قیمت میلگرد 16

1 کارخانه
قیمت میلگرد 16
قیمت میلگرد 16
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۳:۱۲

قیمت میلگرد 16 امروز در محدود 20,000 تومان تا 21,000 تومان اعلام شد. قیمت هر شاخه میلگرد 16 براساس برند تولیدی با احتساب ارزش افزوده 21,800 تومان می باشد. اطلاعات دقیق قیمت هر تولیدکننده به همراه گرید و وزن میلگرد 16 در جدول این صفحه برای خریداران آورده شده است.
میلگرد 16 یکی از پرکاربردترین محصولات با سایز متوسط بوده که از فروش بسیار بالایی در برندهای مختلف برخوردار است. این سایز از میلگرد، در صنایع مختلف به ویژه در صنعت ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد. میلگرد سایز 16 به دلیل کاربردهای متنوع و استفاده در صنایع مختلف، همواره تقاضای زیادی در بازار داخلی دارد. قیمت میلگرد 16 تولیدی کارخانجات مختلف روزانه در جدول فوق به روزرسانی می‌شود.

میلگرد 16

میلگرد 16 یک نوع میلگرد با سایز متوسط بوده که با قطر 16 میلیمتر و در طول و وزن‌های مختلفی در بازار موجود است. درواقع قیمت میلگرد 16 در بازار امروز نیز بسته به مشخصات این محصول و کارخانه تولیدی متفاوت خواهد بود. این نوع میلگرد معمولاً از فولاد تولید می‌شود و در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد. میلگرد 16 کاربردهای متعددی در ساخت و ساز و صنایع مختلف دارد و به علت ویژگی‌های فیزیکی و مکانیکی خود، جایگاه مهمی در صنعت ساختمانی کسب کرده است.

از جمله مهمترین کاربردهای این محصول می‌توان به استفاده در ساخت و ساز به عنوان آرماتور در بتن‌ها برای تقویت سازه‌ و افزایش استحکام اشاره کرد. همچنین در تولید و تعمیر قطعات و تجهیزات خودرو نیز میلگرد 16 به عنوان یکی از قطعات مهم استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که میلگرد 16 قیمت روز متفاوتی در هریک از کاربردها و صنایع دارد. بنابراین بهتر است پیش از اقدام به خرید و بررسی قیمت میلگرد 16 به روز، از کاربرد موردنظر خود اطلاع داشته باشید.

میلگرد 16 همانند سایر سایزهای این محصول در دو نوع ساده و آجدار تولید شده و نوع آجدار کاربرد بیشتری دارد. این محصول با گرید A3 تولید و تقاضای بیشتری در بازار داشته و عموما در ساخت و ساز مورداستفاده قرار می‌گیرد. وزن میلگرد 16 نیز در برندها و استانداردهای مختلف متفاوت بوده و درحدود 1.58 کیلوگرم در هر متر است. قیمت این محصول براساس وزن آن مشخص شده و برای مثال قیمت یک تن میلگرد 16 نسبت به وزن هر متر از آن محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید که در هنگام استعلام قیمت میلگرد 16 امروز لازم است تمامی خصوصیات محصول موردنیاز پروژه را دانسته و براساس آن بهترین میلگرد را انتخاب کنید.

قیمت میلگرد 16 قیمت هر کیلو میلگرد 16

قیمت هر شاخه میلگرد 16

قیمت هر شاخه میلگرد 16 به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل ممکن است تغییرات لحظه‌ای در قیمت میلگرد را تحت تأثیر قرار دهند. برای مثال میلگرد‌ها در انواع و کیفیت‌های مختلف در برندهای متعددی تولید می‌شوند، هریک از این کارخانجات محصول تولیدی خود را تحت شرایط ویژه و با استفاده از امکانات و استانداردهای متفاوتی تولید می‌کند. تمامی این عوامل در پروسه تولید بر قیمت میلگرد 16 شاخه‌ای تاثیرگذار خواهد بود.

یکی از بیشترین جست‌وجوهای مشتریان در میان برندهای مختلف، قیمت میلگرد 16 ذوب آهن است. درواقع میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان همواره بالاترین کیفیت و بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است. دلیل این امر را می‌توان کیفیت بالای این محصول درکنار قیمت مناسب آن دانست. برای اطلاع از قیمت هر شاخه میلگرد 16 امروز در برندهای مختلف تنها کافی است به جدول فوق مراجعه کنید. در این جدول تمامی میلگردهای سایز 16 کارخانجات مختلف به همراه قیمت روز و مشخصات کامل آورده شده است.

در سایت مرکزآهن امکان مقایسه قیمت میلگرد شماره 16 در برندها و مشخصات مختلف نیز فراهم شده است. برای این کار در قسمت مقایسه می‌توانید نام برند موردنظر خود، برای مثال قیمت میلگرد 16 اصفهان را وارد کرده و قیمت و مشخصات این محصول را با برندی دیگر مقایسه کنید. همچنین نمودار تغییرات قیمت این سایز از میلگرد نیز در جدول برای بررسی بیشتر خریداران آورده شده است.

خرید میلگرد 16

برای خرید این محصول راه‌های زیادی وجود دارد که هریک شرایط خاصی را شامل می‌شوند. خریداران پس از سرچ عبارت‌هایی همچون قیمت میلگرد 16 شاخه‌ای چنده و یا قیمت روز میلگرد 16 در لیست موجود می‌توانند از میان مراکز فروش این محصول یکی را انتخاب نمایند. مرکزآهن با ارائه انواع میلگرد 16 در ابعاد و برندهای مختلف یکی از باسابقه‌ترین مراکز فروش این محصول در کشور است.

قیمت میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان و سایر برندهای موردنظر خود را به راحتی می‌توانید در سایت مجموعه مرکزآهن مشاهده کنید. امکان خرید میلگرد 16 از سایت و اپلیکیشن مجموعه برای خریداران فراهم شده است. همچنین می‌توانید برای سفارش مستقیم این محصول از طریق شماره‌های 91009009-031 و 91009009-021 نیز اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید