0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تعیین  مقررات ضد دامپینگ اتحادیه اروپا برای قیمت پروفیل وارداتی چین

کمیسیون اروپا روز سه شنبه 9 آگوست گزارش داد که این نهاد  قانونی را به تصویب رسانده است که قیمت پروفیل وارداتی از چین باید هماهنگ آن باشد. این پرونده در مورد قیمت پروفیل از چین و توسط کمیسیون اروپا در تاریخ 13 فوریه سال جاری، پس از شکایت ارائه شده توسط انجمن پروفیل اروپا Eurofer در 4 ژانویه از طرف پروفیل سازان منطقه ، تنظیم گردید.

انجمن فولاد اروپا در 18 آوریل  سال جاری شکایت دیگری را ارائه کرد؛ که این شکایت نامه ادعا می کند که رزرو کالا موقتی است زیرا بازار این محصول همچنان تخریب می شود و واردکنندگان به خوبی از شیوه های تخلیه ای که در مدت زمان طولانی گسترش یافته اند و باعث آسیب رساندن به صنعت اتحادیه اروپا شده اند، آگاه هستند. این شکایت بیشتر ادعا می کند که واردات از چین سبب آسیب رساندن به صنعت اتحادیه اروپا می شود و افزایش ناگهانی در سطح این واردات حتی پس از دوره تحقیق نیز به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد،

اگر چنین عوارضی اعمال شود، موقع پایان دادن به این شکایت است. ” هر گونه مقررات ضد دامپینگ ممکن است از زمان اولین ثبت نام مورد نیاز باشد. پس از آغاز تحقیقات ضد دامپینگ در ماه فوریه امسال حجم واردات از چین از ماه مارس تا ماه مه سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است. محصولاتی که نیاز است ثبت نام در مورد آنها انجام شود عبارت است از پروفیل سنگین ساخت چین در ضخامت بیش از 10mm و عرض 600mm یا بیشتر. اتحادیه اروپا مقررات مجدد ضد دامپینگ برای قیمت پروفیل از چین و روسیه اواخر این ماه تنظیم کرد.

قیمت آهن آلات اصفهان

کاهش قیمت پروفیل تخت صادراتی ترکیه  با کاهش  پیشنهادات کشورهای مشترک المنافع

متال بولتن به نقل از فولاد اول اظهار داشت که سقوط قیمت پروفیل صادراتی ترکیه هفته گذشته تحت تاثیر کاهش پیشنهادات از طرف کشورهای مشترک المنافع بوده است.قیمت پیشنهادی اکراین برای پروفیل در روز جمعه 5 اگوست 375 تا 380 دلار برای هر تن cfr بود ، در حالی که پیشنهاد ارائه شده برای این محصول از طرف روسیه 385 تا 390 دلار برای هر تن cfr بود.

این پیشنهادات 5 دلار کمتر از پیشنهادات پیشین بودند.ارزیابی قیمت هفتگی فولاد اول در 5 آگوست برای پروفیل  صادراتی ترکیه 375 تا 385 دلار برای هر تن cfr برآورد شد،  که از قیمت قبلی 380 تا 390 دلار برای هر تن  cfr  واردات قبلی، کمتر بود.هیچ پیشنهاد جدیدی برای پروفیل به گوش نرسیده است.ارزیابی هفتگی قیمت پروفیل وارداتی ترکیه 420 تا 440 دلار برای هر تن cfr در روز جمعه  برآورد گردید، که بدون تغییر هفتگی ثابت باقی مانده است.

یک تاجر اظهار داشت : پیشنهادات کم و بیش یکسانند ، با این وجود خبر هیچ خریدی به گوش نمی رسد. فعالیت بازار ترکیه بسیار ضعیف است ، مردم خواستار دیدن نتیجه تمامی تحقیقات فوری دولت بعد از شکست کودتای نظامی  میباشند.”تاجر دیگری گفت:” بازار بسیار محتاط است.”

تقاضای کاربر نهایی عربستان سعودی برای پروفیل همچنان ضعیف است

متال بولتن گزارش داد که تقاضا برای پروفیل در بازار کاربر نهایی عربستان سعودی در این هفته بسیار ضعیف بود و تقاضای واردات نیز همچنان آهسته ادامه داشت. چین پروفیل  را به این کشور در حدود 400 تا 405 دلار در هر تن cfr پیشنهاد داد و گفته می شود که معامله ای با قیمت 395 دلار در هر تن cfr انجام شده است. یک خریدار گفت :”ما یک محموله را رزرو کردیم، اما فقط برای جایگزینی سهام. تقاضای زیادی وجود ندارد، بنابراین  ما قبل از رسیدن سفارشات بزرگ، منتظر می مانیم.

ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای واردات پروفیل  وارداتی عربستان سعودی به مبلغ 395 تا 400 دلار در هر تن cfr در روز سه شنبه 9 آگوست ،برآورد شده بود، درحالیکه قیمت قبلی آن 400 تا 405 دلار به ازای هر تن cfr بود که کاهش داشته است. یک مدیر اجرایی به یک کاربر نهایی گفت : “تقاضا به پایان رسیده است. قیمت ها برای کاربر نهایی کاهش یافته، اما چین تلاش می کند تا قیمت ها را افزایش دهد. من فکر می کنم این افزایش قیمت پروفیل موقتی است.

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0