1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت خاور صنعت هما

شرکت تولیدی خاور صنعت هما را می توان نخستین شرکت تولیدکننده انواع لوله صنعتی با اندازه 4 میلی متر به بالا در کشور به شمار آورد.  همچنین این شرکت قابلیت تولید انواع لوله از سایز 10 تا 76 میلی متر با ضخامت 0.4 تا 2 میلی متر را دارا می باشد. شرکت تولیدی خاور صنعت هما در سال 1377 تاسیس گردید و در حال حاضر آمادگی پذیرش سفارش جهت تولید انواع لوله ها با طول برش دلخواه را دارد. مواد اولیه این شرکت از طریق فولاد مبارکه و ورق های اروپایی و آسیایی تامین گردیده و پس از تولید انواع آزمایش های مخصوص اعم از تست کشش، خم و فشار بر روی محصولات انجام گردیده و پس از کنترل کیفیت تحویل مشتری داده می شود.

خاور صنعت هما علاوه بر تامین نیاز داخلی از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه صادرات لوله های فولادی به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، عراق و ارمنستان آغاز نموده است. ظرفیت تولید این واحد به میزان 6000 تن در ماه بوده و مواد اولیه مورد نیاز از طریق شرکت های داخلی و خارجی تامین می گردد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت خاور صنعت هما

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

خاور صنعت هما

معرفی محصولات شرکت خاور صنعت هما

شرکت خاور صنعت هما یکی از بزرگ ترین واحدهای تولیدی در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل بوده که از سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده است و در حال حاضر به تولید انواع لوله از قطر 10 تا 76 و ضخامت 0.4 تا 1.5 میلی متر مشغول می باشد. این کارخانه علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی محصولات خود را به کشورهای همسایه اعم از افغانستان، ارمنستان و تاجیکستان نیز صادر می نماید.

هدف از راه اندازی خاور صنعت هما تامین نیاز کندانسورسازان؛ تولیدکنندگان لوازم خانگی؛ خودروسازان؛ قطعه سازان و تولیدکنندگان موتورسیکلت می باشد. خط تولید لوله های فولادی به این صورت است که ابتدا مواد اولیه به صورت رول وارد کارخانه گردیده و توسط دستگاه نواربر برش داده شده و از خط خارج می گردند. تمامی قالب ها در این واحد تولیدی توسط دستگاه cnc طراحی و ساخته می شوند. این شرکت با 15 خط تولید ، 6 رشته بر و 3 خط شیشه کن در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع در حال حاضر توانایی تولید انواع لوله در سایزها و ضخامت های مختلف را دارا می باشد.

آدرس کارخانه خاور صنعت هما

تهران؛ جاده خاوران، سه راه شریف آباد؛ بعد از دو راهی جلیل آباد

1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0