0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

گروه صنعتی یاران تولید کننده انواع لوله ها و قوطی های آهنی

شرکت کارخانجات نورد لوله یاران در سال ۱۳۷۷ تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید لوله و پروفیل به ظرفیت ۱۰۵ هزار تن در سال مورد بهره برداری قرار گرفت. در سال ۱۳۸۳ این شرکت تولیدی با توجه به ارتقای کیفیت محصولات خود و تنوع نیاز مشتریان، ظرفیت تولید را تا سقف ۳۰۰ هزار تن در سال افزایش داد. انواع محصولات تولیدی یاران شامل انواع لوله و پروفیل می باشد.

انواع لوله های تولیدی نورد یاران تحت استاندارد ملی ایران تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردند. لوله های فولادی گاز شبکه بر اساس استاندارد API، لوله های آبرسانی بر اساس استاندارد ISIRI 3765 از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید می شوند و دارای قابلیت تولید بصورت گالوانیزه گرم نیز می باشند.

لوله های گاز خانگی منازل، ساختمانها و واحد های تجاری بر اساس استاندارد DIN 2440.2441 تولید می شوند و دارای قابلیت تولید به صورت گالوانیزه بر اساس استاندارد DIN EN 10240 / DIN 2444 می باشند. لوله های صنعتی نیز بر اساس استاندارد DIN 2394 می باشند. این شرکت در چهارمین نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در شهر بغداد عراق محصولات متنوع تولیدی خود را به معرض نمایش گذاشت. علاوه بر آن در سال ۱۳۹۶ در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شرکت نمود. این شرکت بمنظور یافتن بازارهای جدید صادرات، توسعه مبادلات و همکاری با مشتریان و معرفی محصولات و توانمندی های خود، حضور در این نمایشگاه ها را الزامی می داند.

معرفی محصولات و تولیدات گروه صنعتی یاران

سبد محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع لوله های فولادی گاز شبکه، لوله های فولادی گاز خانگی، لوله های آبرسانی، لوله های صنعتی، قوطی های مربع، قوطی های مستطیل، پروفیل های در و پنجره و چهارچوب در می باشد که در ادامه به معرفی هر یک از این محصولات به طور جداگانه خواهیم پرداخت.

 • لوله های فولادی گاز شبکه

قطر خارجی این لوله ها در سایز ۰٫۶۷۵ تا ۱٫۹ میلیمتر و قطر اسمی آنها بین ۱ تا ۶ اینچ است. ضخامت این لوله ها ۷٫۱-۲٫۱ میلیمتراست. وزن یک متر از لوله های فولادی گاز شبکه تولیدی این شرکت بین ۰٫۶۲ تا ۳۳٫۵۷ کیلوگرم است.

شرکت یاران

 • لوله های فولادی گاز خانگی

قطر اسمی این لوله ها بین ۸ تا ۱۵۰ میلیمتر و قطر خارجی آنها بین ۱۳٫۵ تا ۱۶۵٫۱ میلیمتر است. ضخامت این لوله ها ۵٫۴۰-۲٫۳۵ میلیمتر است. وزن یک متر لوله دو سر ساده ۰٫۶۵۰ تا ۲۱٫۲۰۰ کیلوگرم و وزن یک متر لوله رزوه شده با بوشن ۰٫۶۵۴ تا ۲۱٫۸۰۰ کیلوگرم است.

 • لوله های صنعتی

لوله های صنعتی تولیدی در ابعاد ۱۳ تا ۵۵٫۵۶ میلیتر است و در ضخامت ۰٫۷ تا ۴ میلیمتر است. وزن هر متر از این لوله ها بین ۰٫۲۳۲ تا ۵٫۲۸ کیلوگرم است. لوله های صنعتی لوله هایی با اندازه های متفاوت میباشند که دارای ضخامت زیادی بوده و برای جابجایی مواردی چون مواد نفتی، گازی و مایعات وغیره که در مکان ها و مسافت های مختلف با شرایط آب و هوایی سخت سازگار بوده و در صنایع مختلف از آنها استفاده بهینه می شود.

 • قوطی های مربع

قوطی های مربعی تولیدی این شرکت در سایز ۱۰*۱۰ تا ۱۲۰*۱۲۰ میلیمتر بوده و در ضخامت ۰٫۷ تا ۴٫۵۰ میلیمتر می باشند. وزن هر متر از این قوطی ها بین ۰٫۲۰۲ تا ۱۶٫۹۵ کیلوگرم است. این دسته از محصولات در ساختمان ها، اسکلت های فلزی و جرثقیل های دروازه ای و بلند مرتبه جایگزین مناسبی برای مقاطع دست ساز حاصل از ناودانی، تیرآهن و نبشی است. استفاده از قوطی (باکس) های فولادی نقش بسیار مهمی در کیفیت، استحکام و سبک سازی سازه های فولادی ایفا می کند.

 • قوطی های مستطیلی

قوطی های مستطیلی تولیدی نورد یاران در سایز ۱۰*۲۰ تا ۱۵*۴۵ بوده و در ضخامت ۰٫۹ تا ۲٫۵۰ میلیمتر می باشند. وزن هر متر از این قوطی ها بین ۰٫۴۱۵ تا ۲٫۰۷۴ کیلوگرم است.

 • پروفیل درب و پنجره

این پروفیل ها در ۸ گروه و از شماره ۸۷ تا ۴۵۹۱ رده بندی شده اند. ابعاد این پروفیل ها از ۵۳*۳۰*۳۸*۲۳ تا ۵۷*۳۰*۳۸*۵۷ میلیمتر می باشند. وزن هر متر از آنها به میزان ۰٫۶۶۰ تا ۳٫۷۷۷ کیلوگرم است.

 • چهارچوب در

این پروفیل ها از شماره ۱-۸۶ تا ۱۱-۸۶ و در ابعاد ۱۵*۴۸*۳۰*۳۵*۱۸*۳۷٫۵ تا ۱۵*۳۲*۳۵*۱۸*۹۰*۵۷٫۵ میلیمتر است. وزن هر متر از این محصولات به میزان ۲٫۷۷۰ تا ۴٫۴۷۹ کیلوگرم است. چهار چوب فلزی سهم بسیار گسترده ای از بازار را از آن خود کرده است علت آن نیز دوام و ماندگاری است که چهار چوب فلزی دارا می باشد. همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی به شمار می رود.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری