نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

5 ماه پیش2711بازدید0دیدگاه4.2امتیاز (5 رای)
نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

معرفی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا فعالیت خود را از سال 1379 در زمینه تولید انواع لوله های فولادی آغاز نمود و با استفاده از کارکنان مجرب در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان بزرگ در این حوزه تبدیل گشته است. این واحد تولیدی با استفاده از توان و تجربه خود در سال 1394 نسبت به احداث کارخانه لوله سازی با روش اسپیرال اقدام نمود و در سال 1396 موفق به راه اندازی فاز نخست این کارخانه با ظرفیتی بالغ بر 60000 تن گردید. پس از مدت زمان کوتاهی با تلاش بی وقفه کارکنان فاز دوم کارخانه لوله سازی اسپیرال با ظرفیت 120000 تن نیز در دستور کار نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا قرار گرفت. از مزایای این شرکت می توان به مجاورت با فولاد مبارکه اصفهان و هزینه حمل کمتر اشاره کرد. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های تولیدی در زمینه تولید انواع لوله های فولادی اعم از لوله صنعتی و آبرسانی شناخته شده و در نظر دارد با افزایش تنوع محصولات تولیدی، حوزه فعالیت خود را در بخش صادرات و بازرگانی نیز گسترش دهد. از جمله اهداف نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

افزایش رضایت مشتریان

بهبود مستمر فرآیندها

افزایش سهم بازار و ارتقا نام شرکت

توسعه کمی و کیفی خدمات و محصولات

نورد لوله کوثر اسپادانا

معرفی محصولات شرکت نورد لوله کوثر

لوله فولادی بدون درز

این محصول برای موارد مختلف خصوصا در شرایطی فشار بالا بسیار مورد استفاده می باشد. از جمله کاربردهای لوله بدون درز می توان به ساخت مخازن تحت فشار، بویلرها و مدارهای هیدرولیکی اشاره کرد. چهار روش عمده برای تولید این محصول در صنایع فولادی به کار برده می شود که از جمله آن ها می توان به تولید با استفاده از نورد مداوم بر روی سنبه، تولید به روش نورهای متقاطع، تولید به روش میز کششی و تولید به روش نورد بر روی توپی لغزان اشاره کرد.

لوله درز جوش مستقیم جهت مصارف آبرسانی و گازرسانی

لوله اسپیرال جهت مصارف آبرسانی و گازرسانی: در حال حاضر ساخت لوله های اسپیرال با قطر زیاد به شیوه کاملا اقتصادی فراهم گردیده است. در سال های اخیر روش های زیادی در جهت تولید لوله های اسپیرال صورت گرفته است و روش به کار رفته در این شرکت جزو بهترین روش های تولید می باشد. این محصول پس از تولید به واحد کنترل کیفیت فرستاده شده و کیفیت آن از طریق آزمایش های صورت گرفته کنترل می گردد.

لوله های گالوانیزه

تولید و عرضه لوله های صنعتی و داربستی

اتصالات قابل انبساط، فلنج های فولادی، اتصالات فولادی

خدمات شرکت لوله نورد کوثر

گالوانیزاسیون

پوشش های داخلی و خارجی لوله های فولادی

آدرس شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

اصفهان، بلوار آیینه خانه، خیابان هفت دست شرقی، بن بست وطن، پلاک 56111

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد