تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی

تولید قطعات فولاد و آلیاژی

قیمت ورق قطعات

ردیف ضخامت(mm) حالت ابعاد(m) کارخانه محل تحویل قیمت نمودار
1 8 رول 6*1.25 تهران کارخانه 9450
2 10 رول 6*1.25 تهران کارخانه 9250
3 12 رول 6*1.25 تهران کارخانه 9250
4 15 رول 6*1.25 تهران کارخانه 9250
5 20 رول 6*1.25 تهران کارخانه 9450
6 25 رول 6*1.25 تهران کارخانه 9450
C
CE
back
+/-
%
7
8
9
/
sqrt
4
5
6
*
1/x
1
2
3
-
pi
.
+
=


شرکت گروه قطعات فولادی ایران تولید کننده فولاد آلیاژی در ایران

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی سال ۱۳۴۷ در ۱۷ کیلومتری جاده قدیم کرج روبروی مجتمع شهید کلاهدوز تاسیس گردید. این شرکت با هدف ايجاد كارخانجات ذوب و ريخته گري فولاد، ماشين سازي و ساخت تجهيزات صنعتي مورد بهره برداری قرار گرفت و براي اولين بار در ايران فولاد آلياژي را توليد و عرضه نمود. در سال ۱۳۵۵ با ایجاد کارخانه نورد گرم، به نام فعلی تغییر یافت و علاوه بر تولیدات قبلی، ورق تخت فولادی نیز به محصولات تولیدی این مجموعه افزوده شد. در حال حاضر مدیر عامل این شرکت آقای سید تقی شهرستانی می باشد.

اين شركت در سال ۱۳۵۸ باستناد بند «الف» قانون حفاظت و توسعه صنايع ايران زير پوشش صنايع ملي و سپس تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران واقع و در سال ۱۳۷۱ بنا به مصوبه هيئت محترم وزيران ۶۷ درصد سهام شركت به سهامداران قبلي و باقيمانده به ساير كارگران و ايثارگران واگذار گرديد و از سهامي خاص به سهامي عام تبديل و به عضويت سازمان بورس و اوراق بهادار درآمد و هم اكنون حدود ۲۸۰۰ سهامدار حقيقي و حقوقي دارد.

شرکت قطعات فولادی ایران در حال حاضر به عنوان یکی از مجهزترین واحد های تولیدی و تخصصی در ساخت تجهیزات صنایع سنگین و پتروشیمی کشور به شمار می رود؛ همچنین در بخش تولیدی برای ۴۰۰ نفر ایجاد فرصت شغلی نموده است و توانسته معضل بیکاری را در این منطقه تا حدی مرتفع نماید. با تکیه بر تجارب کارکنان و مدیران توانمند توانسته محصولات خود را به شركتهاي مهندسي ايراني و بين المللي و شركتهاي مشاور طرحهاي پتروشيمي عرضه نماید.

واحد تولیدی فعال توان ذوب ریزی فولاد با ظرفیت ذوب ۸۰ هزار تن و تولید ورق با ظرفیت ۱۴ هزار تن در سال را دارا می باشد. از سویی دیگر ظرفیت تولید تجهیزات صنعتی به میزان ۲۰ هزار تن در سال می باشد.

بررسی گواهینامه ها و افتخارات شرکت نورد و تولید قطعات فلزی

این شرکت با شعار رضایتمندی مشتریان و در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خود توانسته انواع گواهینامه های ملی و بین الملی را برای تولیدات خود در یافت نماید. دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 در راستای سیستم مدیریت کیفیت بر تلاش این شرکت در راستای ارتقای کیفیت محصولات خود گواهی دارد. گواهینامه OHSAS 18001: 2007 در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت برای جلوگیری از خسارت های مالی وجانی ناشی از شرایط نامطلوب محیط کار می باشد که با در یافت آن الزامات مرتبط با بهداشت و ایمنی در محیط کار را پیاده سازی نموده و از ایجاد نارضایتی و بیماریهای شغلی جلوگیری بعمل آورده است.

شرکت نورد

همچنین گواهینامه ISO 10002: 2004 در زمینه مدیریت شکایت مشتریان را اخذ نموده است که این سیستم برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای فرآیندی اثر بخش و کارا در مورد رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان است و این استاندارد بر آن است تا سازمان و مشتریان آن، شکایت کنندگان و سایر طرف های ذینفع را منتفع سازد. بر این اساس نظرات، شکایات بنا به فوریت و ضرورت طبقه بندی شده و روشهایی جهت تکمیل اطلاعات مربوط به شکایت و دسترسی و تدوین می گردد.

این مجموعه همچنین دارای تندیس طلایی کیفیت استاندارد مصالح ساختمانی از سازمان ملی استاندارد می باشد و به عنوان یکی از ۴۰۰ شرکت برتر کشور به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی است.
اخذ گواهینامه استاندارد ISO 14001: 2004 در راستای پیاده سازی سیستم مدیریت محیط زیست و پياده سازي استاندارد EN16001 (مديريت انرژي) و همراستايي آن با استاندارد محيط زيست در جهت استفاده بهينه از دیگر افتخارات این شرکت می باشد.

معرفی پروژه‌ها و نو آوری ها

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی با استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت فولاد جهان و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و مدیرانی متعهد توانسته فولاد A517B را با تائیدیه صنایع دفاع به عنوان مشتری و با داشتن معتبرترین آزمایشگاه در کشور تهیه و تولید نماید. از سویی دیگر فولاد با گرید A516GR70 را تهیه و برای پروژه های نفت، پتروشیمی و گاز مورد استفاده قرار می دهد. همچنین فولاد با گرید STW24 نیز تولید و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

از جمله نوآوری ها می توان به ارتقاء كيفيت ورق هاي ساختماني با استفاده از روش سيستم راهگاهي و استفاده از پاتيل هاي كف ريز بجاي ذوب ريزي سر ريز اشاره نمود. همچنین این واحد تولیدی از پاتيل هاي شاهين دار بجاي پاتيل هاي گيربكس دار در خطوط تولید خود استفاده می نماید. استفاده از شاقول شلاكه گير در توليد ذوب یکی دیگر از نو آوری های این شرکت در تولید فولاد و محصولات فولادی می باشد. فولاد کربنی تخت گرم نوردیده با کیفیت ساختمانی تولیدی نیز تحت استاندارد ملی ایران به شماره ۳۶۹۴ تولید و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۳٫۹ / ۵٫ تعداد رای: ۷

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

حتما بخوانید :  تولیدی صنعتی اصفهان در

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button