5/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت نورد و پروفیل ساوه تولید کننده لوله های شبکه سراسری در کشور

شرکت نورد و پروفیل ساوه در سال ۱۳۵۴ در شهر ساوه از توابع استان مرکزی تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید لوله و پروفیل به ظرفیت ۵۰ هزار تن مورد بهره برداری قرار گرفت. با وجود مدیریت دقیق و پرسنل زحمتکش چهار سال بعد ظرفیت تولید خود را با نصب دستگاه های بیشتر در خطوط تولید به میزان ۶۰ هزار تن در سال افزایش داد.

در سال ۱۳۶۶ نورد ساوه با بهره برداری از خطوط گالوانیزه توانست اولین لوله گالوانیزه را به بازار مصرفی عرضه نماید. سپس با ارتقا کیفیت محصولات خود مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی توانست برای اولین بار محصولات خود را به کشور انگلستان صادر نماید.

در سال ۱۳۷۲ این شرکت با گسترش خطوط، ظرفیت تولید را به ۸۵۰ هزار تن در سال افزایش داد. این شرکت سال ۱۳۸۱ سطح تولید خود را به یک میلیون و دویست هزار تن رساند ویکسال بعد با تولید لوله های قطور در سایز ۸ تا ۲۴ میلی متر سطح تولید را به یک میلیون و پانصد هزارتن افزایش داد. پس از آن با نصب و راه اندازی دستگاه های جدید لوله های 2 تا 6 اینچ را تولید نمود که دارای ضخامت حداکثر 15 میلیمتر بودند و در صنایع گاز، پتروشیمی، نفت، ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گرفتند.

با ارتقاء کیفی محصولات و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ظرفیت تولید تا 2 میلیون تن در سال افزایش یافت. در حال حاضر محصولات شرکت نورد و پروفیل ساوه شامل لوله سیاه و گالوانیزه، لوله گاز خانگی و شبکه، لوله و پروفیل صنعتی، ساختمانی و غیره به صورت منظم به کشورهای اروپایی مانند انگلستان، اروپا، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و بلژیک و خاورمیانه مانند امارات متحده عربی، قطر، کویت، اردن، عراق و سایر کشورها مانند کانادا، استرالیا و ارمنستان صادر می گردند.

معرفی محصولات شرکت نورد و پروفیل ساوه

در این شرکت انواع لوله های فولادی گاز شبکه، لوله های صنعتی، لوله های فولادی گاز خانگی و آبرسانی، قوطی های مربع مستطیل صنعتی و ساختمانی، پروفیل های فرم دار صنعتی، پرفیلهای در و پنجره و مقاطع ساخته می شود که در ادامه به جزئیات هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

 • لوله های فولادی گاز شبکه

لوله های شبکه سراسری و شهری در این شرکت از سایز 8/3 تا 24 و در ضخامت 9/2 تا 20 میلیمتر با طول 6 تا 12 متر تولید می شوند. این لوله ها در استانداردهای BS EN 10224، EN 10219، AWWA C 200، API 5 L، API 5CT می باشند. به دلیل داشتن کیفیت بالا و انجام تست های متعدد، قابلیت استفاده در خطوط شبکه سراسری و شهری، نفت، گاز، پتروشیمی و آبرسانی را مهیا می سازند.

نورد و پروفیل ساوه

 • لوله های صنعتی

این لوله ها به جهت قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت، دقت ابعادی و كیفیت سطحی در کاربردهای صنعتی بسیار مناسب می باشند. لوله های صنعتی تولیدی نورد ساوه در قطر خارجی 10 تا 610 و ضخامت 7/0 تا 20 میلیمتر می باشند و تحت استاندارد DIN 2394 و EN 10 219-2 تولید می گردند. لوله های صنعتی گالوانیزه نیز به روش غوطه وری گرم تولید می شوند و در قطر 20 تا 3/168 در ضخامت 5/1 تا 60 میلیمتر می باشند و تحت استاندارد DIN 2444 تهیه و تولید می شوند.

 • لوله های فولادی گاز خانگی و آبرسانی

این لوله ها کاربرد خانگی داشته و در سایز 4/1 تا 6 میلیمتر و به دو صورت سیاه و گالوانیزه و در سه کلاس سبک، متوسط و سنگین و به روش ERW و در استانداردهای DIN 2440،DIN 2441، BS 1387، ISIRI 3360 و ISIRI 3765 تهیه و تولید می گردند.

 • قوطی های مربع و مستطیل صنعتی و ساختمانی

این قوطی ها به دلیل داشتن قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری و مقاومت ابعادی امكان استفاده از آنها را در مصارفی همچون ساخت ماشین آلات صنعتی، سازه های تقویت كننده ساخت، قـطـعات اتـومـبیل و موتور سـیـكلت، در و پنجره و ساختمان سازی مهیا می كنند. این قوطی ها در استاندارد DIN 2395 و EN 10219-2 تهیه می شوند.

 • پروفیل های فرم دار صنعتی

این شرکت پروفیل های فرم دار در ضخامت 5/1 تا 4 میلیمتر را مطابق نظر مشتریان و بعد از بررسی امکان سنجی تولید می نماید.

 • پروفیل های درب و پنجره

پروفیل های درب و پنجره این شرکت در ضخامت 9/0 تا 2 میلیمتر و در ابعاد 7 تا 83 میلیمتر تولید می شوند. علاوه بر رنج و استانداردهای ذكر شده، این شرکت توانایی ساخت پروفیلهای سفارشی مطابق نیاز مشتریان را پس از بررسی امكان سنجی تولید دارا می باشد.

 • مقاطع باز

مقاطع باز تولیدی درنورد لوله و پروفیل ساوه شامل انواع نبش، ناودانی، پروفیل Z و چهارچوب می باشند که تحت استاندارد DIN 59413 تهیه می شوند.

5/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0