فولاد نورد زمرد

4 ماه پیش1653بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
فولاد نورد زمرد

کارخانه فولاد زمرد

کارخانه فولاد زمرد با نام تجاری شرکت فولاد نورد زمرد ، با بکار گیری نیرو های متخصص و مجرب در عرصه آهن آلات و با هدف ایجاد اشتغال و جلب رضایت مشتری در پرتو تولید محصولات با کیفیت بالا شروع به فعالیت کرد. همچنین این کارخانه با بهره گیری از زیر بنای وسیع و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، تجهیزات و ماشین آلات، خط تولید میلگرد به شیوه نورد گرم را بنا کرد. محصولات مرغوب این کارخانه آرماتور آجدار 20 و آجدار 25 می باشد که در ادامه به بررسی میلگرد فولاد زمرد خواهیم پرداخت.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت فولاد نورد زمرد

شرکت فولاد نورد زمرد

بررسی میلگرد کارخانه فولاد زمرد

  • مقاطع 20 فولاد زمرد از نوع A3 بوده که از مشخصه های این نوع میلگرد اغلب می توان به تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و همچنین تغییر شکل نسبی پلاستیکی 14 درصد اشاره کرد. درصد کشش مناسبی که این محصول دارد موجب گشته تا مقطع در اثر نیروهای متحمل تغییر شکل دائمی ندهد. از ویژگی های مهم دیگر این محصول تنش تسلیم بالای آن که ملاک اصلی انتخاب میلگرد در طراحی سازه است، می باشد. این نوع مقاطع ترد با آج های جناقی می باشند، البته به خاطر داشته باشید که انجام عملیات جوشکاری بر روی این نوع آرماتور ممنوع است. از همین رو برای استفاده در آهنگری و تغییر شکل با زوایای تند مناسب نیست. آرماتور های با گرید A3 از لحاظ سختی در گروه نیمه سخت قرار گرفته و از مقاومت خوبی برخوردار است.
  • مقاطع 25 این کارخانه در گروه A2 قرار دارد و از مشخصه های آن می توان به آج های مارپیچی با تنش گسیختگی 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع، تنش جاری 3000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل پلاستیکی 19 درصد اشاره کرد. این محصول در رده نیمه سخت و استاندارد S340 قرار گرفته و از آن در خاموت زنی و کمرکشی دیوار های برشی استفاده می شود. مقاطع A2 نیز مانند گرید A3 ممنوعیت جوشکاری داشته و بهتر است از انجام جوشکاری پرهیز شود.

در جدول زیر به اختصار به تفاوت های میان این دو مقطع می پردازیم.

میلگرد زمرد

مقاطع فولاد زمرد به طول 12 متر در بازار موجود می باشد. مقاطع تولیدی این کارخانه مقاومت بسیار خوبی در برابر تنش ها و نیروهای وارده بر اثر قرار گرفتن در ساختمان دارد که باعث افزایش بازار مصرفی آن در بازار داخلی فولاد شده است.

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد فولاد زمرد در بازار با خط ویژه 02191009009 - 03191009009 در ارتباط باشید.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد