مرکزآهنکارخانجات تولید فولادگروه بازرگانی در شاهین تبریز

گروه بازرگانی در شاهین تبریز

3 ماه پیش1757بازدید0دیدگاه
گروه بازرگانی در شاهین تبریز

گروه بازرگانی در شاهین تبریز ، درپاد تبریز

گروه بازرگانی در شاهین تبریز در سال 1380 شرکت در یک با هدف ایجاد اشتغال و ارتقای صنعت کشور چندین مجتمع و کارخانه بزرگ صنعتی را در جاده تبریز 6 کیلومتری جاده جزیره اسلامی تاسیس و راه اندازی نمود.  در شاهین تبریز همان درپاد تبریز سابق از شرکت های فولادی وابسته به این هلدینگ عظیم می باشد که خود دارای چهار کارخانه تولیدی لوله و پروفیل، میلگرد، گالوانیزاسیون ورق و کارخانه شمش فولادی است. از جمله طرح های توسعه در حال اجرای این شرکت راه اندازی خط تولید شمش فولادی ساده کم کربن و بدون آلیاژ با ظرفیت 380 هزار تن در سال و آهن اسفنجی با ظرفیت 300 هزار تن در سال است.

همچنین طرح های در حال احداث این مجموعه شامل واحد احیا به روش کوره تونلی، واحد ذوب آهن به روش القایی و واحد نورد گرم میلگرد 18 استندی پیوسته است. علاوه بر این با تکیه بر دانش و تلاش پرسنل و کارشناسان مجرب خود توانسته خطوط تولید میلگرد آجدار با ظرفیت 500 هزار تن در سال را به مجموعه واحد های خود افزوده و در مجموع ظرفیت تولید خود را به بیش از یک میلیون و دویست هزار تن در سال ارتقا دهد.

گواهینامه های اخذ شده ، ارتقای کیفیت محصولات

این گروه بازرگانی در راستای ارتقای کیفیت محصولات خود و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتری، با تلاش و جدیت کارکنان و مدیران توانسته است تمامی محصولات خود را با استانداردهای ملی و بین الملی تهیه و تولید نماید. گواهینامه های استاندارد این مجموعه شامل نشان استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 در زمینه استقرار مدیریت کیفیت برای تولید میلگرد آجدار در شاهین تبریز ، لوله و پروفیل فولادی و لوله و ورق گالوانیزه و نشان استاندارد OHSAS 18001-2007 در زمینه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت است. همچنین این مجموعه استاندار ملی ایران به شماره ISIRI 3132 برای تولید میلگرد ارگ تبریز، استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI 3765 برای لوله های آبرسانی و استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI 7597 برای ورق گالوانیزه را دریافت نموده است.

گروه بازرگانی در شاهین تبریز

معرفی محصولات نورد سرد و گرم

سبد محصول این گروه بازرگانی دارای انواع سازه های فولادی مانند ورق گالوانیزه، لوله و پروفیل، لوله های صنعتی درز جوش، لوله های گالوانیزه، لوله های آب و گاز، انواع میلگرد ساده و آجدار و لوله های درز مخفی است که در ادامه به بررسی مشخصات فنی هر یک از این محصولات خواهیم پرداخت. همچنین برای اطلاع از قیمت پروفیل اصفهان می توانید در سایت مرکز آهن قیمت ها و مشخصات فنی را مقایسه کنید.

  • لوله و ورق گالوانیزه

این مجموعه صنعتی انواع ورق گالوانیزه را با ضخامت 5-5/0 میلیمتر و با عرض 1250 میلیمتررا در خط تولید گالوانیزه گرم پیوسته و با ظرفیت 60 هزار تن در سال تهیه و تولید می نماید. لوله های گالوانیزه نیز در سایزهای 4-2/1 اینچ بوده و به میزان 100 هزار تن در سال تولید می گردند.

  • لوله و پروفیل

لوله و پروفیل مربع- مستطیلی در 5 خط تولیدی و در سایزهای 60-10 میلیمتر و با ظرفیت 50 هزار تن در سال تهیه می شود.

  • لوله های صنعتی درز جوش

این لوله های صنعتی در 6 خط تولیدی و در سایزهای 4-4/1 اینچ و با ظرفیت 300 هزار تن در سال تهیه می شوند.

  • لوله های آب و گاز

لوله های انقال آب و گاز تولیدی در شاهین تبریز در سایزهای 4-2/1 اینچ و با ظرفیت 100 هزار تن در سال تهیه و تولید می گردد.

  • میلگرد

میلگرد درپاد تبریز در انواع ساده و آجدار و در گریدهای A2 و A3 در سایزهای 8 تا 32 جهت مصارف ساختمانی و صنعتی و با ظرفیت 500 هزار تن در سال تولید می شود.

  • لوله های درز مخفی

این لوله ها در سایزهای 2-2/1 اینچ و با ظرفیت 100 هزار تن در سال و طبق آخرین تکنولوژی روز اروپا هستند.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
0