویجه، شهرک صنعتی بزرگ اصفهان؛ کارآفرینان 10

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت جهان نمای اصفهان در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد