لوله های دقیق کاوه ایرانیان

5 سال پیش4790بازدید0دیدگاه3.8امتیاز (13 رای)
لوله های دقیق کاوه ایرانیان

معرفی شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان

شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله فولادی آغاز نمود و در هم اکنون به یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان در این بخش تبدیل گشته است. لوله های دقیق کاوه ایران را می توان نخستین تولیدکننده لوله بدون درز در کشور ایران به شمار آورد که در حال حاضر قادر به تولید سالانه 15000 تن لوله بدون درز به روش کشش سرد و 75000 تن لوله بدون درز به روش نورد گرم می باشد. این شرکت با همکاری های مشترک تولیدی و بازرگانی با تولیدکنندگان مطرح در این بخش توانایی تولید لوله های فولادی با کیفیت در بازار داخلی را دارا می باشد. محصولات تولیدی پس از بررسی در واحد کنترل کیفی بسته بندی و روانه بازار مصرف می گردند.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان

محصولات تولیدی شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان

شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان در حال حاضر تنها تولیدکننده لوله های دقیق صنعتی با روش کشش سرد در ایران می باشد. این شرکت در مدت کوتاهی با ارائه محصولاتی با کیفیت مناسب، قیمت های مطلوب و تحویل به موقع به مشتریان ، رضایت خریداران را جلب نموده و به یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع لوله های فولادی تبدیل گردد. از عمده محصولات تولیدی شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان می توان به تولید سالانه 15 هزار تن لوله ساده کربنی و کم آلیاژی اعم از لوله های فولادی بدون درز؛ درز مخفی و کاندوئیت اشاره کرد. محصولات تولیدی این مجموعه مطابق استانداردهای جهانی تولید و پس از بررسی کیفیت وارد بازار مصرف می گردد. مشخصات لوله های تولیدی به شرح زیر می باشد:

  • قطر خارجی 6-90 میلی متر
  • ضخامت دیواره: 0.8-5 میلی متر
  • طول: 20 متر

لوله های دقیق کاوه

تیوب های فولادی بدون درز

این شرکت در حال حاضر قابلیت تولید تیوب های فولادی بدون درز با استفاده از استانداردهای روز آمریکا، انگلستان؛ آلمان؛ ژاپن و اتحادیه اروپا در ضخامت های مختلف را دارا می باشد.

تیوب های بدون درز دقیق در موارد زیر قابل مصرف می باشند.

تیوب های مبدل حرارتی

تیوب های دیگ بخار

تیوب های دقیق خودرو

تیوب های انتقال فشار هیدرولیکی

تیوب های ضد انفجار

بوش های صنعتی

لوله های کاندوئیت (ضد انفجار)

لوله های بدون درز فولادی

قابلیت تولید انواع لوله های بدون درز فولادی در قطرها و ضخامت های مختلف

لوله های بدون درز فولادی در موارد زیر قابل مصرف می باشند

لوله های انتقل نفت و گاز و مواد پالایشگاهی

لوله های واحدهای پروسس پالایشگاهی

خطوط شبکه گازرسانی

سیستم حمل مایعات هیدروکربنی

لوله های گاز شهری

انتقال هر نوع سیال پرفشار

آدرس شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان

ساوه، شهرک صنعتی کاوه

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد