0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش تولید تیرآهن کامل ایتالیا در ماه ژوئن

متال اکسپرت یادآور شد که تولید تیرآهن ایتالیا در ماه ژوئن کاهش سالیانه داشته است. طبق گفته منابع خبری، شرکت آهن ایتالیا، تولید تیرآهن  ۴٫۴ درصد کاهش یافته و  به ۱٫۰۳۱ میلیون تن در سال رسید. در عین حال، تولید تیرآهن (مطابق با اطلاعات موجود در ماه جولای) در ایتالیا قوی بوده است. Fedacciai گزارش داد که این رقم به ۲٫۱۲۳ میلیون تن افزایش یافته است که این رقم در مقایسه با ژوئیه سال ۲۰۱۶ به میزان ۱٫۸٪ افزایش یافته است. این رقم در روزهای اخیر نیز افزایشی  ۱٫۸ درصدی داشته و به ۱۴٫۴۹۲ میلیون تن رسیده است.

آلمان و فرانسه خواستار سرعت بخشیدن اصلاح  ETSشدند

فرانسه و آلمان در ماه نوامبر برای تسریع توافق طرح تجارت الکترونیکی اروپا (ETS)، به منظور ترویج انتقال انرژی اروپا به نیروگاه های تجدید پذیر، بیشتر تلاش کردند. همانطور که متال اکسپرت پیش از این خاطر نشان کرده بود، اصلاحات طرح تجارت الکترونیکی اروپا  دقیقاً توسط بخش تیرآهن اروپا مورد بررسی قرار می گیرد، زیرا  بدون اصلاحاتی که توسط بخش تیرآهن مورد تایید قرار می گیرد، هزینه های تولیدکنندگان به طور چشمگیری افزایش می یابد. به طور خاص، با توجه به برآورد آرسلور میتال، طرح کنونی به معنای هزینه های اضافی تا ۳۰ یورو در هر تن تیر آهن تولید شده برای این شرکت می باشد.

 استراتژی ساخت کشتی های انگلستان ممکن است از تولیدکنندگان داخلی تیرآهن پشتیبانی کند

بخش تیرآهن انگلیس استراتژی جدید کشتی سازی جاه طلبانه جدیدی را ارائه می دهد که فرصتی برای عرضه تیرآهن برای ساختن ناو کشتی را فراهم می کند. طبق این استراتژی جدید، دولت انگلیس قصد دارد تا تیرآهن نوع Type 31e General Purpose Frigates را که در بریتانیا ساخته شده است، استخراج کند. جان پارکر، رئیس استراتژی ملی کشتی سازی، اظهار داشت: “ما توانایی این کار را داریم، اراده کافی وجود دارد و این فرصتی فوق العاده برای کشتی سازی انگلستان است.

من هیچ دلیلی برای اینکه چرا صنعت خود را به چالش نمی کشد ، نمی بینم. لازم به ذکر است که در ماه ژوئیه، شرکت ملی چند ملیتی BAE Systems بریتانیا ،قراردادی  برای ساخت سه کشتی اول از هشت ناوگان  برای نیروی دریایی را امضا کرد و اینطور که متال اکسپرت پیش از آن گزارش کرده بود، حدود ۳۵ درصد از تیراهن مورد نیاز برای این پروژه  از تهیه کنندگان داخلی تهیه شده است.

ساخت و ساز در انگلستان در ماه آگوست کاهش سالیانه داشت

طبق اظهارات IHS Markit، فعالیت تجاری در بخش ساخت و ساز بریتانیا به دلیل کاهش فعالیت های تجاری اُفت داشته است تاجائیکه عدم اطمینان اقتصادی، باعث توقف پروژه ها شده است. PMI ساخت و ساز در ماه آگوست به ۵۱٫۱ رسید، که پایین ترین سطح در سال جاری است ، در حالیکه در ماه گذشته  ۵۱٫۹  بود. هوارد آرچر، مشاور ارشد سازمان ملل اظهار داشت: “کاهش شدید فعالیت های ساخت و ساز از ماه می به وضوح نشان دهنده عدم اطمینان اقتصادی و سیاسی است که باعث احتیاط مشتریان نسبت به اتخاذ پروژه های جدید شده است.” لازم به ذکر است که ساخت و ساز خصوصی ساختمان در منطقه تنها کار ساخت و سازی است که در ماه آگوست افزایش یافته است.

خرید تیرآهن اصفهان

لغو ساخت شرکت تیرآهن کلمبیا توسط شرکت Deacero  مکزیک

شرکت Deacero، تولید کننده محصولات تیرآهن ضد زنگ، تصمیم گرفت ساخت پروژه ۲۵۰ میلیون دلاری تیرآهن خود را در کلمبیا لغو کند، زیرا طرفین در این فرآیند با مشکل ارتباط برق مواجه شدند. متال اکسپرت یادآور می شود که این تصمیم متکی بر عدم وجود تضمین بیش از یک اتصال برق به سیستم برق ملی از طریق ارائه دهنده محلی Transelca است.

با این وجود، مقامات محلی هنوز بر این باورند که طرفین در نهایت گزینه هایی برای غلبه بر مشکلات را پیدا خواهند کرد تا پروژه در نهایت انجام شود. به این ترتیب، مقامات ذکر کرده اند که آماده ارائه بزرگترین برج هایی هستند که قدرت را تحویل می دهند، اما تنها در صورتی که ساخت و ساز این کارخانه تضمین شود، چرا که این موضوع نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارد.

قابل توجه است که در نیمه اول سال ۲۰۱۵ اعلام شد که این کارخانه در کمتر از ۳۰ ماه آماده می شود، که  منظور از آن در اواسط سال ۲۰۱۷ است ؛و این کارخانه قرار بود حدود ۴۵۰ هزار تن تیرآهن در بخش های تیرآهن و رول تولید کند. علاوه بر این، محل کارخانه در بارانکیلا به دلیل استقبال از سرمایه گذاران به دلیل نزدیکی به بنادر، استراتژیک و مناسب بود.

طبق داده های کمیته ملی تولید کنندگان تیرآهن ANDI ، در حال حاضر، تقاضای کلمبیا برای محصولات تیرآهن ۳٫۶ میلیون تن تخمین زده شده است، که فقط حدود ۱٫۳ میلیون تن در سال ۲۰۱۶ توسط پنج شرکت تیرآهن در کشور تولید می شود.

افزایش ۳٫۹ درصدی تولید کشتی آرژانتین در ماه آگوست ، چشم انداز سال خوش بینانه است

صنعت کشتی سازی آرژانتین، یکی از بخشهای عمده مصرف کننده آهن ، همچنان روند مثبتی دارد، که نشان دهنده  تقویت تقاضای تیرآهن در کشور می باشد. علاوه بر این، چنین عملکردی سازندگان را تشویق می کند که منتظر رشد عمده ای در سال ۲۰۱۷ باشند.

در ماه آگوست، تولید کشتی به میزان ۳٫۹٪ افزایش سالیانه داشت و به  ۴۵واحد کشتی در سال رسید. یوچیم مایر، رئیس شرکت ADEFA گفت: “در ماه آگوست ما برای چهارمین ماه متوالی، رشد سالیانه تولید کشتی را شاهد بودیم، روند بهبود در متغیرهای اصلی مانند تولید، صادرات و فروش عمده بازتاب داشته است. به همین ترتیب، ما می توانیم همچنان تأکید کنیم که اگر این روند تایید شود، امسال را نیز به صورت مثبت به پایان می رسانیم.

” در عین حال، در طول ماه های ژانویه تا آگوست، تولید با ۰٫۸ درصد کاهش روبرو شد و به ۳۰۲٫۸۳۵ واحد رسید. همانطور که متال اکسپرت پیش از این گفته بود، کشور قصد دارد تا صنعت کشتی سازی را تا سال ۲۰۲۳ تقویت کند، که قرار است تا آن زمان ۱ صد  واحد کشتی تولید کنیم، در نتیجه افزایش تولید کشتی ،تولید تیرآهن آرژانتین را افزایش می دهد.

در همان زمان، محموله های صادراتی کشتی ۱۷ واحد بود،که ۶٫۷٪ نسبت به سال قبل افزایش داشته است. مجموع محموله ها در نقاط خارج از کشور طی هشت ماه اول سال ۲۰۱۷ به میزان ۱۰٫۶ درصد افزایش یافت و به ۱۳ واحد رسید. فروش داخلی در طی دوره بررسی ۱۹٫۹ درصد افزایش یافت و به ۱۴ واحد رسید. فروش عمده فروشی به ۱۵ واحد بود، که تا  ۲۱٫۹ درصد  افزایش سالیانه داشت.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری