0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت پترو فولاد

کارخانه پترو فولاد با نام تجاری شرکت تولیدی بازرگانی راهبران پترو فولاد با هدف تولید محصولات با کیفیت و ایجاد اشتغال از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرد. این کارخانه با مدیریت خانم آرزو رضائی و با بکارگیری مساحت بزرگی در شهرک صنعتی رنگسازان در ۵۰ کیلومتری جاده اصفهان – شهرضا با بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه تولید محصولات فولادی و ظرفیت سالانه ۱۹۸۰۰ تن اقدام به تولید لوله و پروفیل کرده است. این کارخانه علاوه بر فعالیت در زمینه تولیدات قوطی پروفیل در زمینه تامین کالاهای مجاز صنعتی و انجام پروژه های صنعتی نیز فعالیت دارد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت راهبران پترو فولاد

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

بررسی محصولات کارخانه پترو فولاد

شرکت تولیدی پترو فولاد با داشتن مجوز بهره برداری به شماره ۴۸۱۶۶ در مهرماه سال ۱۳۹۷ اقدام به تولید قوطی پروفیل تا سایز ۱۰ سانتی متر از جنس کربن و کم آلیاژی کرد. از محصولات این کارخانه می توان به پروفیل های درب و پنجره و همچنین پروفیل صنعتی و ساختمانی اشاره کرد. تولیدات این واحد تولیدی طبق استاندارد های اروپائی DIN 2395 و JIN G 3466 با بالاترین کیفیت و استحکام می باشد.

به طور کلی پروفیل به معنای مقاطع توخالی است که در تمام طول به صورت ثابت می باشد. پروفیل ها دارای دو نوع باز و بسته و به شکل های قوطی مربع و مربع مستطیل بوده که عمده تولیدات این کارخانه جزء پروفیل های بسته قرار می گیرد. محصولات شرکت پترو فولاد در شاخه های به طول ۶ تا ۱۲ متر و ابعادی از ۲ تا ۳ میلیمتر ساخته می شوند.

این مقاطع در صنایع خودروسازی، ساختمان سازی، ساخت ستون و اسکلت فلزی شاسی نفت کش ها و از این دست موارد، کاربرد دارد. همچنین مقاطع تولید شده با کیفیت بالای شرکت پترو فولاد جایگزین بسیار مناسبی برای مقاطع دست دوم ناودانی و تیرآهن که در جرثقیل های دروازه ای و یا اسکلت های فلزی کار می کنند می باشد.

راهبران پترو فولاد

محصولات پترو فولاد به دو دسته تقسیم می شود:

 1. پروفیل های صنعتی و ساختمانی

این محصولات در ابعاد ۲*۲۰*۴۰ و ۲٫۵*۴۰*۴۰ در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. شیوه تولید به روش نورد سرد و مطابق با استاندارد اروپائی DIN 2395 و JIS G3466 می باشد. در ترکیبات آن از ۳۵ % سیلیس، ۱ تا ۳ درصد کربن، ۴ درصد گوگرد، ۴ درصد فسفر و ۵ درصد منگنز وجود دارد.

 1. پروفیل های درب و پنجره ساخته شده توسط این واحد صنعتی به صورت پروفیل های سپری ۵۰۷ ، لنگه دری ۵۰۸ و چهارچوبی با ضخامت ۲ میلی متر می باشد. از نام های دیگر پروفیل ۵۰۸ تایلیق چپ و راست یا قابلمه و پروفیل ۵۰۷ سه پری می باشد.

نقشه پروفیل ۵۰۷

پروفیل پترو فولاد

نقشه پروفیل ۵۰۸محصولات پترو فولاد

آدرس کارخانه راهبران پترو فولاد

اصفهان، شهرضا، شهرک صنعتی رنگسازان، فاز ۲، خیابان ۸، پلاک ۱۲۹

آدرس دفتر مرکزی

شهرک صنعتی رنگسازان، فاز ۲، خیابان ۸، پلاک ۱۲۹

برای اطلاع از قیمت های پروفیل پترو فولاد و مشاوره می توانید با مشاوران ما در مرکز آهن از طریق شماره ۳۵۱۵۵-۰۳۱ در تماس باشید.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری