0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کارخانه فولاد زمرد

کارخانه فولاد زمرد با نام تجاری شرکت فولاد نورد زمرد ، با بکار گیری نیرو های متخصص و مجرب در عرصه آهن آلات و با هدف ایجاد اشتغال و جلب رضایت مشتری در پرتو تولید محصولات با کیفیت بالا شروع به فعالیت کرد. همچنین این کارخانه با بهره گیری از زیر بنای وسیع و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، تجهیزات و ماشین آلات، خط تولید میلگرد به شیوه نورد گرم را بنا کرد. محصولات مرغوب این کارخانه آرماتور آجدار ۲۰ و آجدار ۲۵ می باشد که در ادامه به بررسی میلگرد فولاد زمرد خواهیم پرداخت.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت فولاد نورد زمرد

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

شرکت فولاد نورد زمرد

بررسی میلگرد کارخانه فولاد زمرد

 • مقاطع ۲۰ فولاد زمرد از نوع A3 بوده که از مشخصه های این نوع میلگرد اغلب می توان به تنش گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و همچنین تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۴ درصد اشاره کرد. درصد کشش مناسبی که این محصول دارد موجب گشته تا مقطع در اثر نیروهای متحمل تغییر شکل دائمی ندهد. از ویژگی های مهم دیگر این محصول تنش تسلیم بالای آن که ملاک اصلی انتخاب میلگرد در طراحی سازه است، می باشد. این نوع مقاطع ترد با آج های جناقی می باشند، البته به خاطر داشته باشید که انجام عملیات جوشکاری بر روی این نوع آرماتور ممنوع است. از همین رو برای استفاده در آهنگری و تغییر شکل با زوایای تند مناسب نیست. آرماتور های با گرید A3 از لحاظ سختی در گروه نیمه سخت قرار گرفته و از مقاومت خوبی برخوردار است.
 • مقاطع ۲۵ این کارخانه در گروه A2 قرار دارد و از مشخصه های آن می توان به آج های مارپیچی با تنش گسیختگی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع، تنش جاری ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل پلاستیکی ۱۹ درصد اشاره کرد. این محصول در رده نیمه سخت و استاندارد S340 قرار گرفته و از آن در خاموت زنی و کمرکشی دیوار های برشی استفاده می شود. مقاطع A2 نیز مانند گرید A3 ممنوعیت جوشکاری داشته و بهتر است از انجام جوشکاری پرهیز شود.

در جدول زیر به اختصار به تفاوت های میان این دو مقطع می پردازیم.

میلگرد زمرد

مقاطع فولاد زمرد به طول ۱۲ متر در بازار موجود می باشد. مقاطع تولیدی این کارخانه مقاومت بسیار خوبی در برابر تنش ها و نیروهای وارده بر اثر قرار گرفتن در ساختمان دارد که باعث افزایش بازار مصرفی آن در بازار داخلی فولاد شده است.

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد فولاد زمرد در بازار با خط ویژه ۳۵۱۵۵-۰۳۱ در ارتباط باشید.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری