0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه پروفیل یزد

شرکت پروفیل یزد از سال 1354 تاکنون با مدیریت محمد عارف تفضلی یزدی در زمینه تولید انواع لوله های صنعتی از قطر 25 تا 165 میلی متر و قوطی پروفیل های فولادی در زمینی به مساحت 130000 متر مربع فعالیت دارد. در حال حاضر با پشتکار پرسنل مجرب این شرکت نام پروفیل یزد در زمره پیشتازان تولید محصولات فولادی قرار گرفته است. شرکت پروفیل یزد در ابتدای فعالیت با دو خط تولید آغاز کرد و هم اکنون با دارا بودن هفت خط تولید قادر به ساخت لوله و پروفیل در اندازه های مختلف می باشد و به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان پروفیل و مقاطع فولادی در کشور تبدیل شده است. ظرفیت اسمی این کارخانه در حال حاضر سالانه 450000 تن می باشد و همواره برای بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود در تلاش است. پروفیل تولیدی این کارخانه به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار بالا قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی می باشد. هم اکنون پروفیل یزد تفضلی از بهترین نمونه های پروفیل در سطح کشور می باشد که توسط مجرب ترین پرسنل تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت پروفیل یزد تفضلی

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

محصولات شرکت پروفیل یزد

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]پروفیل های فولادی یکی از مهمترین مقاطع در ساخت و ساز و صنعت می باشد که انواع مختلفی از این محصول کاربردی در شرکت پروفیل یزد تولید و روانه بازار مصرف می شود. موارد کاربرد قوطی های مربع و مستطیل شکل تولیدی در صنایع خودروسازی ، ساختمان سازی و حتی ساخت پایه میز و صندلی می باشد. پروفیل هایی با مقطع بزرگ تر عموما برای ساخت ستون و اسکلت فلزی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات تولیدی شرکت پروفیل یزد شامل موارد زیر می باشد.

پروفیل های چارچوب: از پروفیل های چارچوب برای ساخت چارچوب درب های فلزی ؛ چوبی و یا ام دی اف استفاده می گردد.

پروفیل های درب و پنجره: به طور کلی پروفیل های در و پنجره به دو دسته تقسیم بندی می شوند که یک دسته دارای کاربردهای عمومی و دسته دیگر دارای کاربردهای امنیتی می باشد.

قوطی های مستطیل: از جمله کاربردهای این محصول می توان به ساخت لوازم خانگی، انواع حفاظ ها ، عمران و ساختمان سازی اشاره کرد.

قوطی های مربع: از کاربردهای قوطی پروفیل مربعی شکل می توان به ساخت لوازم پزشکی، صنایع خودروسازی و حمل و نقل اشاره کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لازم به ذکر است ضخامت پروفیل های تولیدی شرکت پروفیل یزد به صورت زیر می باشد:

 • ضخامت 2 میلی متر
 • ضخامت 5/2 میلی متر
 • ضخامت 3 میلی متر

لوله های صنعتی: لوله های صنعتی در دسته لوله درز دار قرار داشته و از ضخامت بیشتری نسبت به لوله های فولادی دیگر برخوردار می باشند. از جمله کاربردهای این محصولات می توان به ساخت سازه های فلزی سبک و سنگین و همچنین صنایع نفت، گاز و پتروشیمی اشاره کرد. این لوله ها دارای اندازه و ضخامت های متفاوتی بوده و به دلیل شرایط حساس کاری بایستی به خوبی با شرایط آب و هوایی سخت سازگار باشند. این لوله ها معمولا از ورق هایی با ضخامت دو به بالا تولید می شوند و همین امر سبب مقاومت خمشی و پیچشی مناسب آن ها می گردد. لوله های صنعتی تولیدی شرکت پروفیل یزد دارای جوش پذیری عالی، قیمت مناسب، تنوع ابعادی و سختی سطح می باشند.

آدرس شرکت پروفیل یزد

یزد، شاهدیه، خیابان یادآوران

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0