0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه نورد میلاد یزد

شرکت صنایع نورد میلاد یزد در سال 1386 با هدف تولید انواع مقاطع فولادی اعم از لوله و پروفیل با ظرفیت 450 هزار تن به بهره برداری رسید. این شرکت در ابتدا با عنوان پروفیل ثابت یزد با ظرفیت 60000 تن لوله و پروفیل در سال به یکی از بزرگ ترین کارخانجات تولید مقاطع فولادی در سطح کشور تبدیل گشت. پس از آن در سال 83 در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود در زمینی به مساحت 65000 تن در خضر آباد یزد با عنوان شرکت صنایع نورد میلاد یزد مشغول فعالیت گردید و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین تولید کنندگان فولاد منطقه تبدیل شده است. روند پیشرفت این واحد تولیدی به این صورت است که ابتدا در سال 1383 واحد قوطی و پروفیل شامل 10 خط تولید آلمانی و با ظرفیت سالانه 150000 تن در سال راه اندازی گردید. فاز دوم این مجموعه در سال 1390 و با راه اندازی خط گرم اروپایی و تولید انواع نبشی؛ ناودانی و میلگرد با ظرفیت 250000 تن در سال به بهره برداری رسید. در سال 1392 تجهیزاتی اعم از خازن های اسپیرال به منظور افزایش کیفیت محصولات تولیدی و ارتقای سطح تولید به این کارخانه اضافه گردید. سه سال بعد فاز چهارم صنایع نورد میلاد یزد با تجهیز و توسعه خط نورد گرم برای تولید انواع میلگرد آجدار A2 و A3 به بهره برداری رسید و فاز پنجم نیز همزمان با سرمایه گذاری در زمینه تولید گلوله های فولادی و نصب خط رول فورج در سال 97 به بهره برداری رسید. مهمترین هدف صنایع نورد میلاد یزد حضور موفق در بازار داخلی و بین المللی با تلاش در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت صنایع نورد میلاد یزد

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

سیاست های شرکت نورد میلاد یزد در راستای کسب اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی و رعایت استانداردهای بین المللی می باشد. از مهمترین اقدامات در بخش مشتری گرایی این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود و افزایش سطح کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان
 • ارائه محصولات جدید برای پاسخ گویی به نیازهای مشتریان
 • اجرای پروژه های بهبود کیفیت محصولات تولیدی

همچنین شرکت نورد میلاد یزد نه تنها در تامین نیاز بازار داخلی فولاد می کوشد بلکه در عرصه بین المللی نیز نقش به سزایی را ایفا می نماید. فعالیت صادراتی این شرکت از سال 91 آغاز گردید و با بهره گیری از فناوری های به روز، افزایش سطح کیفیت محصولات تولیدی و استفاده از پرسنل مجرب در زمان کوتاهی به گسترش صادرات محصول خود نائل گشت.

محصولات تولیدی شرکت نورد میلاد یزد

انواع پروفیل

انواع قوطی

ورق فولادی

میلگرد

گلوله فولادی و آلیاژی

انواع پروفیل و قوطی فولادی

قوطی پروفیل تولیدی نورد میلاد یزد را می توان یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین محصولات فولادی در سطح کشور به شمار آورد. این کارخانه با ظرفیت تولید 300000 تن پروفیل در سال سهم عمده ای را در تامین پروفیل فولادی مورد نیاز ساخت و ساز کشور ایفا می نماید. مشخصات محصولات تولیدی این شرکت شامل ضخامت و وزن هر شاخه در جدول زیر آورده شده است.

ورق فولادی

ورق های تولیدی شرکت نورد میلاد یزد در انواع ضخامت ها تولید و روانه بازار مصرف می گردد. کیفیت محصولات تولیدی یکی از مهمترین اهداف این شرکت بوده و همین امر سبب محبوبیت آهن آلات تولیدی آن گشته است.

پروفیل میلاد نورد

انواع میلگرد

میلگرد تولیدی نورد میلاد یزد در دو دسته ساختمانی و صنعتی قرار می گیرد. از مزایای این محصول تولیدی می توان به تنوع ابعاد و نوع فولاد و نیز کیفیت بالای ساخت آن اشاره کرد. میلگردهای تولیدی در دو نوع A2 و A3 و در اندازه های 8 تا 32 میلی متر تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

انواع گلوله فولادی و آلیاژی

در حال حاضر این شرکت به تولید انواع گلوله فولادی آسیاب معادن به صورت رول فورج و هات پرسینگ فعالیت دارد. گلوله های تولیدی از سایز 20 تا 90 میلی متر جهت خردایش در کارخانجات کنسانتره؛ مس، سیمان؛ فولاد، طلا، سرب و روی می باشد که در آسیاب های تر و خشک گلوله ای استفاده می گردد.

گلوله های فولادی 70CR2 دارای سختی سطحی یکنواخت HRC 65-60 می باشد.

ویژگی های گلوله های فولادی عبارتند از:

خواص ضد سایشی و ضربه ای بالا

سختی سطحی و حجمی مناسب و یکنواخت

ساختار مارتنزیتی با دانه های ریز

کرویت کامل با تلرانس های مناسب

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری