کارخانه ورق گالوانیزه سمنان

3 هفته پیش3043بازدید0دیدگاه2امتیاز (10 رای)
کارخانه ورق گالوانیزه سمنان

معرفی گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان

در سال 1393 گروهی مجرب و متخصص اقدام به تاسیس کارخانه ای بزرگ در غرب کشور کردند و در نهایت دو سال بعد و در سال 1386 این کارخانه در زمینی به بزرگی 9 هکتار در شهرک صنعتی سمنان شروع به کار کرد. این واحد صنعتی با بکار گیری 300 نفر نیروی متخصص و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن به یکی از کارخانه های معتبر در کشور تبدیل شد. شرکت تولیدی گالوانیزه سمنان در بخش گالوانیزه غوطه وری گرم و با پشتکار شبانه روزی نیروهای متخصص خود توانست به سرعت رشد و پیشرفت کند و به ظرفیت تولید سالیانه 500000 متریک تن ورق گالوانیزه دست پیدا کند. تولیدات مرغوب این واحد صنعتی باعث رفع مشکل زنگ زدگی و خوردگی محصولات فولادی شد. از مهمترین اقدامات این کارخانه احداث سایت تصفیه آب بوده که با استفاده چند باره از آب بر صرفه جویی در مصرف آب به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های امروز کمک شایانی کرده است.

محصولات این کارخانه به شیوه نورد گرم و با استفاده از ورق های گالوانیزه تولید می شود. ورق های مورد استفاده در این واحد صنعتی ضخامتی برابر با 0.5 تا 1.5 و عرض 1000 میلیمتر دارد که در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، سقف های شیروانی، صنعت ساختمانی، کانال های آب و هوا همچنین در صنایع گریتینگ استفاده می شود.

ورق های گالوانیزه سمنان در دو نوع پوشش گل ریز و گل درشت و مطابق با استاندارد نیم میلیمتر JIS G3302 و گرید پوشش با ZINC از 90 تا 275 میلیمتر که دارای وزن 30 تا 94 گرم بر متر مربع می باشد.

کارخانه ورق گالوانیزه سمنان

از مهمترین مزیت های ورق های گالوانیزه سمنان عمر طولانی محصول در حدود 20 تا 30 سال، قیمت مناسب به نسبت سایر محصولات گالوانیزه، رنگ پذیری مناسب، هزینه کمتر در بازسازی، قابلیت انجام عملیات جوشکاری، فرم پذیری بالا و مقاومت بالا در برابر خوردگی می باشد. این مقاومت به اندازه ایست که حتی اگر محصول در حین حمل و نقل یا موارد دیگر دچار خراشیدگی شد محصول دچار خوردگی یا زنگ زدگی نمی شود.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه سمنان با شماره ویژه 02191009009 – 03191009009 تماس حاصل فرمایید.

آدرس کارخانه لوله و نورد

سمنان، کیلومتر 15 جاده سمنان – دامغان

آدرس کارخانه ورق گالوانیزه و رنگی سمنان

سمنان، شهرک صنعتی شرق، میدان نبوت

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان آفریقا، بلوار آرش، شماره 38

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد