فولاد سیرجان حدید جنوب

4 سال پیش4870بازدید0دیدگاه3.4امتیاز (8 رای)
فولاد سیرجان حدید جنوب

ذوب آهن و تولید میلگرد سیرجان حدید

شرکت ذوب آهن و تولید میلگرد سیرجان حدید جنوب در زمینی به مساحت 40000 متر مربع در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان بزرگ در زمینه تولید انواع میلگرد های A2 و A3 از سایزهای 32-10 تبدیل گشته است. این واحد صنعتی با استفاده از آخرین دستاوردها و فناوری های روز دنیا و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب میلگردهایی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای ملی ایران تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند. شرکت ذوب آهن سیرجان حدید تاکنون برای 500 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد اشتغال نموده و یکی از واحدهای برتر در تولید میلگردهای فولادی به شمار می رود. از جمله اهداف این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولاد سیرجان حدید جنوب

ارتقا کیفیت محصولات تولیدی شرکت به طور مستمر

جلب رضایت و اعتماد مشتریان با ارائه بهترین خدمات

بهره وری بالای مجتمع و فعالیت های مربوط به بهبود مستمر و تحول کیفی شرکت

بهبود سطح آموزش و ارتقا آگاهی پرسنل شرکت

استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا

افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث مترقبه

کمک به بهبود شاخص های زیست محیطی از طریق کاهش آلایندگی های خط تولید

تلاش و برنامه ریزی پیوسته به منظور بهینه سازی مصارف انرژی

سیرجان حدید جنوب

کلنگ زنی کارخانه میلگرد، شامل خریداری زمین در شهرک صنعتی شماره یک سیرجان و حصارکشی و احداث سوله ها و خریداری دستگاه های خط تولید از خارج در سال 1388 رخ داد. بهره برداری از خط تولید میلگرد و شروع به کار خط تولید میلگرد استاندارد و ارسال به تمامی نقاط ایران در سال 1390 صورت گرفت. کلنگ زنی خط تولید شمش، خرید زمین در شهرک صنعتی شماره 2 سیرجان و حصارکشی و نصب سوله های خط تولید شمش در سال 92 و کلید خوردن خط کلاف در سال 94 به وقوع پیوست.

محصولات فولاد سیرجان حدید

میلگرد فولاد سیرجان حدید پس از طی مراحل مختلف وارد مرحله بسته بندی شده و طبق بسته های 2 تنی بسته بندی می گردد. لازم به ذکر است در هر بندیل براساس سایز تعداد شاخه زیر قرار دارد.

میلگرد سیرجان حدید جنوب

علامت اختصاری میلگرد سیرجان حدید SIRJAN/H می باشد که به فاصله یک متری بر روی محصولات این شرکت حک می گردد. هر شاخه به نسبت مورد مصرف آج و حک نشانه گذاری مناسب را دارا می باشد.

اگر میلگردها به روش ترمکس تولید شوند دارای علامت T و اگر به روش غیر از روش خنک کاری تولید شوند دارای علامت U می باشند. همچنین اگر با استفاده از عناصر آلیاژی استحکام محقق شود حرف A به انتهای علامت مشخصه در گواهی نامه فنی صادر می گردد.

مراحل تولید میلگرد فولاد سیرجان حدید

شمش های فولادی پس از کنترل کیفیت، در کوره شارژ شده و سپس از کوره خارج می شوند و نورد شده و آج زنی انجام می گیرد. سپس خنک شده و توسط قیچی به طول های مناسب بریده می شوند.

آدرس شرکت فولاد سیرجان حدید

کرمان، سيرجان، بلوار شهيد عباسپور، انتهاي شهرك صنعتي شماره يك، خيابان ميلگرد، كارخانه ميلگرد سيرجان حديد

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد