فولاد صنعت مهدی

3 ماه پیش5304بازدید0دیدگاه3.6امتیاز (9 رای)
فولاد صنعت مهدی

معرفی شرکت فولاد صنعت مهدی

شرکت فولاد صنعت مهدی با مدیریت سید علی مهریزی در سال 1386 با هدف تولید انواع لوله فولادی تاسیس و به یکی از کارخانجات مطرح در این زمینه تبدیل گشت. این واحد تولیدی در استان تهران، شهرستان ری، شهر بعد از کهریزک، 60 متری حسین آباد واقع بوده و لوله های فولادی را تولید و روانه بازار مصرف می نماید. از محصولات فولاد صنعت مهدی می توان به لوله های ساختمانی درزدار، لوله های فولادی صنعتی درشت بار و لوله های فولادی صنعتی ریز بار (بدون درز و مانسیمان ) اشاره نمود. شما خریداران محترم می توانید جهت اطلاع از قیمت محصولات فولاد صنعت مهدی با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 03191009009 تماس حاصل فرمایید.

فولاد صنعت مهدی

معرفی محصولات فولاد صنعت مهدی

لوله های ساختمانی درزدار

لوله های ساختمانی درزدار دارای مصارف ساختمانی مانند آب و گاز می باشند و از لحاظ وزنی سبک تر از لوله های بدون درز بوده و دارای ضخامتی کمتر از این لوله ها نیز می باشند. همچنین این لوله ها از خمش ورق تولید می گردند.

لوله های بدون درز، مانیسمان درشت بار

لوله های مانیسمان تولید شده در شرکت فولاد صنعت مهدی با قطرهای مختلف از 15-2 میلی متر تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این محصول بدون درز بوده و از لحاظ سختی نسبت به لوله های درزدار سخت تر می باشند. این لوله ها دارای مصارف صنعتی بوده و در صنعت با نام لوله مانیسمان نیز شناخته می شوند.

لوله های بدون درز ریز بار

لوله های بدون درز 1.5-0.25 میلی متر برای مصارف صنعتی در شرکت فولاد صنعت مهدی تولید و روانه بازار مصرف می گردند. این محصول دارای ضخامتی بیشتر از لوله های درزدار بوده و از نظر سختی نیز نسبت به لوله های معمولی مقاوم تر می باشند.

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت لوله فولاد صنعت مهدی با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 03191009009 تماس حاصل فرمایید.

آدرس شرکت فولاد صنعت مهدی

استان تهران، شهرستان ری، شهر بعد از کهریزک، 60 متری حسین آباد

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد