تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

بازار میلگرد و ورق ترکیه طی روزهای گذشته

قیمت ورق میلگرد ترک

بازار ورق گالوانیزه ترکیه در رکود            

روزهای اخیر قیمت اغلب محصولات ورق گالوانیزه در ترکیه نزولی بوده و تقاضا کم است. خریدارها منتظر رسیدن قیمت ها ورق گالوانیزه به حداقل ممکن هستند.

به گزارش مرکزآهن ،  از طرفی آنچه امروز خریداری شود در زودترین زمان ممکن دسامبر به دست خریدار برسد که ماه پایانی سال است و همه ترجیح می دهند موجودی انبارها را بالا نبرند.

در بازار داخلی قیمت ورق گالوانیزه ۵۷۰  تا ۵۸۰ دلار هر تن درب کارخانه برای تولیدات دسامبر است . در ۵۶۰ دلار هر تن درب کارخانه معاملاتی شنیده شده است. در کل چون محموله های موجود در بازار برای تحویل آخر سال است طبیعی است که تقاضا کم باشد.

در بازار واردات نیز قیمت ورق گالوانیزه روسیه ۵۵۶ تا ۵۶۱  دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شده و محصول اوکراین ۵۵۱ دلار هر تن سی اف آر است. ورق گالوانیزه صادراتی ترکیه ۵۵۰ تا ۵۶۱ دلار هر تن فوب می باشد ولی خریداران در ۵۳۰ تا ۵۴۱ دلار هر تن فوب درخواست خرید داده اند.

میلگرد آجدار صادراتی ترکیه ارزان تر شد

قیمت میلگرد آجدار صادرتی ترکیه روزهای اخیر نزولی بوده چرا که تقاضا در بازار داخلی و صادرات هر دو پایین است. از طرفی بیلت وارداتی هم در رکود به سر می برد.

میلگرد آجدار صادراتی ترکیه از ۵۲۱ تا ۵۳۰ دلار به ۵۱۵ تا ۵۲۱ دلار هر تن فوب کاهش یافته است. بیلت وارداتی هم ۱۵ تا ۲۱ دلار افت داشته ۴۸۵ تا ۴۹۱ دلار هر تن سی اف آر شده است. محموله های زیادی از سی آی اس هم خریداری شده است.

حتما بخوانید :  خرید ورق سرد و ورق گالوانیزه صادراتی کشور چین به دنبال تضعیف بازار داخلی این کشور

در کل بازار در فصل رکود ساخت و ساز است و رکود بازار مقاطع غیر طبیعی نیست.

بازار میلگرد آجدار صادراتی چین در سکوت

روند صعودی بازار میلگرد آجدار چین متوقف شده چرا که بازار بیلت و بازارهای فیوچرز کاهش قیمت داشتند. میلگرد آجدار در شانگهای ۵۹۱ تا ۵۹۶ دلار هر تن درب کارخانه و در ثبات است. در این بین قیمت بیلت در بازار نقدی چین به دلیل افت تقاضا ارزان تر شده و انتظار می رود باز هم کاهش یابد.

از طرفی میلگردآجدار صادراتی چین ۵۲۶ دلار هر تن فوب شنیده شده که کمتر از ۷ دلار رشد داشته است. اگر قیمت های داخلی میلگرد آجدارافت شدید نداشته باشد برخی انتظار دارند قیمت های صادراتی میلگرد آجدارروزهای آتی تا ۶ دلار دیگر بهبود یابد.

 

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button