2.5/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان

در سال ۱۳۹۳ گروهی مجرب و متخصص اقدام به تاسیس کارخانه ای بزرگ در غرب کشور کردند و در نهایت دو سال بعد و در سال ۱۳۸۶ این کارخانه در زمینی به بزرگی ۹ هکتار در شهرک صنعتی سمنان شروع به کار کرد. این واحد صنعتی با بکار گیری ۳۰۰ نفر نیروی متخصص و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن به یکی از کارخانه های معتبر در کشور تبدیل شد. شرکت تولیدی گالوانیزه سمنان در بخش گالوانیزه غوطه وری گرم و با پشتکار شبانه روزی نیروهای متخصص خود توانست به سرعت رشد و پیشرفت کند و به ظرفیت تولید سالیانه ۵۰۰۰۰۰ متریک تن ورق گالوانیزه دست پیدا کند. تولیدات مرغوب این واحد صنعتی باعث رفع مشکل زنگ زدگی و خوردگی محصولات فولادی شد. از مهمترین اقدامات این کارخانه احداث سایت تصفیه آب بوده که با استفاده چند باره از آب بر صرفه جویی در مصرف آب به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های امروز کمک شایانی کرده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : کارخانه ورق گالوانیزه سمنان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

محصولات این کارخانه به شیوه نورد گرم و با استفاده از ورق های گالوانیزه تولید می شود. ورق های مورد استفاده در این واحد صنعتی ضخامتی برابر با ۰٫۵ تا ۱٫۵ و عرض ۱۰۰۰ میلیمتر دارد که در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، سقف های شیروانی، صنعت ساختمانی، کانال های آب و هوا همچنین در صنایع گریتینگ استفاده می شود.

ورق های گالوانیزه سمنان در دو نوع پوشش گل ریز و گل درشت و مطابق با استاندارد نیم میلیمتر JIS G3302 و گرید پوشش با ZINC از ۹۰ تا ۲۷۵ میلیمتر که دارای وزن ۳۰ تا ۹۴ گرم بر متر مربع می باشد.

کارخانه ورق گالوانیزه سمنان

از مهمترین مزیت های ورق های گالوانیزه سمنان عمر طولانی محصول در حدود ۲۰ تا ۳۰ سال، قیمت مناسب به نسبت سایر محصولات گالوانیزه، رنگ پذیری مناسب، هزینه کمتر در بازسازی، قابلیت انجام عملیات جوشکاری، فرم پذیری بالا و مقاومت بالا در برابر خوردگی می باشد. این مقاومت به اندازه ایست که حتی اگر محصول در حین حمل و نقل یا موارد دیگر دچار خراشیدگی شد محصول دچار خوردگی یا زنگ زدگی نمی شود.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه سمنان با شماره ویژه ۳۵۱۵۵-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.

آدرس کارخانه لوله و نورد

سمنان، کیلومتر ۱۵ جاده سمنان – دامغان

آدرس کارخانه ورق گالوانیزه و رنگی سمنان

سمنان، شهرک صنعتی شرق، میدان نبوت

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان آفریقا، بلوار آرش، شماره ۳۸

۲٫۵
۲رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری