3.8/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت فولاد نستا

شرکت فولاد نستا از سال 1385 در زمینه تولید انواع نبشی در شهرک صنعتی شمس آباد تهران مشغول فعالیت می باشد. در حال حاضر این کارخانه انواع نبشی بال مساوی در ضخامت های 3 و 4 میلی متر و در ابعاد L30*30*3 و L40*40*4 را تولید و روانه بازار مصرف می نماید. محصولات این شرکت با حداقل تلرانس ابعادی و بالاترین کیفیت ، براساس استانداردهای ملی و بین المللی اعم از استاندارد ملی ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2 و استاندارد روسی GOST  8510 تولید می گردد. نبشی نستا از نوع گرم نوردیده بوده و دارای مصارفی اعم از ساخت فونداسیون های ساختمانی و صنعتی می باشد. برای اطلاع از قیمت نبشی نستا به سایت مرکزآهن مراجعه فرمایید.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت فولاد نستا

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات کارخانه فولاد نستا

عمده محصول تولیدی این شرکت نبشی فولادی بوده و در صنعت با نام نبشی نستا شناخته می شود. نبشی فولادی را می توان یکی از مهم ترین مقاطع فولادی در ساخت و ساز به شمار آورد. محصول تولیدی این شرکت با دو مشخصه شناخت می شود. یکی اندازه بال ها و دیگری ضخامت نبشی. نبشی نستا در ضخامت های 3 و 4 و در ابعاد L30*30*3 و L40*40*4 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. نبشی پروفیلی با دو ضلع عمود بر یکدیگر می باشد که در صنعت ساخت و ساز استفاده زیادی دارد. این محصول به دو صورت پرسی و فابریک بوده که نوع پرسی آن از یک ورق به طول 6 متر تشکیل شده از که وسط عرض آن خم شده و شکل داده شده است. بنابراین ماهیت نبشی پرسی از ورق فولادی می باشد. تفاوت نبشی پرسی و فابریک این است که نبشی فابریک از همان ابتدای فرآیند به صورت نبشی از خط تولید خارج می شود.

شرکت فولاد نستا

در دسته بندی دیگری نبشی ها از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم بندی می شوند. همان طور که از نامشان پیداست تفاوت این محصول در اندازه بال آن ها می باشد. نبشی ها در نقشه های ساختمانی با حرف L نمایش داده می شوند و چنانچه بال آن ها مساوی باشد بعد از حرف L سایز بال آن ها آورده می شود. برای مثال نبشی L30*30*3 نستا دارای اندازه بال 30 و ضخامت 3 می باشد. نبشی های بال نامساوی نیز در صنایع خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و چنانچه امکان استفاده از نبشی های بال مساوی وجود نداشته باشد از این محصولات استفاده می گردد. این نبشی های بال نامساوی در ابعاد متفاوتی در بازار موجود می باشند. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت نبشی نستا به سایت مرکز آهن مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کارخانه فولاد نستا با مشاوران مرکز آهن از طریق شماره 03135155 تماس حاصل نمایید.

آدرس کارخانه فولاد نستا

تهران، شهرک صنعتی شمس آباد

3.8/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0