1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت گروه صنعتی نورد نوشهر

گروه صنعتی نورد نوشهر با مدیریت تقی کریمی جوینانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید انواع میلگرد ساده و آجدار آغاز نمود. این واحد تولیدی هم اکنون با ظرفیتی بالغ بر ۶۰ هزار تن در سال در شهر نوشهر، مزگاه، سه راهی کیسی؛ پشت مجتمع شهید مطهری به تولید انواع میلگرد مشغول می باشد. این شرکت با رعایت استانداردهای ملی و حفظ کیفیت بالای محصولات در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان بزرگ میلگرد فولادی در کشور تبدیل گشته است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت نورد نوشهر

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات نورد نوشهر

شرکت نورد نوشهر در حال حاضر به تولید انواع میلگرد ساده و آجدار در سایزهای مختلف مشغول می باشد. میلگردهای این مجتمع به صورت A1، A2، A3 و A4 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. میلگردهای A1 ساده بوده و فاقد هرگونه آج می باشند. از لحاظ سختی این محصول در دسته میلگردهای نرم قرار گرفته و تنش جاری آن ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. همچنین میلگرد ساده برای عملیات جوشکاری و آهنگری مناسب است.

گروه صنعتی نورد نوشهر

میلگرد A2 نیز در دسته میلگردهای آجدار و نیمه سخت می باشد. این محصول نسبت به میلگرد A1 مقاوم تر بوده و دارای تنش جاری ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. لازم به ذکر است جوشکاری روی این محصول توصیه نمی گردد.

میلگرد A3 یکی دیگر از محصولات نورد نوشهر می باشد که در رده میلگردهای نیمه سخت قرار می گیرد. شکل آج ها در این محصول به صورت جناقی بوده و از سایر میلگردها مقاومت بیشتری دارند. تنش جاری میلگرد A3 به میزان ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.

عملیات جوشکاری بر روی این نوع میلگرد نیز مانند میلگرد A2 توصیه نمی شود. عمده ترین تفاوت میلگرد A2 و A3 در شکل آج آن ها می باشد. آج میلگرد A2 به صورت منفرد و موازی بوده و آج میلگرد A3 به صورت جناقی و هفت و هشت می باشد. همچنین میلگرد A3 تردتر و شکننده تر بوده و میلگرد A2 از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار می باشد. میلگرد A4 نیز در دسته محصولات سخت قرار می گیرد شکل آج آن ها به صورت مرکب بوده و نسبت به سایر میلگردها متمایز می باشد. استفاده از میلگرد A4 در سازه ها سبب کاهش وزن سازه می گردد.

آدرس شرکت گروه صنعتی نورد نوشهر

نوشهر، مزگاه، سه راه کیسی، پشت مجتمع شهید مطهری

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت نورد نوشهر در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

۱
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری